Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

chaala
15. zář 2010

Holky, měl to Luky, když byl malý...a měl to docela dlouho v těch vláskách, vůbec jsme se toho nemohli zbavit. 😒

tercina
15. zář 2010

@hahyla Já jak chodím na plavání do té Berušky, tak paní tam má kosmetiku Nobilis. Nobilis má řadu pro miminka a je to super. Doporučila mi tam na tu hlavičku jeden olejíček, zatím jsme ho měli jen na zkoušku od ní na hlavičce a super. Já ti to zjistím, jdu tam v pondělí, jak se jmenuje. Pak je taky dětský šampon Olivia od Nobilis s grepovým extraktem.

hahyla
15. zář 2010

@tercina ...ano ,má to i za ušíma, a máš pravdu vždy jí prní mažu hlavu ,za uši a pak obličej bříško.... , takže jí to takhle blbě roznáším 😢

tercina
15. zář 2010

@hahyla Hahy, jojo, asi jí to roznášíš. My se to dozvěděli taky až na tom plavání, že se má hlavička mazat až poslední, že se to přenáší. Ale naštěstí u nás natírá manžel a ten to sám od sebe vždycky dělal až naposledy 🙂

tercina
15. zář 2010

@hahyla Ale určitě se toho brzy zbavíte, neboj. Myslím že mi doktorka říkala, že když to mají děti opravdu hodně, tak se dávají kortikoidové masti. To bych nechtěla. Snažím se tu mrchu Seboru zabít těma olejíčkama. Prý nemá ráda grep a heřmánek. Chceš teda zjistit jméno toho olejíčku z Nobilisu?

hahyla
15. zář 2010

@tercina to budeš moc hodná.
Ještě se zeptám , jaké je to cvíčo , chtěla jsem to zkusit , ale nevím jestli na to není Míša moc malá a je teď taková ubrečená

chaala
15. zář 2010

popletla jsem si ten název, Terci to psala správně

tercina
15. zář 2010

@hahyla Cvíčo je od 3 měsíců. Jsou to různé skupinky - ležící, sedící, chodící děti atd. Na sedící chodí Chaala. Já jsem tam ještě nebyla, ale kamarádka chodí na ležící děti s dvojčátkama a byla spokojená. Já jdu poprvé v pondělí. Jinak já tam chodím s malým plavat do vaničky. Tam můžeš chodit od 1 měsíce. Je to velká vana, která je napuštěná jenom pro tvoje miminko a jsi tam jen ty a lektorka. Je to moc príma. Malýmu se to moc líbí. A když je vyplavčenej, tak mu paní lektorka udělá masáž - je celej blaženej. Používá tam právě výrobky z Nobilisu - takže si je tam můžeš vyzkoušet a když vyhovují, tak koupit. Já už tam koupila mandlový olej a dělám malýmu doma masáže. Je to fakt fajn

hahyla
15. zář 2010

@tercina A myslíš, že by jsem se tam mohla jít nejdřív jen podívat , jak to chodí a tak

tercina
15. zář 2010

@hahyla Myslíš na to plavání nebo na cvičení? Já myslím, že určitě. Zavolej si tam www.studioberuska.cz a oni moc ochotně poradí. Nebo když půjdeš okolo, je to v Chrastavské ulici, jak je hotel Eden, tak se tam zastav a zeptej se. Opravdu tam jsou moc milí. Všechno ti ukážou. Kdybych o tom věděla dřív, chodila bych s malým už od měsíce. ☹

scai
16. zář 2010

@aggamma dej si takovéhle pochutiny, púak už nebudeš moct vůbec. ted to ještě jde 😀

@zarzuela malé květák nevadil. Ten jsem jedla a to fakt boelní bříška mívala. Ale po květáku jsem nepozorovala zhoršení. Po pravdě, asi po ničem. Největší bolkení měla, mi přišlo když jsem za ten den nic pořádně ani nejedla. Měla jsem třeba ráno jogurt a pak nic ona hroznéí bolesti
Pak jsem i někde četla, že ten vliv z maminky na dátě se dost přecenuje...no nevím. Ono je třeba to ozkoušet. Květák mi byl jednou naservírován, bála jsem se ho sníst, ale jedla jsem a bylo to dobrý 😉
Měla jsem i zelí a taky dobrý. Ze začátku jsem vůbec nejedla česnek, cibuli....pak jsem taky zjistila, že to nezhoršují...
Co jsem si fakt ale nedala, to jsou luštěniny, těch jsem se bála hodně 😒

zarzuela
16. zář 2010

Jo jestli to je ono co říká terci tak opravdu stačí olejíček a vyčesat - Domčovi to asi do 14 dnů pak zmizelo když jsem to vyčesávala. Teda mamka mi musela ukázat jak to vyčesat protože já ho tím kartáčkem jako normálně uhlazovala a myslela jsem, že se to uvolní až mamča mi řekla že to musím jako vysekat krajem štětinek kartáčku a toto pak lítalo a byl klid 🙂

zarzuela
16. zář 2010

@scai s tím jídlem máš pravdu, když pořádně nic nejím tak je DOmča pak jak šílený a když je nějaká oslava a já se přecpu tak je klid, ale fakt se vyhýbám nadýmavým věcem. Akorát minulý týden jsem dělala šunkafleky a dala jsem do toho gothaj a to byl mazec chudinka se kroutil šíleným způsobem, takže gothaj nenenenene a to bych řekla že by vadit neměl

scai
16. zář 2010

Hm to v hlavičce nemáme, aspoň něco. Nebojíte se vyčesávat přes tu fontanelu? Já se tam furt bojím jakkoliv šahat.

@zarzuela to čumím, že vadil gothaj? Vždy´t to je jen mouka 😀 a nemohlo vadit něco jiného v tom?

zarzuela
16. zář 2010

@scai neboj ta fontanela je krytá ještě dost pevnou blánou 🙂

No byl to určitě gothaj protože těstoviny vejce aj to koření normálně jinak jím a nevadí a ten gothaj už mám 2x ozkoušený :o( kdoví co do něj dávaj

nadis.h
16. zář 2010

Ahoj ženy,

platí zítřek? 🙂

tercina
16. zář 2010

Jistě, v 10 ve Špáru u jídelny u koutku - těším se

chaala
16. zář 2010

Holky, my s tím také počítáme, ale Vanďa má ještě rýmu. Myslela jsem, že za týden bude pryč, když jsem navrhla ten páteční termín. Normálně chodíme ven, protože jsme bez teploty...ale ptám se Vás, jestli Vám to nevadí, jestli se nebojíte, že to mimískové od nás chytnou. Když tak raději nepůjdeme, nechám to na Vás 😉

zarzuela
16. zář 2010

@chaala Ahojky jojo zítra ok ale máme stejný problém jako chaal taky je Domča rýmový :(

tercina
16. zář 2010

Holky, tomu se stejně neubráníme - mě to teda nevadí. 🙂

nadis.h
16. zář 2010

Holky me to neva uz tuplem. Jak vite,tak my jsme holubari unudlany uz jakou dobu. :-P

nadis.h
16. zář 2010

Ja uz mam nachystane i veci abych rano nejancila. 😀

chaala
16. zář 2010

Tak schváleno a dorazíme také 😉
A sraz rovnou v restauraci?

nadis.h
16. zář 2010

Asi jo. Kdo bude prga tak zaberte mista u koutku.🙂

tercina
16. zář 2010

Ok, sraz u koutku

chaala
16. zář 2010

Tak jo. Snad Vás poznám a nepohrnu se k jiným maminkám 😀

nadis.h
16. zář 2010

Jako ja k cizy Zarzi. 😀

tercina
16. zář 2010

@chaala Neboj Chaali, my na tebe budeme mávat - minule jsme se poznaly taky podle kočárků... 😉
Tak jaký máš?

chaala
16. zář 2010

Terci, mám červený sporťák X-lander 😉
Nadi, jo jo, přesně na tu tvoji historku jsem si vzpomněla 😀 😀

scai
16. zář 2010

Holky já tentokrát nedorazím, ale příště určitě jo 🙂
Mám sraz s kámoškou v jednu a ona by Baruš takhle dlouho v ten den asi nevydržela. Jakože furt někde v hospodě... 😠
Tak příště!
Užijte si to!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru