Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

zarzuela
6. říj 2010

@jasekd no to mi povidej s parkováním v JBC je to mazec my táhli sedačku až od toho velkýho kostela nebo co to tam je. Manžík právě Vojtěchovou taky zná - manželka jeho kolegy, tak jsem byla ráda, že vše domluvil a i mě dokopal aby mě zkoukla zrak 😒
Já vím že to s tím lezením asi hrotím, ono je prďácký jak válí sudy, holt každý mimi má asi fakt svoje tempo 🙂

zarzuela
6. říj 2010

@nadis.h a to ti nedovolili dát ty nohy jinak? 😲

To máš dobrý že TBC bylo ok, \Domčovi to hnisali do 3 měsíce museli mu to něčím zasypávat aby se to zhojilo

jasekd
6. říj 2010

@nadis.h No jo, je nas malo a pacientu hodne. Ja ted jeste budu nejakou dobu mimo provoz, taky chodej lidi do duchodu, to mas tezky. A tebe bych stejne nechtela, kdyz bijes zdravotniky 😀 To jsem si teda nedovolila 😀 Ale ja tam mela ty podpery, tak to bude asi tim, podle me jak to komu vyhovuje, ale snad by nemel problem je tam dat?! Ma je i starodavny kreslo... Pro me byla daleko horsi ta doba pred tim, tlaceni slo blbe, ale uz si to ani moc nepamatuju... A jsi dobra, zes to dala sama, ja tam mela manzela 😉
@zarzuela Proc 😒 ? Blbe vidis? Ja mam skoro 5ky dioptrie, takze zadnej slagr, ale uz jsem si zvykla. Az budu mit odrodino, mozna budu uvazovat o laseru, ale ja jsem zas hysterka pres oci, ani cocky si nenandam, tak nevim...

nadis.h
6. říj 2010

Zarzi no ja to rikala a ta Pa mi rekla,ze tak se rodi nejlip!! A pritom ty opory tam staly na okne.:-P

nadis.h
6. říj 2010

Jasi no ja ji jen tu ruku odpleskla pryc no. 😀
na zubare jsem hodna pac mate kouzelne injekce po kterych mi je fuk co mi delate.😀
a pritel tam byl,ale az na posledni chvili. PA furt no to mate jeste dlouhou cestu pred sebou a ve finale bylo do 20min po vsem. A ze tam nebyl vecer mi neva. To mi bylo fajn a kecala jsem na netu.🙂

zarzuela
6. říj 2010

@jasekd no mám prý nějakou vrozenou vadu jiné zakřivení čočky ale mám jen půlky takže poho, spíš do auta jsem potřebovala vidět krapet líp.

@nadis.h jak může říct že se tak rodí nejlíp, každýmu vyhovuje něco jinýho nemůžou to házet přece do jednoho pytle. Já si taky vydupala aby mi zvedli záda do sedu, že v leže nevytlačim ani prd. Sice se mě zeptala jestli jako opravdu to chci a já na tom trvala a šup a bylo to a tlačení pohoda - teda taky mi hupsli na pupík ale to jsem nějak už nevnímala to už jsem brala že to bude vše za mnou a nic jsem neřešila jen tlaaaačila 😀

zarzuela
6. říj 2010

@jasekd teda ale zubaře obdivuju, taky jich je čím dál míň. Teď mi došlo, že bych už taky měla jít někdy navštívit svou paní doktorku 😒 achjooo. Je ty bys mi mohla vlastně odpovědět - je nějaký jiný řešení jak nahradit jeden zoubek kromě korunky a nebo implantátu? (mám totiž ještě 2 mlíčňáky 😀

chaala
6. říj 2010

@zarzuela Zarzu, podle nás se neřiď, řekla bych, že obě naše děti jsou spíš rychlejší. Začala lézt v 6měsících a kousek.

chaala
6. říj 2010

@jasekd Já se na to koukám tak, že mě se to stalo...už to nešlo nijak změnit, musela jsem se s tím poprat a nebylo nic dalšího. Zatím co ty třeba čekáš od jednoho vyšetření k druhému,teď jestli operace bude-nebude, jestli nemá kvůli tomu Martin bolesti a další...ty to máš pořád otevřené a každý den na talíři. Tak větší psychický tlak. 😒

jasekd
6. říj 2010

@chaala Ale zas to ma reseni, a bude lip, takze ja to vidim takhle, on se clovek nejak vyporada s tim svym, a co se stane ostatnim a on nezazil, mu pripada, ze by nezvlad... Jasne ze bych to taky musela zmaknout, ale byly by to pro me vetsi nervy, nez tohle...
@zarzuela Ne korunka, ale mustek, nebo ten implantat. Z tehle dvou pokud jsou na to penize, sla bych urcite do implantatu, nez si nechat brousit okolni zdravy zuby... A pak je jeste moznost (nevim, ktery zuby ti chybej, nebo teda budou casem chybet), jit na rovnatka a proste ty mezery zrusit posunem ostatnich zubu... Taky neni levne, ale pokud mas napriklad stesnane zuby, je to idealni, pokud mas treba mlicny 5ky... Pokud ti chybi treba spicaky, tak asi spis ten implantat, ale ja jsem normos zubar, ne ortodont nebo chirurg, tak ti by ti poradili vic. Hlavne pokud tam ty zuby zatim mas, muzes si to promyslet, setrit penize a tak...

tercina
6. říj 2010

@nadis.h Peťulka měl ve 3 měsících 5,73 kg a cca 63 cm (skoro jako Vanďa 🙂 )

tercina
6. říj 2010

@zarzuela Ahojky, jojo, to je ta sedačka o který jsme dneska mluvily. Moc se mi líbí, nekoukala jsem ale na žádný atesty....

tercina
6. říj 2010

@nadis.h Nadi, Vigantol už bereme od narození. Já vůbec nevěděla, že je s ním nějaký problém. Ale berou to okolo mě všechny miminka, tak snad je to ok

nadis.h
6. říj 2010

Zarzi no ta PA byla na pest uz co vesla do dveri bohuzel.☹ pak kdyz uz tam byla Dr tak jsem si tu jednu nohu aspon oprela o ni. 🙂 a taky jsem polosedela. V leze bych to taky nedala.
Teri ja to cetla minuly tyden. A byla pry zastavena dodavka a nikde nebyl. Tak to asi menili to kapatko.

tercina
6. říj 2010

Holky a ten Vigantol - to špatný kapátko je tohle? http://www.lekarna.cz/vigantol-1x10ml-kapky-roz...

chaala
6. říj 2010

@jasekd Teď jsem ještě dočítala a koukám, že jsme na tom s očima podobně...já mám čtyřky, čočky sem tam,ale nějak to není pořád ono. O laseru sním, ale co kdyby to zvorali...jsou to oči 😖 Tak asi pořád s brýlkama 😀

@tercina Terci, já nevím.

scai
6. říj 2010

@nadis.h to není možný 7,20 😀 tak to už jste nás předhonili a to je o tři měsíce mladší 😲 Noa le je fakt, že ti kluci většinou rostou rychleji.
A to očkování. Já jsem taky dávala prevenar 13 k té hexe a mě teda přišlo že u obou injekcí brečela skoro stejně. Možná u druhé trochu víc, protože už věděla co jí čeká ☹ Chuďátko. Ale pak když jsme vyšly z ordinace a šly ven, tak už mi nikdy neplakala.

No a mě ten pláč asi až tak hodně jako Nadi nedeptá. Ale je fakt, že to je tím, že ona nám ze začátku palakala často, když měla ty koliky, takže už jsem otrkaná. I

scai
6. říj 2010

@zarzuela bouli po očkování niky neměla
vigantol taky kapu dál...

scai
6. říj 2010

@nadis.h a oni v Liberci nedávají nohy do opěr? Mě teda ty opěry při porodu vyhovovaly. A pak mi hlavně přidělaly k té posteli i madla na ruce a mohla jsems epořádně zapřít a vlastně s tím byla hned venku, fakt to bylo dobrý. Kdybych místo madel musela držet nohy, tak to bych asi teda tlačila dýl 😒

nadis.h
6. říj 2010

Chaali segra moji kamaradky o oko prisla kvuli te laserove operaci.☹

Scai me Kajik plakal od pichnuti az doma a doma nez usnul. Pak uz nemohl tak hrozne vzlykal. No byla jsem hotova.☹ ted uz lezime. Sla jsem s nim a mam ho u sebe v posteli jak mi ho je lito.🙂) prendam ho k nemu az pujdu spat.

scai
6. říj 2010

@tercina jo to je ono, to kapátko.
Ale pokud by to opravdu škodila, SÚKL by to sáhl, jelikož se tak nestalo, stahovalo se to jen z úrovně distributorů (né lékáren a od pacientů), tak to fakt problém nebude. Oni totiž stahují každou kravinu

nadis.h
6. říj 2010

Scai nedavaji! Ta madla byla na okne sundana a pry kdyz si sama nohy drzim ve vzduchu tak je to nejlepsi! :-P

scai
6. říj 2010

@nadis.h na tu laserovou operaci jsem taky chtěla. Jakto, že přišla o oko? Co se stalo?
No a teda když ti začal plakat až doma, tak to ho možná bolí. No ale taky třeba ne a jenom je z toho přešlý. Mě zase po tom hodně spala. Ono asi každé dítě reaguje jinak

scai
6. říj 2010

@nadis.h já věděla proč šla radši do Jablonce 😀

tercina
6. říj 2010

Ahoj holky, mě nejdřív držel jednu nohu manžel a druhou PA. Když malýmu začaly padat ozvy, hned je tam přidělaly a tlačila jsem znovu. Pak mi nohy myslím přidělaly - když mi dělali tím VEXem.

jasekd
6. říj 2010

@scai Jo, stahujou kde co. Nevis v cem byl problem Mepivastesin a Ubistesin, bylo to dlouho pryc a ted se zas vraci. Misto Ubistesinu dam v pohode Supracain, ale Mesocain misto Mepivastesinu (jina ucinna latka, ale podobna indik.skupina) mi teda vubec nevyhovoval 😠 Jeste ze uz je to zpatky...

jasekd
6. říj 2010

@nadis.h Madla maj misto kytek 😀 😝

scai
6. říj 2010

@jasekd byo to staženo z důvodu, že příbalová informace neodpovídala zcela registrační dokumentaci. No prostě kravina. přesně co píšu, stahuje se kvůli blbinám a když se vigantol nestahuje úplně, škodit fakt nemůže. I kdyby se to natáhla pořádně do toho kapátka.

nadis.h
6. říj 2010

Scai ja nevim podrobnosti,ale jedno oko OK a na druhem se ji udelal monokl hned po operaci a tak se to horsilo az prestala videt a proste ji to oko museli vzit.☹ Kajik pak uz neplakal jak se probudil tak byl takovy smutny,ale pak se uz i smal.

Jasi no tak nejak asi. 😀

jasekd
6. říj 2010

@scai Jo, mela jsem pocit, ze je hacek v pribalaku, nekdo mi to rikal... Dik za info 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru