Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

zarzuela
13. říj 2010

@chaala Domča už má 37,3° maximálně včera v noci už byl v pohodě, ale ven s ním raději nepůjdu. Do pátka čekám na výsledky z toho výtěru a uvidíme jestli němá nějaký bacílky co mu dělají prdíky v bříšku. Teď už kromě větříků je uplně v pohodě, čiperka malej. Tak snad to nic nebude.

nadis.h
13. říj 2010

Holky u nas se asi taky neco chysta. :-/ Kaja je od vcera hrozne protivny a sem tam pokaslava.

zarzuela
13. říj 2010

@nadis.h t tak snad se z toho nic nevyklube

chaala
13. říj 2010

Nadi,snad bude Kája dobrý a nic z toho nebude. I když to počasí k tomu jen nahrává 😒 Nadi a už máš nějaký sporťák vybraný?
Zarzu, tak hlavně že už je Domča bez teploty a jsem zvědavá, jak dopadne ten výtěr...když mívá často bolení bříška.

nadis.h
13. říj 2010

Snad to bude dobry.
Chali vybrano nemam. Znacka mi je fuk,ale chci poradny a bytelny aby byl. A nechci takova ta plastova kola nebo jaka obcas vidim jak chrasti. A aretovaci kola.

nadis.h
13. říj 2010

A velky kosik na nakup.😀

zarzuela
13. říj 2010

@milovani koukám na fotkách, že už používáš chodítko 😲 není to ještě brzy?

Holky co si myslíte o hopsadlu od kdy by se mohlo používat?

chaala
13. říj 2010

@zarzuela Zarzu, to nevím. Já jsem ho nikdy neměla. A chodítko jsme také neměli, měla jsem strach,že to není úplně ok na nožičky...ale obě děti jsou motoricky rychlíci, nijak jsem na ně nespěchala.

zarzuela
13. říj 2010

@chaala no já si myslím taky že to není na nožky uplně OK. On Domča teď na nás hrozně rád hopsá, tak mě napadlo to hopsadlo, já jako malá ho měla od 9 měsíců. tak třeba až se postaví sám tak už by to nemusel být problém.
Jinak nevím jestli jsem to už psala, ale už má Domča dobře našlápnuto na lezení, pěkně se začíná snažit 😀

tercina
13. říj 2010

@nadis.h Nadi, velký nafukovací kola, bytelný kočár a vééééliký nákupní koš - tos vyjmenovala skoro můj sportovní kočár 😀

zarzuela
13. říj 2010

hooolky neodolali jsme a koupili Domčovi zebru http://www.biga.sk/didakticke-rozvojove-hracky/... naprosto dokonalá 😀 😀

tercina
13. říj 2010

Normálně mě se vůbec neotevírají ty odkazy

zarzuela
13. říj 2010

@tercina nojo no s tím nic nezmůžu tak vykopírovat jdině

nadis.h
13. říj 2010

Teri jo Tvuj se mi libi! Prodavaji ho samostatne jako sportak?

tercina
13. říj 2010

@nadis.h Prodávají

nadis.h
13. říj 2010

Zarzi na to lezeni jsem uz chtela reagovat tudle. Je to sikulasek! 🙂
Teri to je maxi cosi? Nebo jak se to pise...

tercina
13. říj 2010

@nadis.h Já mám pod kočár ještě veliký nákupní košík, který se tam přidělá

tercina
13. říj 2010

@nadis.h Nene, to je Mutsy Urban rider

chaala
13. říj 2010

@zarzuela Zarzu,žirafka je moc pěkná 🙂 Já už si říkala,že musím začít řešit dárky k Vánocům a i k narozkám. Máme oboje v prosinci.
Terci má moc pěkný kočárek 🙂

tercina
13. říj 2010

@chaala Děkuji. Fakt jsem s ním spokojená. Hodně holek píše, že jsou nespokojený s natáčením zadních kol, ale to jde o zvyk. Mě se třeba zase špatně jezdí s natáčením předních kol 😉

nadis.h
13. říj 2010

Já jsem s aretací spokojená. Když musím jet se zabržděnýma tak je to pitomý. 😝

zarzuela
13. říj 2010

holky nevíte o někom kdo by chtěl zakrslýho králíčka?

nadis.h
13. říj 2010

Zarzi zakrslyho?😀 ja mela kdysi beranka angorskyho a vyrostl vic jak kralik domaci.😀

zarzuela
13. říj 2010

@nadis.h on je fakt malej má 2 kilča, dřív jsem ho právě měla pořád puštěnýho venku, ale jak mi malej teď leze po zemi tak ho už moc nepouštím a není na něj na chudinku tolik času :o(

milovani
13. říj 2010

@zarzuela tak ja mam sikovnou holcicku a navic ji hlidam takze se ji nic stat nemuze. doktorka nam to sice zakazala ale nic se mali nemuze stat. protoze ja nebo muj manzel ji neustale hlidame

milovani
13. říj 2010

@zarzuela dneska jsou dti strasne pozadu . nez drive

tercina
13. říj 2010

@milovani Jsem zvědavá, co? Ale nepochopila jsem poslední dvě zprávy 😖 Ale asi je to jen mezi tebou a Zarzi, co? 😨

milovani
13. říj 2010

jo to asi jo psali jsme si o tom ze koukala na muj fotoblog a ze koukala ze mala na pul roce v choditku tak jestli toneni moc brzy. tak jsem ji napsala

tercina
13. říj 2010

@milovani áha, už jsem to našla 😉

milovani
13. říj 2010

a jezdis akhle nikdy do chrastavy? ze bysme se mohli nikdy sejit a pokecat. ja sem porad doma. tade jestli bysi mela zajem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru