Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

nadis.h
19. říj 2010

Tak úterky jsou Kájovi kakací dny... 😀

Holky mě je to jedno kdy. JAk se to hodí Vám. Zase ve Sparru? Nebo v tom novym Foru?

tercina
19. říj 2010

Navrhuji zítřek nebo pátek.....co? Jinak mě je jedno, kde. Buď přijedu do Sparru nebo se vyvalím z baráku a budu ve Foru 😀

zarzuela
19. říj 2010

@tercina jé tak to forum by bylo supeeer

chaala
19. říj 2010

@zarzuela Zarzu,vařím si víc a zamrazím si. Já jsem si to poprvé odměřila podle té malé skleničky, kterou celou snědla. Pak už jsem věděla, kolik je asi jedna porce. Mám od Aventu kelímky a do nic zamrazím. Většinou mám tak 3-4obědy.
Nadi, beru všechno, kde je nějaký koutek. Vanďa už začíná i sama chodit, tak je akční 😀

zarzuela
19. říj 2010

@chaala myslíš ty kelímky na mlíko od Aventu? já dostala jeden z porodnice, kolik asi tak stojí?

nadis.h
19. říj 2010

Taky bych byla pro Forum. 🙂 Chali koutek je ve Foru v takovym tom Dzus baru dole. 🙂

chaala
19. říj 2010

@zarzuela Zarzu,průhledný kelímek a modré víčko. Je na tom i stupnice..to je fajn, když chci přesně nadávkovat. Cenu nevím, dostala jsem jich deset jako dárek.

zarzuela
19. říj 2010

@chaala jo tak to bude to co mám doma Dávám z toho malýmu papat. Tak to dokoupím už jsem to našla na netu 🙂

zarzuela
19. říj 2010

@tercina jéé pátek já nemůžu ☹ jdu na gyndu 😠

chaala
19. říj 2010

@tercina Já jdu v pátek na kosmetiku...abych zase vypadala kapánek k světu 😀 Tak nemůžu 😒

tercina
19. říj 2010

Teda holky, vy jedete 😀 Jedna kosmetiku, druhá na "servisní prohlídku" 😀 Chaala to má ale určitě příjemnější 😉
Tak nadhoďte jiný termínek

zarzuela
20. říj 2010

@tercina nojo s číčou na výstavu se holt taky někdy musí 😀 ale tu kosmetiku bych teda brala mnooohem raději.

Tak pak jedině příští týden ale ne pondělí a úterý, teda tyhle dny klidně ale z baráku můžu vypadnout až po 10hodině.

eveluska
20. říj 2010

ahojky 🙂
@tercina - mam od scai tip, ze chodis do MC beruska - chtela jsem se zeptat, s jak malym mimcem uz je dobry tam treba jit? diky moc 🙂

chaala
20. říj 2010

@eveluska Ahoj, my také chodíme do Berušky 🙂 Můžeš kouknout na jejich stránky www.studioberuska.cz
Plavání ve vaně je od 6týdnů a cvičení pro mimísky od 3měsíců. Jsme tam moc spokojení.

nadis.h
20. říj 2010

Ahojky,

holky kdo chodíte na to cvíčo,kdy chodíte? Už bych taky chtěla jít s Kájou. 🙂

chaala
20. říj 2010

😉 @nadis.h Nadi,já už chodím s Vanďou k těm větším dětem, ale Terci chodí na malé. Tak se ti určitě ozve.

tercina
20. říj 2010

@eveluska Ahojky, přesně, jak píše Chaala, vanička od 6 týdnů a cvíčo od 3 měsíců 😉 Já jsem tam také moc moc spokojená. Paní lektorku Martinu, kterou má Peťulka na vaničku, má moc rád 🙂

@nadis.h Nadi, tak choď se mnou.... teď chodím ve čtvrtek v 9,15 hodin. Je to pro ležící miminka od 3 měsíců.

nadis.h
20. říj 2010

No prima. Já bych se styděla jít sama. 😀 Teri tak já se objednám taky na ten čtvrtek ted jestli bude místo. 🙂

tercina
20. říj 2010

@nadis.h Tak jo super, zítra se teda uvidíme?

eveluska
20. říj 2010

@chaala diky 🙂 stranky jsem nasla, ale nikde tam prave neni, od kdy celkove se tam s mimi muze - treba jak jsou obcas nejake prednasky nebo tak, tak to se asi muze klidne i driv, ze jo? 🙂

eveluska
20. říj 2010

@tercina diky 🙂 ty vanicky bych docela taky zkusila 🙂

tercina
20. říj 2010

@eveluska Takhle spokojenej je tam náš mladej

nadis.h
20. říj 2010

Hahahaha ted čtu že mám vzít s sebou hračku oblíbenou na kterou dítě reaguje... 😀 Takže nám táta s sebou odmontuje lustr? 😀

tercina
20. říj 2010

@nadis.h to bude myslím velice originální 😀 😀

tercina
20. říj 2010

@nadis.h Stačí nějaká hračka, na kterou dobře reaguje 😉

chaala
20. říj 2010

@eveluska tady je přímo odkaz na ty vaničky 🙂 http://www.studioberuska.cz/index.php?option=co...
Dokonce mají napsané, že začínají již od 4týdnů.

tercina
20. říj 2010

Já bych bývala také chodila už hned od začátku, co mohl. Ale bohužel jsme o tom nevěděla 😢
Na těch vaničkách jsem se s Peťulkou naučila suprově manipulovat. Paní lektorka "hlídá" vývoj miminka a mě to strašně vyhovuje.

eveluska
20. říj 2010

@chaala diky 🙂 ,@tercina to je dobry, ta manipulace me prave taky laka, ze se neco naucim 🙂 krasna fotka 🙂
@nadis.h 😀
jste me uplne navnadily, asi se pujdu hned prihlasit 🙂

tercina
20. říj 2010

@eveluska Ta manipulace je super. Samozřejmě jsme do té doby malého nosili špatně - ale nosí tak děti 90% mamin, tak si z toho nic nedělám. Ale od té doby si dávám pozor 🙂 A hlavně se Peťulkovi strašně líbí ve vodě. Paní lektorka na závěr plavání ještě udělá miminku masáž olejíčkem. To je malý vždycky blahem bez sebe 😵
Zavolej si tam a jdi na ukázkovou hodinu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru