Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

jasekd
21. říj 2010

@zarzuela no tak super 😉

tercina
21. říj 2010

@zarzuela Nene, to jsem nepsala já. Do lahvičky LOVI, co teda já vím, pasují jen Lovi savičky. Ale mají různé velikosti a tvary dírek. Možná sis to spletla - psaly jsme si jednou s Nadi, a ona si místo toho Lovi koupila lahvičku Mam 🙂

zarzuela
21. říj 2010

@tercina jeje aha tak to jsem se asi popletla promiň 🙂 musím už koupit větší savičku

nadis.h
21. říj 2010

Holky jak jste si psaly o tom zda neco delame tak mam dnes cely den chut jit plavat. 😀

zarzuela
21. říj 2010

@nadis.h no tak plavat bych šla a hned :o) to aspoň není časově daný, a dá se jít kdykoli 🙂

nadis.h
21. říj 2010

To mam az chut vylozene si jit zablbnout poradne.

zarzuela
21. říj 2010

@nadis.h 🙂 tak do bazénu jít je jednoduché ne?

nadis.h
21. říj 2010

Zarzi ja nemam hlidani.

zarzuela
21. říj 2010

@nadis.h vůbec žádný? ani manža? ale ty bys chtěla jít s ním že

nadis.h
21. říj 2010

Nee to klidne pujdu sama,ale uprimne ja bych si to neuzila kdybych nechala Kaju s muzem samotneho. furt bych na nej myslela zda neplace a tak.

zarzuela
21. říj 2010

@nadis.h ty seš jak já, když ho nechávám u babičky tak jsem taky pořád napjatá jestli je vše v pořádku

nadis.h
21. říj 2010

Presne. ja i z kramu vzdy hrozne chvatam.

tercina
21. říj 2010

Sem asi divná matka 😖

nadis.h
21. říj 2010

Teri 😀

nadis.h
21. říj 2010

Holky ja o toho prcka mam strach uz od 1 dne co mi ho dali do briska. 29eho budeme mit rocni vyroci. 🙂

tercina
21. říj 2010

@nadis.h Nadi to já taky a jak moc. Ale prostě když je s tatínkem, tak mám 100% jistotu, že je v bezpečí jako s maminkou. Prostě my to máme doma tak, že maminka = tatínek.

nadis.h
21. říj 2010

Teri tak to je u nas stejne. To neni strach o to ze je s tatou,ale takouy zvlastni pocit ze neni se mnou. Karel se postara taky perfektne.

tercina
21. říj 2010

@nadis.h Doufám, že jsem to Nadi nenapsala blbě, je jasný, že se tatík o Kájíka postará skvěle 🙂
Vím, takové to svíravé uvnitř 🙂 Když jsem šla poprvé bez malého ven, čekala jsem, jaká bude v mozku reakce. Bylo to takové divné, ale šlo to. Pak když kluci jeli přes noc pryč, už to bylo horší. Vrátit se večer do prázdného bytu. 😢

nadis.h
21. říj 2010

Nee nenapsala jsi to spatne. 🙂 ja vim ze bych se mela trochu odpoutat od nej,ale nejde to. 🙂)

eveluska
21. říj 2010

@zarzuela jak souvisi mliko a jogurty a spinkani?
@tercina 😀 taky jsem divna, vcera jsem byla prvne hodku bez malyho, hlidal muz, cekala jsem nejakou tisen nebo tak neco, ale bylo to prekvapive .... uplne normalni 🙂

eveluska
21. říj 2010

panenska moc 😀 tak doufam, ze nas malej ji ma taky cistou, pze vcera se mu podarilo si nacurat na oblicej i do pusinky a jeste to zacal mlaskat a olizovat 😲 🙂

zarzuela
22. říj 2010

@eveluska \domču asi dráždí mléčné výrobky co já sním, má v noci pak hrozné bolení bříška, tak jsem zkusila vysadit a lepší se to.

eveluska
22. říj 2010

@zarzuela aha, tak hlavně, jestli jste na to kápli a pomůže to, tak je to supr 🙂

eveluska
22. říj 2010

dobre ranko 🙂
nezajimalo by nekoho tohle http://www.liberecplaza.cz/novinky/106/ a http://www.muzeumspotrebicu.cz/?p=175
a kurzy patchworku? treba http://www.ddmliberec.cz/akce-a-kurzy/230-kurz-...
@oli26 pojd sem, liberecko je cely tady 🙂 a jeste na snazilkach z jablonce 😉

oli26
22. říj 2010

@eveluska me by se ten patchwork libil, at mame alespon nejaky zaklad a pak uz to muzem patlat doma 😀 urcite bych zkusila nejakou deku, tech neni nikdy dost

oli26
22. říj 2010

@eveluska no na snazilkovani se asi taky brzy prihlasim 😉

tercina
22. říj 2010

@eveluska chichi, taky šikulka 😀 Peťan se někdy strefí i přesně do očí 😀 😀
V tý Plaze jsme se s manžou byli jen podívat - viděla jsem jedno rádio 😉 Na ten patchwork bohužel nee, jsem úplně levá na tyhle věci. Jsem ráda, že přišiju knoflík 😀 😀

oli26
22. říj 2010

@tercina ja jsem taky leva, ale pry to jsou jen jednoduche rovne svy 😀 😀 😀

zarzuela
22. říj 2010

@oli26 jů to už tu začíná další snažilkování? 😀

oli26
22. říj 2010

@zarzuela no jelikoz jsme se s eveluska na to rozhodly jit vedecky 😀 😀 😀 teda chtely by jsme holcicky, tak to chce trochu pripravu 😀 😀 😀 asi jsem fakt na hlavu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru