Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

oli26
29. říj 2010

@eveluska no ale na druhou stranu to urcite umime dokonale zprasit 😀

oli26
31. říj 2010

@zarzuela ahoj pri hledani ohledna plavca jsem narazila, ze nedoporucujes babylon, muzes pisnout proc? 😀 😀 😀 diky , rozhhodujem se kam jit a asi zkusime bazen

pampalini
31. říj 2010

@oli26 ahoj my chodíme s malým do bazénu a jsme moc spokojený. Instruktorky příjemný a celkově nemam co vytknout 🙂

eveluska
31. říj 2010

to by me taky zajimalo, proc ne babylon .... oni to tam maji prave i ta beruska - ma to tam jeste nekdo jinej, jiny lektorky?

oli26
1. lis 2010

@eveluska pujdem dnes na prochajdu? 😉

chaala
1. lis 2010

@eveluska v tom Babylonu má to plavání jen Beruška, nikdo jiný. Já chodím plavat do bazénu a jsem moc spokojená 🙂 ...jediné mínus pro bazén je malá šatna, tak jsou tam maminky s mimísky trochu natěsnané.

zarzuela
1. lis 2010

@chaala ahojky, v tom bazénu to není ta hlavní šatna jako když jdeš normálně plavat? to se jde dovnitř i jinudy?

chaala
1. lis 2010

@zarzuela Zarzu, je to jiná šatna. Z téhle máš do těch vířivek o něco blíž. Vejdeš dveřmi k dámským šatnám a hned po levé straně jsou další skleněné dveře...tam se dostaneš do šatny. Ze šatny sejdeš dvoje schody a jsi u sprch(jen pro plavání mimísků), a pak už vyjdeš hned u malého bazénu.

eveluska
1. lis 2010

@oli26 já bych šla,ale nevím jestli nepoletim spis k dr.,malej je děsně olezlej,z těch bedarku ma najednou takovou jednolitou skoro strupatou výrazku ☹ ☹ já asi za chvilku vyrazim k ni a až by nás pustila,tak ti muzu zavolat a mužem jít na chvilku 🙂 jestli mi neřekne,ze s tím nemá ven...

eveluska
1. lis 2010

@chaala díky 🙂

oli26
1. lis 2010

@eveluska teda to je masakr, to pak dej urcite vedet jak jste na tom, my ted jdem jeste na obed, ale kdyby jste chteli ven tak se urco ozvi, snad to nic nebude, oni prej ty potnicky kdyz se hned nestrhnou tak pak udelaj takovej humus 😒

zarzuela
1. lis 2010

@chaala aha, a tam se musí taky nějak objednávat? to asi není přes tu berušku že. MOhla bys mi kdyžtak dát nějaký kontakt prosím?

oli26
1. lis 2010

uz mi z tech nasich kocek hrabe, kocka zacla strkat mrnouskovi packu do pusy, asi aby ji ocistil nebo co ☹ a hlavne nejradsi hned po tom, co s ni zahrabe hovinko do zachodku 🙄 😠 😠

chaala
1. lis 2010

@zarzuela Tohle není přes Berušku. Večer ti napíšu kontakt, teď nestíhám...chystáme se ven 😉

tercina
1. lis 2010

Ćau holky, tak jsme to tu po víkendu hezky zhltala 😉

@mori To je dobře, že už je Gábinka v pořádku - držíme s Peťulkou palečky 🙂

Jinak co se týče cvičení - jak píše Chaala, taky jsem si připadala jako debil a jako neschopná matka, která neumí držet své dítě, ale to se časem poddá 😉 . Taky ho vždycky tak nedržím - spíš hodně málo ho takto držím. Na cvičení to dodržuju, ale je to pořád "proti srsti". Když ho 4,5 měsíce nějak nosíte a pak najednou jinak....
Paní lektorka Iva (co dělá cvičení) požaduje, abychom to dodržovali, takže to dělám. Jinak na vaničku máme paní lektorku Martinu 🙂
@eveluska ty máš na plavání tu paní lektorku Ivu?
Jinak na mě by asi taky poslali sociálku 😀 😀

eveluska
1. lis 2010

@tercina jj,tu ... tak to jsem rada,ze nejsem sama 😀 otevřeme si klub prisernejch matek 😀

tercina
1. lis 2010

@eveluska 😀 A co kdybys chodila k té Martině? Nebo už nemá místo?

chaala
1. lis 2010

@zarzuela Zarzu, tak adresa na to plavčo v bazéně je http://www.plavanibatolat.cz/ Všechno potřebné je tam napsané, ale kdyby jsi něco potřebovala vědět...řeknu, co vím 🙂 Teď je rozjetý ten podzimní kurz, bude končit před Vánoci. Nový začne od ledna, ale ještě to na netu nemají.

@eveluska Jak jste dopadli u doktorky?
Dneska jsem si na tebe vzpomněla, byla jsem na cvičení a před námi cvičili mimískové. Jedna paní byla určitě poprvé a taky byla s držením úplně mimo 😀

@tercina Ta paní Martina prý teď nebere, ona má plno. Všechny nové posílá paní Ivě. Dneska jsem je náhodou slyšela, jak se o tom baví.

eveluska
1. lis 2010

@chaala 🙂 u dr dobrý,pry je to celkem běžný,napsala nám nějakej pudr se sírou 😲 zejtra bude hotovej a snad by měl do 4 dnu zabrat,tak doufám

eveluska
1. lis 2010

@tercina mne by to i bylo blby,ji říct ze radši bych k někomu jinýmu 😅

hahyla
1. lis 2010

Ahoj holky , kdy se vám děti začaly otáčet ? Michalce se nějak nechce 😨 , Když se chce otočit tak si na mě houkne 😀 .

nadis.h
1. lis 2010

Ahojky,
mame doma tatu tak mam absenci. Ma ted cely listopad volno pred zimou.
Hahy me se Kaja neotaci taky. Uz jsem proto dala na prodej lehatko a bude makat na dece. on se hned zacne vztekat. a na brisku tak ze je z toho pak celej udychanej.

hahyla
1. lis 2010

@nadis.h Tak jsi mě trošku uklidnila, já jsem s Míšou začala cvičit , ale moc se jí to nelíbí. Jak Ti Kája v noci spí? Michalka spala docela dobře , ale teď asi týden se budí po dvou hodinách 😖 , je to očistec.

oli26
2. lis 2010

@eveluska tak mi to nedalo a objednali jsme ten fusak co mate vy, ten nas emitex mi prijde uplne na prd 😀

oli26
2. lis 2010

@hahyla na obraceni mate casu dost, mrnous se zacne obracet, az bude citit potrebu to udelat a je jedno jestli v 3 mesicich, nebo v 8, nema smysl jet podle tabulet, protoze kazde ditko ma sve vlastni tempo... musi toho za ten rok zvladnout spoustu a jedni jsou na pred v hrube motorice, jini v te jemne. Navic pro dobry vyvoj patere, kycli a vsech techto ort. veci je lepsi nikam nespechat. 😉

tercina
2. lis 2010

@hahyla Ahojky, přesně jak píše Oli, vůbec nikam nespěchej. Peťulkovi je skoro 6,5 měsíce a nepřetáčí se. Chodím na cvíčo, na plavání a tam mi paní lektorky říkají, že prostě až bude chtít , tak se přetočí. A Michalce je teprve 3,5 měsíce, to je fakt moc brzo to řešit.
Já to začala zkoumat až na tom půl roce, protože mi to bylo divný, že na to břicho nejde. Na plavání mi paní lektorka řekla, že ty svaly krásně zapojuje, že tam žádný blok nemá, ale prostě se mu nechce. Je línej 😀 Zkoušeli jsme motivaci hračkou.... no a v momentě, kdy na ní nedošáhne, ho přestane zajímat 😀 😀 Takže prostě až se otočí, tak se otočí. Kamarádce se kluk otočil v 9 měsících, ale pak to mělo rychlý spád - lezení, sezení, chození.
Takže já fakt radím NESPĚCHAT

tercina
2. lis 2010

@eveluska Já vím, mě by to bylo taky blbý 😖 . Ale já myslela, že jste si třeba mohli vybrat, víš. Jinak opravdu na paní lektorku Ivu si musíš tak trochu zvyknout, no. Na to dodržování manipulace je neoblomná, ale jinak je fajn. My jdeme teď ve čtvrtek na cvičení už asi po osmé a tak už vím jak ho chytat, abych nebyla za "špatnou matku" 😀
Nejdete někdo do Berušky ve čtvrtek cvičit?

oli26
2. lis 2010

@tercina ja bych docela sla, ale jeste jsem tam n cvico nebyla ...

tercina
2. lis 2010

@oli26 Tak poď se mnou 🙂

oli26
2. lis 2010

@tercina rada, jen tam budem za dreva 😀 😀 😀 moje uchopy ditete jsou rekla bych takove slabsi 😝 😝 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru