Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

zarzuela
20. črc 2010

Agi tak to jsem teda moc zvědavá co nakonec budete mít. Já si typnu holčičku ju. 😀

aggamma
20. črc 2010

@mori Ty se máš že už budeš s berunkou doma!!! Hlavně že je už v pořádku prcíček malej....Tak si to ted krásně holky spolu užijte 🙂

nadis.h
20. črc 2010

Ahojda. 🙂 holky tak Kaja pribral za tyden o 480 g. 🙂 a vyrostl o 2 cm. Koupila jsem dnes konecne lehatko do vany. Chtela jsem to klasicke,ale kamaradka mi doporucila to molitanove. Tak uvidim vecer jake to bude.

Aggi teda ta Te napina. Rikam TA pac si myslim ze to bude holcicka. Ty se vetsinou schovavaji. 🙂

aggamma
20. črc 2010

@zarzuela já to právě taky na holčinku vidím....i když spoustu lidí mi říká,že jsem zkrásněla a mám bříško špičaté a nahoře......že to vypadá na kluka....ale to spíš beru jako babské pověry 🙂 A mimísek už je nádherně cítit.....už asi 3 dny cítím i to když má škytavku chudáček náš 🙂

aggamma
20. črc 2010

@nadis.h Jééé vy krásně přibíráte Nadi...tak to je skvěléééé 🙂 Je to super,že takhle prospíváte i po té žluté potvoře.A jo....taky si myslím,že to bude buchtička....ale radši mimíska oslovuji neutrálně aby mi pak chlapeček nechtěl chodit v růžové 🙂

nadis.h
20. črc 2010

Aggi jsem napnuta za Tebe! 🙂))

zarzuela
20. črc 2010

@nadis.h to molitanové lehátko je super, taky jsem hopoužívala, ale náš bobísek v vaniččce hrozně plakal, tak jsme pořídili kyblík a od tý doby si koupání užíváme všichni, je vždy krásně vyřehtanej, no pprostě koupání o něčem jiném

nadis.h
20. črc 2010

Zarzi malej jeci jen kdyz mu je zima. 🙂)
jsem zvedava jak se mu bude libit. Koupala jsem ho v umyvadle,do vany jsem se bala bez lehatka.

tercina
20. črc 2010

Nadi, Kájík teda krásně přibral, je to šikulka 🙂
Aggi, taky to vidím na holčičku 😉. Třeba budete mít překvápko jako my 😀

Jinak náš lachtan se koupal včera s tatínkem ve velký vaně, to byla nádherná podívaná. Strašně se mu to tam líbilo 😵
Já mám lehátko do vaničky od Jane http://www.e-broucek.cz/hygiena/lehatko-do-vann..., je naprosto bezvadný.

chaala
20. črc 2010

Aggi, tak všichni tipovačka na holčičku 🙂 ...jen chudák manža věří v chlapečka.
Nadi, tak Kájuška krásně roste. To je dobře.
My máme doma taky lachtanku, vodu miluje už od mala a koupání zvládá bez brekotu. Chodíme i na plavčo pro mimísky.My už jsme lehátko museli dát před týdnem pryč, protože zjistila, že je lepší sedět 😀
Zarzi a využíváš manducu? Já mám beco a super. Někdy veliký pomocník, docela ho hodně používám. Obzvlášť v době, když už Vany nechtěla ležet v hlubokém kočáru a na sporťák byla ještě malá. Tak jsem chodila s becem a v pohodě, moc spokojená 🙂

tercina
20. črc 2010

Holky, jsem trochu mimi - co je ta manduca?

tercina
20. črc 2010

To mělo být mimo 😀

zarzuela
20. črc 2010

Chali manducu používám když jdeme na výlet s kočárkem a pak ho už nebaví ležet, tak ho hodím do manduci a kouká a je spokojenej, a taky na nákupy super. Ze začátku jsem ho nosila i hodně doma, protože dost plakal a já už měla ruce jak opice, aspoň jsem mohla i něco udělat. Terci tohle je manduca http://www.ditezeskatulky.cz/cs/233.533/noseni-... je to podobné jako Ergo nebo Beco.

nadis.h
20. črc 2010

Tak koupando bylo prima. To lehatko je fajn. A dnes ani nebekal zimou venku.🙂 ale nemohl nejak zabrat. Usnul az ted,tak jsme spolu koukali na Zdendu kuchare.🙂

zarzuela
21. črc 2010

Tak jsme se vrátili z kontroly kyčlí a vše máme OK a už tam nemusíme jupíí. Včera jsem objednala prťousovi nové křesílko do 18kg tak jsem zvědavá jestli se mu v něm bude líbit. Z toho původního krásného nám už odrůstá :o(.

chaala
21. črc 2010

Zarzu, a kam chodíš s malým na kyčle? Já myslela, že v Liberci se chodí jen tady do porodnice. To je dobře, že je malý v pořádku 🙂

zarzuela
22. črc 2010

@chaala protože jsem rodila v Jablonci tak na kyčle chodím taky do JBC do polikliniky je to tam strašně rychlý, včera jsem přišla a za 10 minut jsme byli hotový. Měla jsem možnost se přehlásit do LBC, ale slyšela jsem, že to tu je vždy na strašně dlouho.

chaala
22. črc 2010

Zarzu,to je pravda, v Liberci je to jen dvě hodiny v týdnu a spousta miminek. Ještě že ten čas většina mimísků prospinká...ale čekání většinou na hodinu určitě.

zarzuela
22. črc 2010

@chaala tak vy už teď na kontrolu s kyčlíkama nechodíte ne? My jsme teď prý měli už poslední a už nikam nemusíme.

chaala
22. črc 2010

Zarzu, teď už nechodíme,byly jsme jen 2x ( v šestinedělí a na čtyřech mesících)...asi jako vy. Ale u syna jsme museli ještě na sedmém měsíci, pak měl kyčle teprve v pořádku.

lucianda
23. črc 2010

Ahoj holky,mám prosbu: koukám, že jste všichni skoro po porodu, mě to čeká v listopadu. Chci se zeptat, zda některá z vás nemá na prodej klistýr YALL, co vím, tak v balení byly dvě tuby a většinou stačí pouze jedna (čerpám ze vzpomínek z prvního porodu), možná je to teď jinak. Pravděpodobně mě čeká císař, ale chci se raději pojistit....Jsem z Liberce. Kdyby jste ho náhodou některá z vás měla, tak ho ráda koupím 🙂 Díky moc Lucka

lucka28
23. črc 2010

@tercina ahoj my byli ve středu očkovany a měla hnusnou reakci měla bolesti a ten plač nikdy slzy neměla ale večer po očko se ji valili ☹ jo a my mame na 3 měsicich 6.650 a 59 cm a co mori nevite kdy pustěj ji a malou?

zarzuela
23. črc 2010

Ahojte, Yall nemám - na všech předporodních kurzech co jsem byla říkali že je lepší klasický klistýr, tak jsem Yall nakonec ani nekupovala i když jsem to měla v úmyslu.

@lucka28 - to je mi líto, že jste měli takovou blbou reakci, mě Domča teda taky plakal chvilku asi ho bolela ta nožička, ale teplotu neměl tak jsem to brala jako v pohodě.

zarzuela
23. črc 2010

Jinak Mori už by měla být od 19.7. konečně s malou.

tercina
23. črc 2010

@lucianda Ahojky, jak píše Zarzuela, já taky myslím, že klasický klistýr je daleko lepší. Sama jsem si o něj řekla. Vypráznil mě na 6 dní, což si myslím, že bylo super. Do Yalu bych nešla. Jakto, že tě čeká císař?

@lucka28 Nám naštěstí už pak nic nebylo, ale spal jak zabitej 🙂 Teplotu neměl, ale nožičky ho boleli, chudinku mojí. My jsme se taky museli asi vidět v porodce, viď?

lucka28
23. črc 2010

@tercina no asi jo ale nepřijde mě že by jsme se viděli ja tam byla od 20.4 do 24.4

lucka28
23. črc 2010

@tercina a ležela jsem na dou lužku a měli tam i televizi

lucianda
23. črc 2010

@ nějaké komplikace, dopad předchozího porodu.....Já byla s Yalem spokojená, proto se na něj ptám....... 😉

lucianda
23. črc 2010

já zapomněla @tercina 😀

tercina
23. črc 2010

@lucka28 Já tam byla od 17.4.-22.4. 😉 já byla úplně vzadu, na čtyřlůžkovým

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru