Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

tercina
22. říj 2010

@nadis.h Hmmm, Nadi nevím, Peťka ještě opruzenej nebyl

chaala
22. říj 2010

Nadi, já myslím, že jsou do červena. To bílé bych řekla, že to není.

nadis.h
22. říj 2010

Cerveny to neni. spise takove svetle ruzove a na tom bile krupicky. ach jo. pritom pleny a mazani mame od narozeni stejne.

tercina
22. říj 2010

@nadis.h A nejsou to potničky? Ono teď jak je balíme do těch bund a dek, tak jestli se spíš nezapařil...

chaala
22. říj 2010

Nadi, má to jenom pod plínkou?

nadis.h
22. říj 2010

Teri taky me to napadlo,pac jsem ho navlikla chudaka do kombinezky az plakal jak mu bylo vedro.

Chali ma to pod pytlikem a na zadecku mezi pulkama.

chaala
22. říj 2010

Nadi, tak to bude mít asi zapařený...zkus co nejvíc větrat a mohlo by to být v pořádku. Jestli jsi třeba nejela někam do obchodu a jak tam bylo teplo, tak to mohlo být hned.

tercina
22. říj 2010

@nadis.h Nech ho rozbalenýho. Nebo si zkus koupit mastičku Pytiol. Smrdí jako blázen ale na tohle je výborná. Mladýmu se dělaly zapařeniny pod krčkem a podpaždí. Do rána měl po problému

nadis.h
22. říj 2010

fajn. moc dekuju za rady maminky. 🙂

zarzuela
22. říj 2010

@nadis.h my měli opruzeninku jednou a bylo to do červena a krupička na tom, ale to co píšeš bude asi zapařený jak píšou holky. To zmizí nebooj. Ty jednorázový dávky byly právě v DM v GLobu. Taky jsem nevěděla jestli koupit nebo ne, tu Humanu neznám

zarzuela
22. říj 2010

@nadis.h my měli opruzeninku jednou a bylo to do červena a krupička na tom, ale to co píšeš bude asi zapařený jak píšou holky. To zmizí nebooj. Ty jednorázový dávky byly právě v DM v GLobu. Taky jsem nevěděla jestli koupit nebo ne, tu Humanu neznám

nadis.h
22. říj 2010

Noo tak to nejspis objednali po me poptavce! 😀

zarzuela
23. říj 2010

Ahojte holky, tak já už jsem z té garáže na palici, normálně někdo jí užívá, někdo cizí, jak byly ty zámky vyměněné tak teď jsme tam našli, nějaké cizí věci a nějaká kola. Docela mazec co? to se někdo vloupal do naší garáže aby jí pronajímal - já už nerozumim ničemu. A prý vloupání bylo už podle policejního spisu někdy v červnu.

tercina
23. říj 2010

@zarzuela Já bych si stěžovala - ale kde?

chaala
23. říj 2010

@zarzuela Zarzu, no tak to je teda síla s tou garáží 😠 Že by někdo využil toho, že tam nechodíte tak často? Fakt děsný.

scai
23. říj 2010

@zarzuela jako co to je, že tam má někdo kola? to nechápu, jak to je možné! To jí někomu za vašimi zády pronajali nebo co?

nadis.h
23. říj 2010

Ahojky,
ja bych cize veci normalne vystehovala pred garaz a sami si vymente zamek at mate jen vy klice. to je nehorazna drzost!

scai
23. říj 2010

@nadis.h to jsem jí taky chtěla prvně napsat, ale zase co když tam jsou lidi, co neví že to je tak? třeba jim to družstvo pronajalo, oni platí a neví že to něčí je. No i když teda jeslti tam má zarzu věci, tak to je asi blbost, to si museli všimnout 😒

eveluska
23. říj 2010

@zarzuela teda to je mazec! ja bych zavolala policajty, ze proste nekdo neopravnene pouziva muj majetek a oni si to vyresej, vy nemate zadnou povinnost skladovat nejaky cizi kola, i kdyby si to nekdo nevedomky pronajal, musi si to vyridit s tim, kdo jim to takhle nezakone pronajal.....no spis to bude tak, ze to v cervnu vykradli, nekomu z druzstva se zdalo, ze garaz asi nikdo nepouziva, kdyz se tam nic nedelo, tak si ji proste svevolne zacli pouzivat 😝 vubec je to cely divny, ze na to nevolali policii a jen vymenili zamky - co kdybyste to meli pojisteny??? tak bez nahlaseni policii nemate narok na pojistny plneni.....

eveluska
23. říj 2010

asi bych se i koukla po autech v ulici, jaky maji zimni gumy....... 😒

zarzuela
24. říj 2010

tak policii nahlášeno ti to akorát nafotili sepsali, a my vyměnili zámky s tím že budem chvilku čekat jestli se ozve ten co to neoprávněně užívá. Ono to totiž vypadá tak, že si to prostě někdo od někoho pronajal, takže asi nějakej podvod nebo co. No uvidíme co se z toho vyvrbí. Z těch pneumatik to vypadá že by dvě eventuelně mohli být naše, tak uvidíme, každopádně pokud se ozve ten člověk co tam má věci, tak proti němu rozjedem mašinérii - podáme na něj trestní oznámení a budem po něm chtít náhradu škody, právníků kolem sebe mám dost a kontraktů z mé práce taky hafo, takže pokud se to rozjede tak to bude mazec.

aggamma
24. říj 2010

Ahoja holčinky moje.Jen prolítávám...přidala jsem nějaké fotečky https://www.modrykonik.cz/fotoblog/aggamma/albu... Dooufám,že se všechny maminy máte fajně a drobečkové prospívají.Nás dost trápí prdíky a včera jsem na temeni obejvila ošklivou červenou vyrážku.....tak to mažu infadolanem na opruzeniny,ale nevím jestli je to tak dobře.Potničky to určo nejsou.....spíš se asi v zavince potí...přitom ji dáváme hajat skoro pořád jen na levý či pravý bok,takže si na té zadní části kebulky neleží.......Všechny vás moc moc pozdravuju a líbáme s Kačenkou vaše krásná miminečka. @tercina beruško pokud by bylo příští týden aspon trochu normální počásko tak bychom mohly dát malou vyjíždku třeba kolem přehrady co Ty na to? Kdyžtak písni na mobílek ju? Pac a pusu holky moje.Víte,že vás mám ráda? 🙂

zarzuela
24. říj 2010

@aggamma Ahojky, hnedka jsem zkoukla fotečky, Kačenka už je pořádně velká ženská a je moooc krásná, je vidět že má milující maminku 🙂 Vím jaké to je trápení s prdíkama, snad to berušku brzy přejde. Určitě máte nějaké kapičky na zmírnění prdíků ne? HOlky hlavně ať jste v pořádku a ať brzy vyzrajete na prdíky

chaala
24. říj 2010

Holky, nechávaly jste se s mimískama fotit někde v ateliéru? Pěkné fotky na památku. Pamatuju si, že Terci fotila ta kamarádka...moc hezké fotky. 😵

@aggamma Aggi, na fotky jsem koukla...Kačenka je beruška 😵 Snad s tou vyrážkou brzy zatočíte i s bolením bříška.

tercina
24. říj 2010

@chaala Ahojky Chaali, no nás fotí ta kamarádka. Teďka nás fotila už potřetí - tentokrát na půl roce. Mladýmu jsem udělala dortík 😉

tercina
24. říj 2010

Holky, když jsem si teďka vytvořila nové album ve fotoblogu a dala jsem si tam, že chci, aby se to ukazovalo jen mým přidaným přátelům - je to opravdu tak?

chaala
24. říj 2010

@tercina jo,jo...jen přátelům 🙂
Ta černobílá fotka z půlroku je taky moc pěkná...teď jsem ji objevila 🙂 Začlo mě to lákat, že bychom se nechali nafotit s dětmi nebo děti spolu...ty fotky vypadají většinou moc pěkně.

tercina
24. říj 2010

@chaala Dám tam ještě nějaké... 😉

chaala
24. říj 2010

@tercina To mě ještě víc nalákáš 😀 ...ráda kouknu, kamarádka fotí moc pěkně 😉

tercina
24. říj 2010

@chaala No právě 😉

zarzuela
25. říj 2010

@chaala Ahojte holky, taky jsem moc chtěla nějaké pěkné foto, kamarádka se nechávala s mimískem fotit někde ve Vrchlabí, ale mooooc krásné foto, tak o tom taky uvažujeme, ale spíš až bude už sám sedět, to se toho pak dá vyfotit víc.

Když jsem měla pupíka tak nás fotil kamarád co nám fotil i svatbu, taky to nebylo špatný, ale nevím jestli by nám zvládlnul vyfotit i Dominička. Možná to s ním zkusíme.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru