Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

nadis.h
1. zář 2010

Ne zvláštní. Fakt roztomiloučký! 😵 Žádný ječák. 🙂 Tak to je prima že mu není nějak špatně.

zarzuela
2. zář 2010

Ahojte holky, Terci tak to je fajn, že mu skoro nic nebylo. Zato já měla dneska zas noc za všechny prachy. 5x vzhůru zas ty prdíci achjo, já se z toho jednou zbláznim ☹

nadis.h
2. zář 2010

Ahojky,

Zarzi já taky spala žůžo. 🙄 V půl 2 se probudil Kája na kojení a od té doby se jen chrul a chrochtal a povídal. 🙄 Tak jsem šla spát do obýváku a dala ho do lehátka a v polospánku ho houpala. Na chvilku vždy zabral a po chvilce když zjistil že ho nehoupu tak zase začal. Pak jsme k ránu asi v 7 zabrali a v 8.45 mě probudilo nezvyklé ticho. A velký Karel vesele spal. 😀 Naštěstí jsem vstala včas tak nějak že to do práce v pohodě stihnul. 😅

zarzuela
2. zář 2010

@nadis.h tak to jsi měla taky veselo. Já zítra razím do Praglu ukázat Domču v práci, tak snad vše bude ok

nadis.h
2. zář 2010

Taky musím někdy do Prahy vyrazit. Kvůli občance. Mám tam trvalý pobyt. 😝 Ale furt to odkládám páč musím autobusem. 🙄

zarzuela
2. zář 2010

@nadis.h a nechceš teda zítra jet autem s námi? akorát nevím jak cestou zpět jestli se sladíme

zarzuela
2. zář 2010

@nadis.h my teda pojedem podle toho jakou budem mít noc s Domčou, jestli to bude jako dneska tak na to kašlem. Dneska celý den pláče :o( tak kdyby to mělo být tak zítra - netroufnu si ho někam tahat.

nadis.h
2. zář 2010

Zarzi jee to by bylo príma!! 🙂 Ale bylo by mi to k prdečku. Oni jsou na úřadě jen středa a pondělí. 🙄

nadis.h
2. zář 2010

To jsi hodná opravdu že by jste mě vzali. 😵

zarzuela
2. zář 2010

@nadis.h Tak třeba příště až budem mít cestu - dám ti vědět. 😉

nadis.h
2. zář 2010

To budes zlata! 🙂 moc dekuji!

zarzuela
2. zář 2010

Tak holky nikam nejedem, jak celý den Domísek plakal tak teď jsem mu naměřila 38,1 ☹ bojim se co to je

tercina
2. zář 2010

A to je po odečtení? V zadečku?

nadis.h
2. zář 2010

Zarzi chudatko male.☹ takhle male deti by nemeli byt nemocne.☹

zarzuela
2. zář 2010

@tercina v zadečku bez odečtení, ale i tak pláče mi celý den, nevím jestli to nemůžou být zoubky ☹

chaala
2. zář 2010

Zarzu, chudáček Domča ☹ ...snad mu bude brzy líp. Mohly by to už být zoubky, to by napovídalo i to plakání přes den. Dej mu raději něco na teplotu, aby se mu v noci ještě nezvýšila.

zarzuela
2. zář 2010

@chaala já právě řeším jestli mu mám dát něco preventivně i když po odečtení má těch 37,6° koukala jsem mu na dásničky a zarudlé to nemá je fakt že všechny hračky v pusince hobluje. Já nevím chce se mi z toho brečet

tercina
2. zář 2010

@zarzuela Zarzi, je to 37,6 - to je jen zvýšená. Peťulka měl dneska 37,9 bez odečtení, ale mi to máme z toho očkování. Já bych mu taky asi dala něco na teplotku, jak píše Chaala

tercina
2. zář 2010

@zarzuela Zrovna jsem se o tom dneska bavila s kamarádkou, která má dvě děti. Jestli jim při zvýšené teplotce něco dávat, nebo ne. Kámoška svým dětem nad 37,5 už dávala čípečky, aby se jim to nerozjelo.
Prdelka malej, snad se z toho vyspinká 😢

chaala
2. zář 2010

@zarzuela já bych dala, právě kvůli té noci. To ta teplota opravdu může vyletět nahoru. Také většinou dávám, jakmile naměřím 37,5( jak psala Terci o kamarádce) -teda zatím jen u Lukyho a u Vandi po očkování jednou.

chaala
3. zář 2010

Zarzu, tak jaká byla noc? Jak je Domčovi?

zarzuela
3. zář 2010

@chaala Ahojky, tak jsem mu tedy dala ten panadol protože při dalším měření měl už 38,4°opravdu to šlo nahoru, měla jsem co dělat abych ten sirup do něj dostala, chtělo se mu z toho blinkat. Ale povedlo se.
Pak spinkal až do půlnočního papání a od tý doby teplotku už nemá. Ale raději s ním skočím k Dr. ať na něj jukne preventivně. Volala jsem ještě večer na pohotovost a tam mi řekli vesměs co vy.
Sakra teď šahám na Domíska a zdá se mi zas teploučkej achjooo.

zarzuela
3. zář 2010

@zarzuela Jo na pohotovosti mi říkali že to může být spurt, ale že by k tomu byla teplota - to se mi nezdá

nadis.h
3. zář 2010

Ahojky, Zarzi doufám že to bude už dnes dobré.
Byl nějaký divný den. Kája nemohl po koupání usnout,pořád poplakával.Ta usnul až nějak kolem 10é ale pak spal až do čtvrt na 5. 🙂

zarzuela
3. zář 2010

@nadis.h týjo jak to děláte, že vám mímískové tak dlouho spinkaj. Dneska už má Domča veselou náladu. Byli jsme teď u Dr. a nic mu nenašla, teď uý měl jen 37,1°tak snad už bude klid.

tercina
3. zář 2010

@zarzuela Tak to je super, hlavně, že mu nic není.
S tím spinkáním, já myslím, že prostě záleží na mimču a na tom, kolik spánku potřebuje. Znám holky, kterejm děti nespaly ani v noci ani ve dne. Prostě si vždycky hodily nějakou půlhodinku a stačilo jim to. Chudinky holky, asi by mi hráblo. Náš mladej je třeba zas velkej spáč. Nevim, třeba je to nějak dědičný - my s manželem taky dokážem spát celý den 😀

zarzuela
3. zář 2010

@tercina jooo kdyby to bylo dědičný tak to by asi odpovídalo že je po tatínkovi, ten moc spáč není, zato já bych prospala klíďo celý den 😀

chaala
3. zář 2010

@zarzuela tak to je dobře, že je Domča v pořádku 🙂 To jsem taky netušila, že ke spurtu patří i teplota. To jsem slyšela poprvé 😕

tercina
4. zář 2010

Ahoj holky, ani jsem vám nenapsala, že jsem s Peťulkou byla ve čtvrtek na tom plavání ve vaničkách 🙂
Zatím to byla první hodina na suchu, ale paní lektorka byla velice milá a zkušená. Fakt se mi to tam moc líbilo.
Asi tam budu chodit i na to cvičení s kojencema 🙂
Jinak dneska jsem byla poprvé na noc bez malýho, manžel s ním jel na pánskou jízdu. Mají ji každý rok a jedou jen tatínci s dětma. Je jich tam 14 chlapů a 20 dětí, no mazec. Tak mi za chvíli přijedou, tak se moc těším. Prsa už mám jak Dolly 😀

chaala
4. zář 2010

@tercina já jsem ve čtvrtek pokukovala, jestli tě nezahlédnu 😀 ...byla jsem s Vanďou na cvičení (my už chodíme na sedící děti), měli jsme ho od 10:15h.Ale nezahlédla 😒 Teda koukala jsem po jedné paní a říkám si, je to terci není...ale v autosedačce měla holčičku 😀 Tak jsem věděla. Zrovna ta paní na cvíčo říkala, že v ten čtvrtek nikdo na ty nejmenší nepřišel. Asi proto, že bylo po prázdninách a čtvrtek byl poprvé.
No a manža je teda dobrej 😉 , že to s Péťou zvládl přes noc. To u nás nehrozí ani teď, kojím 2x za noc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru