Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

zarzuela
10. zář 2010

@nadis.h já to beru od začátku co mě to chytlo protože jsem měla hned ukrutnný bolesti a po 3 minutách a takhle to šlo od začátku až dokonce

nadis.h
10. zář 2010

Aha tak to já tedy jakoby rodila od 4 odpoledne až do 8,20 ráno druhého dne. Ale nebolelo mě to nějak moc.Jen slaboučce až do nějakých 6i-7i ráno.

tercina
10. zář 2010

Já brečím u týhle ☹ 😢 Prdelka moje, bebíčko měl na hlavě (sestřičky mu udělaly fešnou čepici 😉

tercina
10. zář 2010

No mě píchli v 8,30 ráno vodu a to se to mega rozjelo. Do tý doby mi nic nebylo a to jsem byla na sále od 22 hodin minulého dne. A v 11,10 jsem rodila 😀 AU AU AU

nadis.h
10. zář 2010

Terci ☹ to měl z toho tamtoho?Jsem zapomněla název.. 😀 Chudinkaaa. Kája měl tuhle čapku kvůli té lampě na žloutenku a měl vždy otisky na hlavičce z té síťky. 😅

nadis.h
10. zář 2010

Terci no mě rupli vodu krátce před 8 a v 8,20 byl Kája venku. A to ještě mezitím 3x odešla ta PA páč se na mě naštvala. 😅 Tak počítám že by Kája jinak byl venku tak na 2 zatlačení..

tercina
10. zář 2010

@nadis.h jojo, to bylo z toho tamtoho 😉 (vakuumextraktor). Bléééé
Taky měl otisky a furt jsem mu jí dávala z čelíčka, neměl čtverečky 😀

nadis.h
10. zář 2010

Ale zas díky tomu naštvání se se to zdrželo a stihnul to Karel do porodky.Jinak by přišel už po... 😀

tercina
10. zář 2010

@nadis.h No a já mohla tlačit jako blbec 45 minut a nic 😖

nadis.h
10. zář 2010

čtverečky 😀

nadis.h
10. zář 2010

Mě porod prostě překvapil. Když si vezmu že do nějakých 23 jsem děti nechtěla kvůli porodu..

tercina
10. zář 2010

@nadis.h No vidíš a jak to šlo hezky, viď?

nadis.h
10. zář 2010

To tedy. 🙂

zarzuela
10. zář 2010

hm holky mě píchli vodu v pul osmé a ven vykouk ten můj vykuk až ve 14:51 😖

nadis.h
10. zář 2010

To bych nezvládla tak dlouho. Já se málem pokakala jen za tu chvilenku. 😖

zarzuela
10. zář 2010

@nadis.h Ale zvládla, je fakt že po 8 hodinách jsem tam už ječela že už v životě rodit nebudu a teď se na další docela těším. Ono se to naštěstí všechno docela rychle zapomene.

zarzuela
10. zář 2010

holky když kojíte a něco na vás leze berete si na to něco, mám asi náběh na zánět nosohltanu fujky

chaala
10. zář 2010

Zarzu, ten Spar není špatný nápad 🙂 ...místa hodně a i dětský koutek. Naše Vanďa je už akční. Snad s rýmou brzy zatočíme, tak bychom mohli třeba za týden v pátek 17.9. zase dopoledne. Nemáte Zarzu už to vítání občánků?

Holky já měla oba porody celkem rychlé. Bolesti jsem měla, ale strašně rychle jsem na ně zapomněla...už si je vůbec nedokážu vybavit. Luky se narodil 4h po příjezdu do porodky a u Vanynky mi praskla voda v šest večer. Nejdříve bez bolestí, ty začaly v deset večer a po půlnoci byla venku 🙂 Jen mi přišlo, že u Vanynky ty bolesti byly větší, ale zase to bylo rychlejší. Byla jsem pak strašně unavená a ospalá.

tercina
10. zář 2010

Pátek 17.9. beru

nadis.h
10. zář 2010

Zarzi já ještě nastydlá nebyla, ale kdyby jo tak bych si něco vzala aby se to nerozjelo.Určo ti doporučí v lekarně co.

nadis.h
10. zář 2010

jee a to mám svátek! 😅 tak si připijeme čajíkem. 😀

zarzuela
10. zář 2010

jo ten pátek 17 bude fajn. Vítání máme až 24.9. 😀

tercina
10. zář 2010

A v kolik?

chaala
10. zář 2010

někdy dopoledne? půl desátá - desátá?

nadis.h
10. zář 2010

já bych byla pro 10.

zarzuela
10. zář 2010

@chaala jo klidně to by šlo.

A co mori ta se nepřidá?

tercina
10. zář 2010

taky jsem pro 10

nadis.h
10. zář 2010

Takze 17.9. V 10 pred Sparem? 🙂

aggamma
10. zář 2010

Tedy holky vy my dáváte!!! Nechcete si ty popisy porodů nechat až po tom mém? 😎 Už chci aby to bylo tady a na druhou stranu chytám paniku jako sviň.Jinak srázek určo spáchejte beze mě.Jsem ráda když můžu odpočívat a sedět na míči.Dnes jsme byli nakupovat v Globu a já myslela,že už se za ten volant nevejdu.Myslím,že autíčko použijeme až po porodu...už to nezvládám.Jo beruny moje potřebuji radu....dostala jsem pár nádherných kousků oblečka pro Kačku,ale jsou na nich nevypratelné nažloutlé skvrny od ovocných štaviček a přesnídávek....je mi líto to vyhodit...předeprala jsem to v ruce i v pračce a žádný úspěch.....myslíte,že by to ještě něčím šlo zneškodnit?

tercina
10. zář 2010

@aggamma Aggi, zkus si koupit žlučové mýdlo, mají ho v DMku a stojí asi 12 Kč, hodně skvrn jsem s tím zlikvidovala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru