Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

jasekd
20. zář 2010

@scai
@zarzuela Meirich zas tak mladej neni, myslim tak 35?
Moje bolesti byly od zad do kycli a stehen, bricho prakticky ne, a tohle bylo temer nonstop, takze ja nepoznala, kdy mam kontrakci, jen podle monitoru 😅 A ne vzdy to v kontrakci bolelo nejvic. Takze ja tlacila podle monitoru a na povel personalu...
@tercina
@aggamma vyvolavany porod provazej ruzne zvesti a ja sama byla rada, ze se to rozjelo prirozene, ale treba me kamosce vyvolavali oba dva porody a oba v pohode, ono asi zalezi, jak je telo pripraveno, ja nebyla moc pripravena ani kdyz se malej rozhodl ven, cipek tuhej a zavrenej, ani nevim, co ho popohnalo ven.

aggamma
20. zář 2010

@jasekd No ono asi kdyby měl člověk tohle vše nějak příliš řešit tak se stejně nikdy nedozví to co je pro mimi to nejlepší.....Co člověk to názor.....A já jsem prostě hlavně ráda,že je malá v cajku a musím doufat,že to v porodnici zvládnem,že budu statečná a že berunka bude zdravá a v pohodě až bude u maminky........

jasekd
20. zář 2010

@aggamma v tvem pripade neni na co cekat a urcite te prenaset nenechaji 😉 A s tim tlakem, ten stres taky dela hodne, je jasne, ze kdyz jdes k doktorovi a vis, ze ten tlak budou kontrolovat, ze jsi z toho nervozni. I ja, i kdyz jsem mela tlak vzdycky spis nizsi, tak mi tam vyleti, castecne i proto, ze jsem tam vzdycky letela, nejdriv z prace a ted s malym, vzdycky nasr..., ze zas nestiham 😀

aggamma
20. zář 2010

@jasekd Jo to je jasný...právě proto si ho měřím i 3x denně doma a píšu to aby dr věděli jak jsem na tom v klidovém režimu.

jasekd
20. zář 2010

@aggamma Mne kdyby hrozila preeklampsie, tak budu nervozni pri mereni snad i doma 😅 Drzim plalce, aby se to rozjelo samo 😉

aggamma
20. zář 2010

@jasekd no když mi vyšly všechny ty testy v pořádku tak to ta preeklampsie snad není.Zatím je to "jen" vyšší tlak.Na císaře to není říkal pan doktor.Tak prostě ta vyvolávačka.Holt to budeme muset zvládnout.Ale jsem fakt o moc klidnější než ty dny předtím.Dík a pa a všem dobrou noc

scai
20. zář 2010

@zarzuela a byl vysoký a měl takový hranatý ksicht? mě připadal jak voják 😀

jasekd
20. zář 2010

@aggamma je ja nemyslela, ze je... Akorat je to jeden priznak. Je dobre, ze te naplanovany termin uklidnil, nekoho to spis rozhodi, nekdo je rad, ze ma urcitou jistotu a plan. Kazdopadne mas to za par 🙂

aggamma
20. zář 2010

@jasekd jo mě ta jistota fakt uklidnila....už vím,že do týdne tu už bude beruška s námi.A to je přece to nejkrásnější.I když se indukce a porodu bojím jak čert kříže 😀

scai
20. zář 2010

@aggamma neboj, je to přirozený, je to krásný! Ty bolesti za to stojí

jasekd
20. zář 2010

@aggamma Uklidni te, ze ja taky bojim? 😀 Jeste ze mam jeste cas... A dekujeme za pochvalu 😉

hahyla
20. zář 2010

@aggamma Ahoj , já jsem měla taky vyvolávaný porod , začal se vyvolávat tabletama v neděli a malá se narodila v pondělí ve 14.15 h. , na Michalce to nic nezanechalo , je úplně v pořádku ,jen má stále hlad 😀

tercina
20. zář 2010

@hahyla Ahojky, my byli poprvý cvičit, bylo to príma, ale malej byl totálně vyšťavenej. Není na to zvyklej. Takže pak asi 3 hodiny spal jako špalek 😉

scai
20. zář 2010

@tercina a kdes byla cvičit? V té berušce?

tercina
20. zář 2010

@scai Jojo, v Berušce

scai
20. zář 2010

a myslíš, že se tam dá ještě přihlásit?

tercina
20. zář 2010

@scai Určitě, zkus si tam zavolat. Třeba se tam uvidíme 😉

hahyla
20. zář 2010

@tercina tak to je dobrý , musím to nějak naplánovat a vyrazit se tam podívat. Přemýšlím o tom plavání , ale na to cvičení bych chtěla určo

hahyla
20. zář 2010

@tercina takže ho to cvičení bavilo ? No jsem na to zvědavá 🙂

aggamma
21. zář 2010

Dobré ránko holky moje.Dnes jsem ranní ptáček.Mužíček šel na kontrolu s kebulkou tak každodenní rituál jsem porušila a vklouzla jsem na net už ted 🙂 @jasekd no to mě moc neuklidní že se taky bojíš...zvlášt když víš do čeho jdeš 🙂 i když kamarádka rodila 3x a každý porod byl uplně jiný..... @hahyla no taky jsem zvědavá jak dlouho nám to bude trvat než se vyklube....prý ty tablety nic moc,že jsou pak stahy daleko razantnější....ale já na to kašlu...musím to zvládnout...hlavně aby malá byla v pořádku.

hahyla
21. zář 2010

@aggamma Ahoj , taky jsem myslela jen na malou ,aby byla v pořádku , kontrakce jsou pořádné , uklidňoval mě monitor ( když jsem jí slyšela ) ,asi jsem si ten porod protahovala sama , čekala jsem až mě řeknou , že už můžu tlačit , že už jsem připravaná.No a pak byla venku na tři zatlačení. Hodně mi pomohl manžel i sestřička. Nekřičela jsem , vím že to nemají rádi a mě by to bralo sílu , raději jsem se snažila každou kontrakci rozdejchat . Neboj se toho, mysli na malou a vše bude dobré 😵

zarzuela
21. zář 2010

Ahojte holky, nevíte prosím o nějakým dobrým fotografovi z LBC co by krásně nafotil mimíska?

hahyla
21. zář 2010

@zarzuela Ahoj , já se Ti pokusím zjistit tel. číslo na jednu fotografku co fotí jen malé děti a moc hezky , až Michalka povyroste ( alespoň bude sedět), tak jí chci taky nafotit.

hahyla
21. zář 2010

holky musím se Vám pochlubit , dnes poprvé se Michalka vzbudilla jen jednou za celou noc.

zarzuela
21. zář 2010

@hahyla to by bylo super kdybys zjistila číslo a kdyžtak jméno.
Teda že ti Michalka vstala jen jednou za noc to ti závidim, Já od 5 měsíce mám s Domčou v noci trable, i když dneska už se snažil a nevstával po hodině a půl ale už po dvou a 3/4 tak snad se to zlepší musím tomu věřit.

hahyla
21. zář 2010

@zarzuela jasně , že i jméno , já jsem ho už měla ,ale někam se ztratilo , až přijde manžel večer domů , řeknu mu ať napíše těm známím o to číslo znovu 😉 . Domča má asi nějaké trápení , uvidíš, že se to zlepší. Já jsem si myslela ,že Michalce moje mléko nestačí , už jsem se chtěla jít poradit s doktorkou o nějakém přikrmování , ale pak jsem se hodně najedla já a Míša je docela spokojená.

zarzuela
21. zář 2010

@hahyla No on měl do konce 4 měsíce hooodně trápení s prdíkama přes den, pak se to trochu zlepšilo a teď je přes den v pohodě, ale v noci když se otáčí tak prdí a to ho asi budí. Zkoušela jsem mu dávat na noc i kaši protože kolikrát mi přišlo, že plakal a prdíci to nebyli a bylo to bez efektu. A je fakt, že včera jsem se teda přecpala přes den pořádnej hovězí vývar a svíčkovou a spinkal celkem pěkně tak na tom asi něco bude, že se musím naprat aby byl spokojenej, ale zas abych neměla pak o 10kg víc 😒

zarzuela
21. zář 2010

@tercina takže Peťulka zvládal to cvíčo v pohodě? neplakal?

zarzuela
21. zář 2010

@jasekd tak to nebyl Moirich, on to byl fakt takovej mlaďounkej ňuník. Kdybych viděla ty fotky co maj na porodce na zdi tak bych ti jméno hned řekla, ale s mým pamatovákem na obličeje ti ho už moc ani nepopíšu

chaala
21. zář 2010

@hahyla tak to je Michalka šikulka, že vstávala jen jednou 🙂

@tercina Terci, to jsem ráda,že se cvíčo líbilo 🙂 Já jsem taky vždycky spokojená. Včera jsem chtěla jít ráno,ale už bylo plno a odpolko jsme nemohli. Tak se snad zase brzy dostanem, před tím nám to nevcházelo kvůli té rýmě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru