Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

tercina
11. říj 2010

@scai Zkusit bych to mohla 😉 Kolik to stojí a kde a kdy to je?

scai
11. říj 2010

@oli26
@tercina Tak super! Je to na Broumovské, ve škole. Ale asi by to chtělo abyste zavolali paní Šimkové, dám Vám číslo a zeptaly se na to a přihlásily tam! Klidně řekněte, že jsem vám to doporučila, a jeslti můžete na zkušební hodinu. paní byla fakt vstřícná, takže bych řekla, že se domluvíte. No a ani to pak ení moc drahé. Říkala mi 300 korun na měsíc. A je to jednou za týden, pondělí 8:45 a 3/4 hodiny
http://www.yamahaskola.cz/cs/skoly/l
tady je i kontakt! tak brnkěte a napište pak, jo? A byla bych moc ráda, kdybyste šly!

oli26
11. říj 2010

my bychom chodili moc radi, zatim moc aktivit nemame, rano ji zavolam a dam vedet 😀

tercina
11. říj 2010

@oli26 Ty jsi tady mezi náma nebyla viď? 😉 Nebo já si tě aspoň nepamatuju 😵

chaala
11. říj 2010

@scai vypadá to moc dobře 🙂 Už jsem o tom slyšela dřív, že to funguje. Jak byla stará ta ostatní miminka na kurzu?

@tercina Terci, nebyla jsi s Péťou dneska cvičit?Jedna maminka by ti tam byla celkem podobná 😀 a asi měla i chlapečka...raději jsem ji neoslovila 😉

tercina
11. říj 2010

@chaala Chaali, dneska jsem byla od 13,15 plavčit, takže jsem cvičit jít nemohla. Takže jsem to nebyla já 😉 Byly tam jen tři mamky, viď?

chaala
11. říj 2010

@tercina Terci, já byla už ráno,od 10:15h 😉 ...ještě že jsem nenavázala kontakt 😀 😀 😀 To bude ta stejná maminka, už jsem si ji vyhlédla jednou.

nadis.h
11. říj 2010

Psala jsem prispevek a neulozil se mi! :-P
psala jsem ze bych chodila moc rada taky! Ale muzeme az za mesic az nam budou 4.
Kdyz nas bude vic,tak z toho budeme mit takovy soukr.krouzek.:-))

tercina
11. říj 2010

@chaala Chichi, tak tu mamku bych chtěla vidět - moje dvojnice 😀 😀 Musíš mi jí někdy ukázat

@nadis.h Tak to je super, to by bylo pěkný - soukromý kroužek 😉

scai
11. říj 2010

@chaala ty další děti byly odhadem tak 10 měsíců a pak to druhé vypadalo, že čerstvě chodí, takže tak rok a něco?
Ale ono to je fakt jedno, oni to mají nastavené stejně, podle mě je jedno jak staré děti tam jsou. Pak od těch 18 měsíců je to už jiný kurz

zarzuela
12. říj 2010

@tercina ahojky tak nevím jak my a srázek, ten můj malinkej broučínek měl dneska v noci 38,3° a hrozně se kroutil jak ho bolelo bříško, tak teď pomastíme k doktorce ☹

tercina
12. říj 2010

@zarzuela Chudinka Domísek, tak hlavně ať mu je dobře

scai
12. říj 2010

@zarzuela chudáček, bříško a taky teplota 😒

zarzuela
12. říj 2010

tak jsme zpět od doktorky, udělala mu výtěr ze zadečku a tatínek to odvezl do nemocnice na rozbor, ale výsledky budou až v pátek, tak snad bude miláčkovi do té doby dobře

chaala
12. říj 2010

@zarzuela Zarzu,chudák Domča ☹ ...ať je brzy v pořádku a nemá trápení.

zarzuela
12. říj 2010

@chaala kdybych tu teplotku mohla vzít na sebe tak to hned udělám. Jinak Domča se už tak dva dny snaží o lezení, je to sice ještě takový lezmo plazmo kutululů, ale je to sranda 🙂 😝
A co jinak nového u vás ostatních? nějaké pokroky mimísků?

oli26
12. říj 2010

@tercina ne ne ja se sem podvodne vloudila 😀 😀 😀 ale porodnici v liberci jsem alespon videla 😕 😝

oli26
12. říj 2010

@scai tak uz jsem objednana na pondelni hodinu 😀 snad to zvladnem, vcera jsme meli prvni ockovani a je z toho chudacek celej vedle 😖

tercina
12. říj 2010

@oli26 Ahojky - ale seš liberečanda - tak jaký podvodný vloudění 😉 😀
Jakto, že jste byli teprve na prvním očkování?

tercina
12. říj 2010

@oli26
@scai Tak jsem se taky s malým objednala na pondělní hodinu - tak se tam uvidíme 😉

oli26
12. říj 2010

@tercina no ja to chtela odlozit , ve trech mesicich se mi zdalo dost brzy 😀 no a liberecanda jsem ... teda privdana, takze asi vetrelec? 😀 😀 😀 bydlim kousek od scai 😅

zarzuela
12. říj 2010

jů to může být super ta yamaha, chjoo taky bych se objednala kdybych věděla že už bude Dominiček fit. ☹ když už tam jdete všichni to fakt bude modrokoníkový klub 🙂

nadis.h
12. říj 2010

Já bych taky šlaaa.

zarzuela
12. říj 2010

@nadis.h za měsíc už budeš moct 🙂 😀

chaala
12. říj 2010

Já ještě dumám, jestli máme taky vyrazit...už toho máme nějak moc-plavání,cvíčo 😀 😀 Víc kroužků než starší brácha. 🙂

zarzuela
12. říj 2010

@chaala my právě zatím nemáme nic tak bych pro Domču měla taky něco už konečně vymyslet, problém je že nejsem pojízdná a většina takovýchto akciček je pěkně z ruky :o(

chaala
12. říj 2010

@zarzuela Zarzu,já jsem taky nepojízdná 😒 ,manža má auto do práce. Takže jsem zatím vybírala to, kam se v pohodě dostanu pěšky. Do bazénu to máme čtvrt hoďky a na cvičení po cyklostezce do půl hoďky. Na tu Broumovskou musím busem...ještě jsem s Vanďou nejela (vlasně 1x i s Lukym),jsme pěšáci 😀 😀

scai
12. říj 2010

@tercina
@oli26 tak super holky! Snad se vám to bude taky líbit. Já jsem zlákala ještě jednu svojí kámošku, takže to jste už tři 🙂 Třeba budu mít za vás měsíc zdarma 😀 😀

scai
12. říj 2010

a já tam teda taky pojedu busem.

oli26
12. říj 2010

@scai to bys mela dostat rovnou cely kurz 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru