Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

zarzuela
24. zář 2010

@nadis.h jojo v Lidlu byly taky nakonec jsem je v lidlu sehnala až náhodou v Turnově a pak je dostali znova tady v Liberci. Ale Globus je má pořád ale už asi o 150,- dražší, ale i tak je to výhodné.

Tak jsme byli dnes na vítání občánků, tak jsem zvědavá na fotečky co budou v pondělí 🙂 bylo to takové trošku zmatené 🙂

nadis.h
24. zář 2010

Jee a co? Jak to probihalo?🙂

chaala
24. zář 2010

U nás se na Vítání občánků nejvíc těšily babičky. Já spíš měla hrůzu,aby nám to klaplo časově s kojením a spaním, abychom to tam náhodou celé neprořvali 😀 Manža by to zrušil úplně, prý týrání miminek 😀 😀 , ale to by babi nepřežily.

zarzuela
24. zář 2010

@nadis.h přišli jsme do přípravný místnosti, tam si nás seřadili, pak se jde dovnitř - Fotí hned u dveří, pak si sedneš nějaký dětičky říkaj básničky a dají kytí pak má proslov zastupitel, pak dáš mimi do kolíbky a jdeš se podepsat a pro dáreček a fotografové fotí mimi, pak fotí mimi v kolíbce s tebou, pak zas nějaký kecání a potom focení s tatínkem a ostatníma a halelujaa konec 😀 tak asi takhle 😀

nadis.h
24. zář 2010

Jee tak to by nebylo pro nas. 😀 my se neradi fotime oba dva.😀 ale verim ze pro babicky to pekny je.🙂

aggamma
24. zář 2010

@nadis.h @chaala @tercina @zarzuela Děkuju moc holky moje za podporu.Jak jsem se nemohla dočkat kdy už budu mít prcíčka u sebe tak ted mě ten konkrétní datum a čas nějak děsí.Těším se...strašně moc....jen si představím jak si ji poprvé přivinu a ucítím...tak mám hned na krajíčku a jsem už předem šíleně dojatá.Ale děěěsně se bojím.Nechci tam hysterčit nebo panikařit.....chci být statečná a všechnu svou energii dát Kačence a pomoci ji na svět co nejvíc.......Ale bojím se,že selžu....Prominte,že otravuju...jsem jak kolovrátek...pořád dokola....

nadis.h
24. zář 2010

Aggi kdyz budes hystercit ver ze nebudes prvni ani posledni! Ja si tam udelala taky ostudu a je mi to fuk.😀 oni jsou zvykli a ver ze tam maji urcite obr pripady!

chaala
25. zář 2010

@aggamma Aggi,tak jak jsi dneska dopadla na monitoru?

aggamma
25. zář 2010

@chaala Ahojek beru.Tak monitor dnes v poho,byla tam jiná PA,pořád si se mnou povídala,uklidnovala mě na pondělí a vubec moc moc příjemná.Navíc se Kačenka parádně předváděla,hopsala celých 20 minut takže jí měli natočenou v celém parádním rozsahu.Pan doktor Beránek si odběhl z vizity a byl spokojený i s tlakem.PA mu chtěla říct jak se jmenuju,aby si nespletl karty...a on že ví přesně kdo jsem,že už jsem tam známá firma 😀 A ptal se mě jestli chci vědět něco víc o té indukci tak jsem řekla,že radši ne....A on říkal,že kdybych se náhodou chtěla zeptat jak dlouho to potrvá tak at se radši neptám 🙂 No vím,že to bude boj,ale tenhle milý a pohodový přístup mě fakt hodně posiluje.Sice tam v pondělí nebude Dr.Beránek,ale Dr.Kraus ale to je taky sympoš a navíc jak jste říkaly i odborník.Tak ted jen chytit dobré PA 🙂 Jinak mi trochu pokazil den fakt že mi vypadal bílá plomba a s ní kus zubu,ale nějak moc to nebolí tak doufám,že to vydrží co nejdřív.nějak si ted nedokážu představit,kdy bych měla jít k zubařce.....

aggamma
25. zář 2010

@nadis.h Jenže Nadi já hysterčit nechci.....Vím,že to mě ani berunce nepomůže,že by mě to jen ubíralo na síle...musím v sobě najít so nejvíc sil...Tedy jsem na sebe fakt zvědavá.....já která nesnáší jakoukoli bolest a hned si musím brát prášečky 🙂

zarzuela
25. zář 2010

@aggamma Ale klidně hysterči, já hysterčila asi dost, vím že jsem si párkrát i zakřičela a v tu chvíli jsem si říkala, že mi ostatní můžou být mezi hlavou a patou, že je to jen naše chvíle a mě to naopak sílu dodalo když jsem si mohla jeknout. nedovedu si představit, že bych to v sobě měla dusit, to fakt nenene. Při samotným porodu to už bylo v poho 😀 to už jsem věděla, že brzy bude po všem.
Hlavně teď hooooodně odpočívej ať máš na pondělí co nejvíce sil.

tercina
25. zář 2010

Ahojky holky, tak jsme se vrátili od babičky a dědy, jéé, tam byla pohodička a klídeček 🙂
Nám taky přišla pozvánka na vítání občánků, jdeme 7.10. , akorát manžel má vždycky ve čtvrtek porady, takže to budu muset nějak domluvit na jiný den. Jinak teda nevím, jak mi bude Peťulka ležet v tý postýlce bez hnutí, aby ho mohli vyfotit, to budou zase mosty a podobně. Teď se to naučil a tak to furt provozuje 😀

chaala
25. zář 2010

@aggamma Aggi,tak hlavně že kontrola byla v pořádku, a že potkáváš příjemné a milé doktory i PA...to se ti snad bude i líp v pondělí nastupovat. Tak se drž a uvidíš,co všechno při porodu zmákneš 🙂 ...jako každá ženská 😀

chaala
25. zář 2010

@tercina Terci, to musí být teda hodně dětí, protože jinak bylo vítání občánků jen v pátek. Ale můžeš tam zavolat a paní ti ten termín vymění 🙂 Už se péťovi nechce ležet? 😀

tercina
25. zář 2010

@chaala Tak my se snad nesejdeme 😉 , já musím ve čtvrtek s malým na 3. Hexu a Sinflorix, takže cvičit nepříjdeme ☹

@aggamma To jsem ráda, že jsi v porodce zatím spokojená 🙂 Ona totiž psychika udělá strašně moc. Hlavně jak ti radí holky, fakt dobře se na pondělí vyspi. Já vím, že to asi moc nepůjde, že budeš přemýšlet, ale zkus to. Já jsem byla přijatá večer ve 22 hod, dali mě na porodní sál s tím, že zítra ráno budu rodit a řekli mi, ať zkusím hodně spát, ať mám sílu na porod. No a mě se samozřejmě nechtělo, hrála jsem sudoku a tak, no a ráno jsem myslela, že mi ty rolety na očích co nevidět spadnou .....no a umíš si představit, kolik síly jsem asi měla, když se mi chtělo spát. Oni mě sice ty kontrakce hoooodně vzbudily, ale věděla jsem, proč mi PA večer říkala, ať hodně spím 🙂
A s tím hysterčením si nedělej vůbec hlavu. Já už sice nevím, jestli jsem řvala nebo ne, ale myslím, že jo. Ono se docela uvolníš, když si zaječíš. Oni jsou na to zvyklí, neboj 🙂
Tak to je super, že kamarádka má už 3 porody za sebou. To ti bude velkou oporou, viď? Já jsem si třeba před porodem myslela, jak budu furt ve sprše, jak využiju vanu a míč a tak a při porodu? Vodu jsem nemohla ani vidět, při pohledu na vanu se mi chtělo zvracet a míč bych nejradši ani neviděla. 😀 Já třeba lezla po čtyřech - bože, na mě musel být ale pohled. 😀 😀 😀 Takže když ti bude dělat dobře bušit do zdi, nebo plazit se po zemi jako já, tak to prostě dělej - to je má rada. 🙂 A jinak já jsem taky cíťa, neboj. Já zase nemůžu vidět krev a nesnáším jehly. Tak si umíš představit, co to pro mě asi bylo.

tercina
25. zář 2010

@chaala No ležet jo, ale rozhodně ne rozpláclej na zádech 😀 To jsou furt mosty a nohy ve vzduchu a u hlavy....

chaala
26. zář 2010

@tercina Terci, to jsem zvědavá, kdy to vyjde 😀 😀 Prostě do toho může kdykoliv něco přijít...s dětmi to nejde na pevno domluvit 🙂 A z Péti je pěkný cvičenec, to budou zajímavé fotky z vítání 😀 , i když možná bude vyjukaný, co se to děje...spousta lidí, světla.

@aggamma Aggi, tak na tebe zase myslím, jaká byla dnešní kontrola. Tý jo, zítra už budeš v porodce a už budeš na cestě k milované Kačence 😵 😵 Odpočívej, lenoš, relaxuj,povídej si s mužíčkem 🙂 ...máte poslední den jen ve dvou. Drž se.

tercina
26. zář 2010

Čauky holky, taky vám psala Aggi? Už je v porodce...

chaala
26. zář 2010

@tercina Terci, já číslo nemám...pošli mi ho, prosím, do IP.
No už jsem si říkala,že jí tam nechaly, když nepíše. Kvůli tlaku? Nebo to začlo samo?

tercina
26. zář 2010

Pošli mi do IP taky tvoje číslo, přepošlu ti tu zprávu¨

chaala
26. zář 2010

Terci, máš ho tam a děkuju 😉

helcah
26. zář 2010

Holky prosim vás, když se přijede do Liberce s rozběhnutým porodem, tak se hned vyjede nahoru do patra nebo se jde dolů na ambulanci? Děkuji

chaala
26. zář 2010

@helcah já jsem vždycky začala rodit večer, poprvé jsem šla rovnou na ambulanci, kde mě vyšetřili. Až pak mě vzali nahoru. A teď naposled jsem zvenku musela zvonit na porod.sály a řekli mi, ať vyjedu nahoru do 1.patra 🙂

tercina
26. zář 2010

@helcah Já taky šla do porodky v noci, takže jsem zvonila.Šla jsem do 1. patra. Kdybych rodila ve dne, asi bych si tam z domova zavolala, abych tam někde zbytečně nelítala.
Tos měla jen dotaz, nebo tam míříš? 😖

zarzuela
26. zář 2010

@tercina Ahojky jak je to s Aggi?

tercina
26. zář 2010

@zarzuela Pošlu ti zprávu, co mi poslala, jo?

nadis.h
27. zář 2010

Ahoj holky,

tak koukám že Aggi už to má snad za sebou?? Juuu tak doufám že to měla rychlé a bez problémů! 😵

tercina
27. zář 2010

@nadis.h Ahojky, ještě žádnou SMS neposlala, tak doufám, že se ještě netrápí 😒

nadis.h
27. zář 2010

Teri aha. No snad to nebude na dlouho.

chaala
27. zář 2010

Holky, tak na Aggi taky myslím, jestli už to má za sebou. Zrovna jsem šla dneska ráno kolem porodky ke své mudr.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru