Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

nadis.h
23. čer 2010

Teri ahoj. No ja ze se znam s Mori to je ooobr nahoda. .🙂)

zaviraji se mi klapky po snidani. Tak asi odpadnu. :-P

lucka28
23. čer 2010

@tercina to se ti jen zda 😀 my s mori bydlik o par panelaku dal a nevidime se 😀

tercina
23. čer 2010

áha 😉
Taky bych se natáhla, ale to naše malý zvíře mě nechce nechat 😀
Včera objevil rachtátka, tak mám o zábavu postaráno 😀

lucka28
23. čer 2010

@tercina lepši že si hraje než aby ti pořad brečel jako mě luca a to je na bednu

tercina
23. čer 2010

Já vím, jsem docela překvapená, že je hodnej. V noci spí, ve dne nebrečí....
Doufám, že mu to vydrží. A tvoje Lucinka hodně brečí?

lucka28
23. čer 2010

jj už od prvniho tydne života mam ji narukach tak 10 hod. za den plus večer ji musim uspat jinak by mě tu žvala ale spi celou noc to jo .ale jak se vzbudi tak buli a nemužeš ji ani položit jinak histerak a v kočqaru nou koment

tercina
23. čer 2010

@lucka28 Tak to ti vůbec nezávidím. Nad náma sousedi mají holčičku a ta jim taky hodně brečí. Je to mazec. Aspoň že v noci se vyspíš. Já dva měsíce vstávala 2x za noc a teď začíná spát tak do 5 hodin v kuse a pak už se mu ale moc nechce. No že by se mi chtělo vstávat v 5 hodi 😖 . Tak ho vždycky nějak ještě udolám 😀

lucka28
23. čer 2010

@tercina tak luca spi od těch 9 do pul 8 což je pěkny

tercina
23. čer 2010

@lucka28 No tak to je nádhera. To máš jako odměnu za to houpání a konejšení přes den 🙂

lucka28
23. čer 2010

@tercina to jo ale už mě bolej ruce z toho a loket mě vyhazuje 😀

mori
23. čer 2010

Kájinka byla taky hodňoučký miminko 😵 jsem zvědavá na to druhý 😅
no, já vyžehlila a čekám až se mi dorozmrazí lednice, ať jí můžu umýt

mori
23. čer 2010

@lucka28 ještě prosímtě - jsou to Huggies Classic nebo premium?

lucka28
23. čer 2010

@mori clasik my měli i premium a mala po nich byla do krve opruzena

jasekd
23. čer 2010

@tercina Ahoj, mam dotaz. Nebylas vloni na Vltave? (Mira Novak reditel a spol?) Jses mi nejak povedoma z ty fotky a Honza mi rikal, ze letos jste nebyli (pokud jsi to ty 😀 , ze mate miminko) My mame 3 mesicniho Martina, tak byl Honza letos sam, ja byla doma a "uzivala si" sestinedeli. Za rok bych rada jela, mame slibene hlidani 😉
Tak pokud jsi to ty, tak vas vsechny zdravim a gratuluju k miminu, pokud nejsi, tak te taky muzu pozdravit a pogratulovat, ze 😀 Lucka
Ja sem obcas nakouknu, jestli se tu nesrovnava liberecka porodnice s jabloneckou. Ja rodila v Jablonci a max. spokojenost.

tercina
23. čer 2010

@jasekd Ahojky, no jasně, to jsem já. Děkuji za gratulaci a taky gratuluji k mimču. My jsme taky chtěli příští rok jet 😉 . Letos jsem si taky užívala šestinedělí (tuším, že se jelo na začátku května, viď ?). Kdy jsi rodila?

jasekd
23. čer 2010

@tercina No teda net je malej 😀 No to je tim, ze si tam holky davate ty fotky... Ja to mam od manzela zakazane, ochrana osobnich udaju atd, on jak dela s tema pocitacema, tak je tim svihlej, kdyz me videl, jak pisu na konika, mohl se zblaznit, a mam prisne zakazano dat sem fotku Martina, je s tim prdlej podobne jako s tridenim odpadu 😀
Ja rodila v JBC 29.3. presne na termin 40+0, zadna prochazka ruzovou zahradou, ale tys tu psala, ze si mela vax, tak to ja dopadla lip. Na voduse jelo 7.5., byli na Zlaty Korune a jeli tusim z toho taboriste co loni az do Borsova, cili o neco delsi. On Honza si moc nepamatuje jmena lidi ani mist, ja se ptala, kdo byl z lonskejch ucastniku a moc se neorientoval, ptala jsem se i na vas a teda si vzpomnel, ze mate mimi. Ja jak drepela sama doma, vecery hruza, depka, mimi rvalo a ja byla zelena zavist, ze tam nemuzu bejt, lacna po zazitkach a on na vsechno jen, ze to bylo fajn 😀 Vy jste museli mit miminko uplne malicky, kdy se narodil?
No kazdopadne jestli se tato akce bude za rok opakovat, tak ja jedu urcite, to by musel bejt Martinek nemocnej, jinak ho nekdo proste pohlida. Nebo je strcime do sudu, at si zvykaj 😀 Ja musim aspon jednu vodu stihnout, planuju, pokud Honza a priroda dovoli, druhy dite asi co nejdriv, kvuli praci.
Se musim pochlubit Honzovi, jakej jsem detektiv, si rikam, je to ona, neni to ona, tak jsem vzala fotky z vody, porovnavam to, no a pak jsem si rekla, tak co, maximalne pozdravis cizi osobu, no.
Tak se mejte, at se dari, je hodnej, spinka a ma se k svetu. L.

nadis.h
23. čer 2010

Holky to je nahoda co? 🙂
muj to taky nema rad kdyz mam nekde fotky. A uz vubec nema rad kdyz o nem pisu. 🤐

ja si krasne chrupla. Az do skoro pul 3. To jsem toho zas udelala dneska.

nadis.h
23. čer 2010

Nevite jestli znamena neco blbeho,ze uz dost tydnu mam na centimetr stejny objem bricha? ☹

tercina
23. čer 2010

@nadis.h Teda, koukala jsem na tvůj profil a četla jsem si ten tvůj román. No neměli jste to zrovna jednoduchý, ale hlavně, že vše dopadlo ok. Já nevím s tím objemem břicha, ale myslím, že ke konci jsem taky měla stejný, spíš se trochu zmenšilo tím, jak se rozprostřelo až nahoru pod prsa 🙂 . Neboj,, kdyby se doktorovi něco nezdálo, tak by ti to řekl.

chaala
23. čer 2010

Nadi, s tím břichem taky neporadím. Teď jsem rodila už 37+0,ale to jsem měla asi 14dní stejný obvod bříška. Porovnávaly jsme si ho tenkrát s holkama. Nejdeš zítra na kontrolu k doktorovi?

Tercino, a pak že tady nikoho neznáš 😀 Jen jsi to napsala, už jsi našla tu kámošku.

nadis.h
23. čer 2010

Terci no bylo to o nervy.☹ az do posledni chvile jsme nemeli jistotu ze mimi bude. A smirit se s zivotem bez ditete bych nezvladla.

nadis.h
23. čer 2010

Chali ano jdu zitra. 🙂 uz se tesim co se dozvim. Mamka ted rikala,ze ty cm mam stejne uz pres 2 mesice a to jsem uz byla 3x u Dr tak to by rekl kdyby neco nebylo ok.

chaala
23. čer 2010

Nadi, tak to bude v pořádku 🙂 ...když jsi tam mezi tím byla už 3x. To mimíska poslouchal mudr nebo dělal utz.
A zítra už Tě asi pošle na monitor do porodky,ne?

nadis.h
23. čer 2010

Chali to uz snad ju. Hlavne jsem zvedava na utz pac posledne jsem mela plodovku nejak na hrane. Dela mi nastesti utz pokazde uz od zacatku. To bych byla nervozni kdyby ho nedelal.

tercina
24. čer 2010

@nadis.h To musely být nervy, úplně to chápu. Já musela brát hormony a pak se to teprve povedlo. Takže jsme taky čekali 😒 Hlavně nám dej dneska vědět, jak si dopadla u doktora, jo?

tercina
24. čer 2010

@chaala Nojo, byla to náhoda, jen jsem sem dala fotku, tak jsem byla odhalena 😀

tercina
24. čer 2010

@jasekd A nechceš se někdy sejít? Třeba na kávičku na terásce s dětma v kočárku? 😉

lucka28
24. čer 2010

holky od kud jste? pokud to neni tajny 😀

tercina
24. čer 2010

Já bydlím v centru

nadis.h
24. čer 2010

Ahoj ahoj. 🙂 uz mam za sebou matriku a cekam u Dr. Je pekne venku.😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru