Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

chaala
18. črc 2010

Nadi, já bych spíš řekla že ne 😖, že to prostě musí sedět a poženou tě do Prahy ...ale třeba překvapí a pomohou Ti.

zarzuela
18. črc 2010

Nadis taky jsem dřív bydlela v Pavlovicích :o( měla jsem to tam hrozně moc ráda. Zkus si na ten pracák zavolat třeba budou schopni to nějak převelet z Prahy sem. Mě porodný zajišťoval manžel takže já jsem sama ani nikam nemusela.
Škoda že nikdo nejste z Franťáku ☹

nadis.h
18. črc 2010

Pavlovice jsou prima. Plno obchodu,do centra blizko.

Na pracak zitra zajdu a uvidim. Kdyz jsem na pracaku byla registrovana,tak mi ta "moje" zenska rikala,ze pokud je zavaznejsi duvod tak mohu na konzultace dochazet tam kde bydlim i bez trvaleho pobytu. Takze asi pujde jen o to,aby byli ochotni mi vyjit vstric. Necham se prekvapit no.

zarzuela
18. črc 2010

no ja na pracák taky už budu muset zajít kvůli rodičovské, ale musím si ještě v práci v Praze vyjednat zbytek dovolený a až pak asi můžu jít vyřídit tu rodičovskou. Mám v tom nějaký zmatky, tak snad to bude vše OK.

nadis.h
18. črc 2010

Zarzu taky vim prd co,kde,jak. Nastesti me vzdy nasmeruji odtamtud tam...:-P

chaala
19. črc 2010

Zarzuelo, rodičák si můžeš klidně vyřídit. Až Ti skončí mateřská a začneš brát rodičák, tak Ti rovnou s tím mohou proplatit i tu dovolenou. Já jsem to taky tak měla. On ten rodičák chodí o měsíc později, tak se penízky z té dovči hodily. 🙂

zarzuela
19. črc 2010

Chali jenže můj zaměstnavatel odmítá tu dovču proplatit 😠

chaala
19. črc 2010

@zarzuela Aha ☹ , tak to je pěknej syčák. Máš na to právo.

tercina
19. črc 2010

@zarzuela Ahojky, jojo, Chaala má pravdu, máš na to právo. U nás to třeba proprácejí automaticky po zkončení mateřské. Takže si o to ani nemusím prosit

zarzuela
19. črc 2010

To já vím moc dobře, že na to mám právo, a ještě to budu zkoušet vyjednávat. Víte ono paradoxně společnost zabívající se právem má v právech zaměstnanců ty největší zádrhele bohužel - ale to je holt ve vedení.

tercina
19. črc 2010

@zarzuela Aha, tak to hodně štěstí 😒
Ale je to teda od něj pěkně hnusný.

zarzuela
19. črc 2010

to je tak když firmu řídí zakomplexovaná ženská, která neví kdy už je na čase skončit.

zarzuela
19. črc 2010

holky co používáte za plínky? já pořád nějak hledám který nám budou nejvíc vyhovovat. zatím jsem spokojená s Babylove, a moc mi vyhovovali i Sleap&play kupovala jsem ty do 6kg ale ted jsem naštvaná protože jsem koupila ty samé ale do 9kg a oni nemaj pružné pásky 😠 ty menší to měli, nikde není uvedeno podle čeho poznat jestli tam ty pružný jsou nebo ne 😠

nadis.h
19. črc 2010

Ahojky. Tak ja byla cele dopo na litacce a dojela jsme pred pul 3 domu. Kojila jsem v Plaze ve 2 patre. Nikde ani noha,jen vysmaty wietnamcik v tom bistru tam. 😀

vse jsem vyridila a byla na pracaku a mluvila s vedouci a ze udajne to podat tady nemuzu tu zadost o porodne a tak volam do Prahy zda to mohu poslat postou a ze ano. A dostaly jsme se k tomu,ze mi to tady na pracaku nevzali a ze to pry je jejich povinnost!! Takze slo jen o ochotu!! ☹

ja mam pampers gold care nebo tak nejak a nejdriv teda na prd-protykaly stranou,ale zesilily nam nejspis stehynka tak uz fajn.

Zitra jdeme prvne do poradny,tak jsem zvedava kolik vazime.🙂

chaala
19. črc 2010

Zarzu, já používám pampersky(v zeleném obalu) od začátku. Sem tam se mi stalo na začátku, že se Vanďa prokadila až na zádíčka 😠 ...ale teď už v pohodě.

Nadi,tak to jste dneska cestovali 🙂 A se sociálkou jsme to psaly včera...záleží na ochotě a ta jak si paní chyběla 😒

aggamma
19. črc 2010

@nadis.h šmarjááá tohle mi nedělej ženská :o) jsem se zas vyděsila,že zas něco nevím......jsem si říkala jestli už si nemám pojistit ještě nenarozené miminko 🙂 A myslím,že se k vám asi raději připojím až po porodu...chodím jak kachna tempem lenochoda a stylem vorvaně 🙂 trakař netrakař 😎

nadis.h
19. črc 2010

Chali skoda ze jsem to nevedela pred tim nez jsem tam sla. Bych pani VEDOUCI trochu poucila!
Ale udelali mi radost ve VZP dostali jsme celkem prima kufrik pro Kaju. 🙂

Aggi nechtela jsem Te vylekat. 🙂 abys nam neporodila tim sokem. 😀

aggamma
19. črc 2010

@tercina trakař netahám ..na to kašlu 🙂 stačí že tahám sebe a ten meloun 🙂 mužíček se mi občas láskyplně směje a říká mi,že jsem ten melounek neměla papat vcelku 😀

aggamma
19. črc 2010

Jo jinak příští týden jdem snad už na ten ultrazvuk tak nám držte pěsti,aby se už ten náš tajnůstkář vyjevil a ukázal nám ten svůj poklad mezi nožičkama........🙂

zarzuela
19. črc 2010

Chali a to používáš ty Activ baby? ty jsem taky jednou koupila a normálně mi provlhali skrza plínku :o( jinak by byli super. Ted jsem koupila Huggies premium a děs běs jedno počůrání a je v mokrym 😒
Nadis ta neochota na pracaku je bohužel tady normální :o( jsem zvědavá s čím tam na mě vybafnou ohledně RD.

mori
19. črc 2010

Ahoj holky ! Jdu se s váma rozloučit, ráno valím za Gábinkou a už budem spoluuuuuu 😵 😵 😵 já se tak těším, konečně si berušku pomazlim 🙂 🙂 🙂
Dnes jsem se neukázala, neb jsem furt prala .. i kočárek, autosedačku. Odpo mě přišla mamka obarvit a teď si jdu zabalit věci.
Tak se mějte fajn !

tercina
19. črc 2010

@mori Tak držím palečky, ať si brzo s Gábinkou doma 😵

Jinak já používala ty Pampers Premium Care (takový bílý obal). Ty jsem měla jedničky a dvojky. Teď jsem koupila Pampers v nějakým žlutým obalu, jsou to dvojky a je jich tam 108 kusů. Jsou fajn. Malej má celkem hubený nožičky, takže Huggiesky mi protýkaly (zkoušela jsem je od kámošky).

@aggamma Aggi, to s náma ještě zvládneš, co? 😉 To nebude žádná mega procházka, mohly bysme se třeba sejít někde na terásce, co holky? 😉

nadis.h
19. črc 2010

Aggi to bych se uz daaavno nehnula z toho lehatka dokud by mi nerekli co to v melounku schovavam. 😀

zarzi mam sto chuti pi vedouci pracaku neco napsat... :-P

mori juu tak to je fajn. Preji at jste brzy doma!!

Terci noo tak nejak jsem to myslela.🙂 na terasce bude fajn.

chaala
20. črc 2010

Hezké ránko holky 🙂
Zarzi, mám ty Activ baby, jak píšeš. Huggies jsem taky měla (jeden balík), asi to byly ty premium (s medvidkem Pú), ale vrátila jsem se k těm pamprskám. Ono každému mimču vyhovuje něco jiného a je i rozdíl jak čůrají kluci a holky 😀 Tak zatím zůstanu u pamprsek.
Nadi, tak po poradně dej vědět, jak Kájuška roste 😵 😵
Aggi, tak jsme zvědavé, co to bude. Jestli pak se příští týden mimísek ukáže nebo bude tajit až do konce 😉
Mori, tak už budete s Gábinkou spolu, to je super 😵 😵

zarzuela
20. črc 2010

Dobý ránko holky,
Mori to je super, že už budete s beruškou spolu 🙂 konečně se pořádně užijete.
Teráska na srazík by byla fajn, akorát jak jsem dlouho nebyla v Liberci tak vůbec nemám přehled kde tu něco takového je.
Dneska ráno jsem si vzala prťouska do postele a omylem jsem mu na noc místo Babylove dala Huggiess a protekl mi skrz na postel 😖 ještě že tam máme ochranný potah, já už se z těch plínek fakt asi zblázním. Ty premium care jak píšete jsem měla 2 ks na zkoušku v kufříku z porodky a byli fajn, ale jsou moc drahé.
Dneska zkusim jit na pracak kvuli RD tak snad to bude ok. Malyho beru do Manduci tak snad to přežijem, naštěstí není takový vedro. To obíhání mě zničí, ještě musím vyřídit trvalý bydlo a ostatní doklady achjoooo

tercina
20. črc 2010

Ahoj holky, tak jsme byli na 3 měsíční prohlídce, dávali nám 1. dávku Hexy a Sinflorix. Tak jsem zvědavá, jak to malej zvládne. Máme 5,73 kg 🙂

zarzuela
20. črc 2010

Terci a to Péťovi píchali najednou? Držím pěstičky, aby to měl bez komplikací. Má krásnou váhu. 😉

Holky na tom pracáku mě jednou zničí, nechápu proč si úřady mezi sebou nemůžou jednoduše předávat info, achjo, zas tam musim znova, protože ty čičmundové ještě nemaj ty nové výměry mateřské.

aggamma
20. črc 2010

@chaala Já si tak na 90 procent myslím na holčinku.....v naší i mužského rodině jsou samé buchtičky 🙂 A i když si mužíček tajně myslí na kluka tak to myslím bude holčinka 🙂

aggamma
20. črc 2010

@tercina ale jo terásku bych zvládla a možná i nějakou tu krátkou procházku...ale nesmí být moc vedro 🙂 to pak ze mě leje jak čunátka a natékají mi kopýtka 🙂

aggamma
20. črc 2010

@nadis.h no to víš,že jsem pana doktora chtěla trochu víc potrápit aby se ještě podíval....a on se fakt snažil...jenže stydlínek se schovával....a ted si říkám,že už to nebude třeba vidět když už je kebulkou dolů....myslím si totiž že je ted natočené prdelkou k mému pupíku...takže možná se to fakt asi dovíme až v porodnici......Ale pomalu se stím smiřuji...i když bych neřekla,že zrovna já budu čekat až na porod abych se dozvěděla copak to má náš miláček mezi nožkama 🙂 Při mé zvědavosti je to masakr 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru