Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

zarzuela
31. srp 2010

@aggamma jů moooc rádi tě uvidíme 😉

chaala
31. srp 2010

Holky, tak si ten srazík zítra užijte 🙂 Mohlo by Vám na něj vysvitnout sluníčko. A já s Vanďou se přidám někdy jindy. Zítra jsem slíbila, že se ukážeme v práci.

Nadi,ať jsi brzy v pořádku, aby jsi mohla být s Kájuškou. 🙂

chaala
31. srp 2010

Aggi, tak hlavně že kontrola dopadla dobře. 🙂

nadis.h
31. srp 2010

Holky ja mam zelenosedy kocarek tak se ke mne prihlaste at si neudelam zas ostudu.😀

zarzuela
31. srp 2010

@nadis.h jasný snad se najdem. já mám šedý s květy :o) tak snad si mě už nespleteš.
Jinak holky já budu muset být už na 12 bohužel doma - přijde nějaký čičmunda z UPC. Ale tak aspoň na hoďku a půl můžu být s vámi 😉

aggamma
31. srp 2010

@zarzuela já budu muset taky na 12 domů.Naši jedou do Chorvatska a přivezou nám na hlídání psici 🙂 Jinak snad tedy dorazím pokud zítra nezačnou tropy 😀 A poznáte mě určo.....červená hlava a valící se vorvaň 😅
@ chaala škoda že nejdeš taky,moc ráda bych Tě poznala.Tak doufám,že se pak uvidíme co nejdřív....to už snad budu mít Kačírka v kočárku.
@ tercina doufám,že Ty dorazíš....... 😉 když už se chystám i já 😀

tercina
31. srp 2010

@aggamma Si piš, že dorazím 😉 Jdeme s malým ráno sice na Hexu, ale snad to zvládnem 😖 . Dneska tam byl takovej nášvih, že se mi tam nechtělo čekat.
Holky, já mám hnědej kočárek. Ale myslim, že se před radnicí poznáme, ne? 😀 Budeme jak kojeňák na vycházce. Aggi nám bude dělat učitelku 😀 😀
Tak papa zítra, kdyby něco, dáme si vědět SMS.

nadis.h
31. srp 2010

Aggi vezmi paraple jako pani pruvodkyne. 😀
holky ja po 12 jdu do klastera k tomu memu dr,takze se tak rozprchneme vsechny. Uz se tesim!🙂 jestli bude prset tak toho nahore zmlatim!

tercina
31. srp 2010

Když bude pršet, hned zaplujeme pod Kinem Varšava do tý cukrárny, nebojte. Vemte slídy na kočárky 🙂
Myslím, že tam budeme muset nechat kočárky venku, ale je tam prosklená "výloha" za kterou budeme sedět, takže na ty naše vozítka uvidíme, vlastně je budeme mít za sklem vedle sebe 😉
Maj tam mňamky, takže jupííííí. Já tak hrozně ráda jím 😀

zarzuela
1. zář 2010

Holky srazík byl fajn mooc ráda jsem vás poznala 😉

zarzuela
1. zář 2010

@tercina můžeš mi prosím poslat odkázek na ten bazárek

chaala
1. zář 2010

Holky, tak jak jste si užily srazík? 🙂 Kočárkovaly jste nebo byla i nějaká dobrota?
Já mám dneska den blbec. Zapomněla jsem ráno ve školce doklady, jak jsme nesli spoustu věcí, když se šlo poprvé. No a doma jsem zmatkovala, kde jsou. 😀 Naštěstí to dobře dopadlo.

zarzuela
1. zář 2010

@chaala Ahojky srazík byl fajn :o) dobrota taky byla. Byly jsme u Varšavy ve vegetariánské :o) a kluci byli všichni moooc hodní. Počásko nám nakonec vyšlo a ani jsme pláštěnky nepotřebovali. Tak doufám, že příště naše řady rozšíříš 🙂

nadis.h
1. zář 2010

Ahojky,

jsme doma. 🙂 Srazík byl beeezvadný!!! Už se těším na další!!! 🙂

Šla jsem koupit prckovi čepky na zavazování a až u kasy zjistila že mám prošlou kartu. 😅

zarzuela
1. zář 2010

@nadis.h jaj tak to nepotěší s tou kartou :/
taky budu muset vyrazit zas něco utratit potřebuju zimní bundičku - zkusím ten sekáč jak říkala Terka, ale sakra si nemůžu vzpomenout jak se ten krámek jmenoval :(

nadis.h
1. zář 2010

Jé nějak kiki nebo tak nějak?

Zarzi zrovna jsem byla v krámě s Kájou a hodila jsem ho do toho nosítka. No málem mi upadla záda! 😲

nadis.h
1. zář 2010

Zarzi to je asi ončo. 😉

http://www.kikiliberec.cz/

nadis.h
1. zář 2010

Jinak u doktora to bylo frk frk. Dal mi jen žádanku a já se mám objednat. Tak aspon tak že si zvolím sama termín kdy půjdu. Bála jsem se že mě natlačí hned třeba na příští týden. 😝

Holky víte jak postupovat když budu chtít zamrazit odstříkané mlíčko a následně ho pak hlídací kamarádka bude rozmrazovat pro Káju? To odstříkám do lahvičky a ona ho jen šoupne do ohříváčku?

chaala
1. zář 2010

@nadis.h Nadi, můžeš zamrazit v lahvičce nebo prodávají i kelímky např. Avent. Lepší je nechat mlíčko rozmrazit při pokojové teplotě, a pak ohřát v ohřívačce. Zamražené vydrží až 2měsíce v mrazáku a jen v ledničce 24h.

chaala
1. zář 2010

No tak to je super, že klučíci byli moc hodní 🙂 ...určitě po maminkách 😉
Ta moje beruška už je děsně akční. Sedí, leze, stojí u nábytku a zkouší u něj chodit. Tak pro nás už bude potřeba hrací koutek 😀

zarzuela
1. zář 2010

@nadis.h nadis už jsem to Kiki našla.
Jakto že ti málem upladla záda? - aha teď už to vidim - ono to nosítko má jen ramenní popruhy a ne pás přes bedra :o( tak to chápu, že tě bolej. Ta manduca má totiž hlavní pás přes bedra a to nese celou tíhu.

S tím mlíčkem akorát odstříkat do sterilizované lahvičky a zmrazit a pak rozmrznout buď pod teplou vodou nebo v ohříváčku

nadis.h
1. zář 2010

Prima diky za rady.🙂

Chali tam kde jsme byly zrovna koutek je.🙂
mnam ta buchta!🙂))

zarzi to je pekne pitomy.☹ tak asi koupim manducu. I kdyz ja to koupila kvuli chlapovi,tak at si Kaju taha on.🙂) :-P no uvidim.

chaala
1. zář 2010

Nadi, já nosím v becu...je to podobné jako manduca 🙂 Vanďa už má skoro osm kilo a nosí se docela v pohodě. Cena byla docela vyšší, ale já ho docela hodně využívám (dřív asi ještě víc) a naprostá spokojenost. Nedám na něj dopustit.

nadis.h
1. zář 2010

Chali to je značka nebo název? Musím pokoukat je pravda že to určitě využiju i já. Do krámu apod.

chaala
1. zář 2010

Nadi, Beco je název. Já jsem ho využila hodně mezi 5-6měsícem. Vanďa už nechtěla ležet v hlubokém kočáře a jakmile nespala, tak plakala. Tak jsem ven chodila s becem a pohoda. Brala jsem i na úřady, na hory. No a i doma, když je nějaká uplakaná a potřebuju něco udělat. Tam je spokojená. Začala jsem ji nosit asi na 1,5měsíci.

aggamma
1. zář 2010

Ahojtě holky fakt mě mrzí,že jsem se nedokopala k tomu jít s vámi.Ale dnes jsem celý den byla jak praštěná kladivem a skoro celý jsem ho proležela.Pořád se mi chtělo spát a i dojít na wc bylo obtížné.Dnes mi tedy Kačenka přišla těžší než kdy jindy. Jo jinak já mám na Kačku připravený na nošení ten šátek tak jsem docela zvědavá.Kamarádka se zpívání v něm nosí dcerunku od narození až do ted kdy je jí 8 měsíců a v pohodě.Tak jsem zvědavá.....Jsem ráda,že jste si to hezky užily a těším se na kočárkování s vámi až budeme v plném počtu.

tercina
1. zář 2010

Ahoj holky, jojo, dneska to bylo super 🙂 Těším se na další srazík. Budeme ale muset vymyslet nějaké místo. Až nás bude 5, tak to budeme muset zarezervovat celou curkárnu či restauraci 🙂)

nadis.h
1. zář 2010

Chali tak to merknu na net az me ten savec pusti.🙂

Terci to teda. Uz se 3 jsme byli pekne kolem dokola toho stolu. 😀 skoda ze uz neni slunicko na sezeni venku.

nadis.h
1. zář 2010

Terci co drobek a očkování? Není mu nic prdelkovi? Já pořád slyším ten jeho pláč. To je tak rozkošný. 😅

tercina
1. zář 2010

@nadis.h Ahojky, děkuji za optání. Je to dobrý, má sice zvýšenou teplotku, ale nic hroznýho. Nojo, on má takový zvláštní pláč. 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru