Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

nadis.h
10. zář 2010

A nebo vanish?

scai
11. zář 2010

ahoj holky. Já jsem tady něco dřív psala, ted moc nebyl čas, ale občas jsem vás zkoukla 😉 Můžu se k vám přidat do kecacího kroužku?

zarzuela
11. zář 2010

@aggamma Ahojky já na takovýhle skvrny používám ten Ariel profesional ve spreji, je to docela dost dobrý likvidátor, málo co mi po něm nezmizelo.

Poradíte mi prosím jakou první kašičku mám Domčovi dát? a můžu jí udělat do svýho odsříkanýho mlíčka? Dnešní noc mě přesvědčila že už to odkládat nebudu, budil se po 2,5 hodinách a to jsem mu před spaním dala z obou prsou v domění, že vydží dýl 😒

nadis.h
11. zář 2010

Ahoj scai.🙂 no jasna! 🙂

zarzuela
11. zář 2010

@scai Ahojky to víš že můžeš, ty jsi chodila i na Liberecko viď - tam ta drbárna poslední dobou nějak vázne 🙂

nadis.h
11. zář 2010

Zarzi ahojky. Mrkni na www.kojeni.net tam jsou prima rady ke vsemu.

scai
11. zář 2010

No chodila, ale tam to hodně vázne aje sranda, že jste se rozkecaly tady, na tématu porodnice 🙂
Tak dík!
Koukám, že všechny už máte děti, i Terci, nadish, to letí,co

scai
11. zář 2010

@zarzuela já jsem koupila jako první kaši jáhlovou z DMka. je nemléčká, dávám jí do nutrilonu a nemá vůbec žádné přísady, je bezleková, ideální na první kaši!
Pak mám nod nutrilonu rýžovou nemléčnou a ted jsem koukala na složení a dost mě vyděsilo! na to že by se taky měla dávat jako jedna z prvních tak tam má vanilkové aroma a dokonce skořici! což jako nechápu proč a na obalu o tom nic není...až je jako poslední věc ve složení

scai
11. zář 2010

@aggamma ty jseš tady asi poslední těhule,co? Hele porodu se neboj! nějak bude, všechny jsme to přežily a je to nakonec fakt krásný!
Já ho měla luxusní, takový bych přála všem! (trval 2 hodiny, z toho hodina pohoda, druhá už drsný, ale byla to jen hodina amalá se naroidla 8 minut po příjezdu do porodnice na druhou kontrakci 😀 ) takže i takhle krásně jde porodit první dítě 😉

nadis.h
11. zář 2010

Scai no uteklo to! Kaja mel ted v tydnu 2 mesice. A to jsem sem nedavno prisla jako tehulka pro rady.☹
Aggi brzdi partu.😀
nechces se 17.9. V 10 hod.pridat na sraz? 🙂

tercina
11. zář 2010

Týjo, další mamina do drbárny, to je super. Ahos Scai, vítej mezi námi 🙂
Koukám, že Barborka je o týden starší než můj prďola. Kdy si rodila? Já už asi taky začnu dávat kašičky. Koupím asi tu, co radila Scai. Snad se nespletu a nekoupím jinou 😕

tercina
11. zář 2010

Aggi, jinak na skvrny mám doma taky Ariel profesional, je fakt dobrej. Ale to žlučový mýdlo půstí zase jiný skvrny. Mě třeba Ariel nepustil hovínka na bavlněný plínce a to žlučový mýdlo ano.

nadis.h
11. zář 2010

Holky me zatim vse vypral Persil skvele. Ale zlucove mydlo doporucuje vsem jedna znama. Pry z nej pusti vse.

Mela jsem litostivku. Vyradila jsem veci co jsou Kajovi male. Cely pytel takovy vetsi co je na odpad. ☹ v te 56 jsou nejroztomilejsi ty veci. Hlavne Disney overalky,v tech byl sladounky.🙂

scai
11. zář 2010

A kde ten sraz máte?

@tercina rodidla jsem 7 dubna a v Jablonci
Na fleky mám mám taky žlučové mýdlo, ariel,a le pak i tohle a to je fakt asi nejlepší!
http://drogeriemarket.cz/produkt/682/smacchio-t...

@nadis.h taky je mi vždycky líto, to vyřaozování věcí. Má to párkrát na sobě a hned je to malé ☹
Je to rychlost ten růst. Minulý týden u mě byla kamarádka s dítětem o 2 měsíce mladším, porodní váhu měly holky stejnou a baruš je snad o půlku větší! Jako fakt šílené jak rychle roste. A to je prcek na svůj věk 😀
Já si pak říkám, co mají říkat ty, co už mají v 5 měsících 8 kilové děti 😒

scai
11. zář 2010

diesey overálky jsme měli taky, ale ony ty děti jsou slaďoučké ve všem 😉

aggamma
11. zář 2010

@nadis.h chele chele já partu nebrzdím.....já makám na jejím rozšíření,tak bez těch poťouchlých poznámek 😀 😝
jinak díky za rady...asi zkusím to žlučové mýdlo jak radila @tercina a potom kdyžtak ten Ariel profi ve spreji jak radila @zarzuela @scai jo jo jsem tu poslední na řadě s bříšanem tak to víš,že jsem tu asi ta největší a nejčastější stěžovatelka a ukňouránek 😀 ale snažím se bojovat seč můžu,abych tu naši berunu úspěšně donosila.
@nadis.h kdyby jsi náhodou chtěla a mohla pár vyřazených pidivěciček postrádat tak se hlásím jako zájemce 🙂 I když si myslím,že ta naše berunka bude asi "hubená" po mě takže už rovnou skočíme do větších velikostí 😀

nadis.h
11. zář 2010

To budu mit ja 8 kilove mimi.😀

scai srazik je u intersparu.

Delam kolac s zelatinou. Prvne.🤐 tak jsem zvedava. Mastim michat. 😀

scai
11. zář 2010

@nadis.h u intersparu, to by bylo dobrý, i pro mě 🙂 A kam pak půjdete?

nadis.h
11. zář 2010

Scai do intersparu do te restauracky pac potrebujeme hodne mista na kocarky a je tam i koutek pro malou divosku od Chali.🙂

scai
11. zář 2010

Dobře. Tak možná se přidám. To je fajn místo. Jen já mám sraz s kamarádkou asi v jednu a tak přemýšlím, jeslti to na Baruš nebude moc, jeslti mi pak vydrží. Tak já ještě uvidím. No však se určitě budete scházet častěji,ne? To jdete poprvé, nebo jste už spolu byly?

zarzuela
12. zář 2010

Ahojte holky, tak jsem byla včera v lékárně pro kašičku a doporučili mi nemléčnou od Hami rýžovou bez přísad je bez lepku a všech blbostí kolem a prý na první kaši ideál - ale včera jsme přijeli domu pozde a už jsem to nestíhala připravit, tak snad dnes. A noc teda byla ukrutná chjoooo.

@scai Už jsme se sešli s Nadis a Terci 😀

chaala
12. zář 2010

@zarzuela Zarzu, tak pak dej vědět, jak kaše zabrala...jestli budete mít lepší noc 🙂 A ty budeš na kaši mlíčko odstříkávat? Kolik budeš potřebovat?

@scai ahoj 🙂 Tak jsem koukla na tvůj porod, to byla ale rychlovka. Paráda 🙂 A 7.duben je můj oblíbený datum, slavím také 😉

@nadis.h Nadi, jak dopadl koláč? Už je snědený?

scai
12. zář 2010

@chaala ty jseš taky 7 dubna? Já zase 7 ledna, takže sedmička vede 😀

tercina
12. zář 2010

jůů a mladej je 17 dubna 😉

chaala
12. zář 2010

@scai jo jo, jsem jako Barunka. Jen o pár desítek let starší 😀

zarzuela
12. zář 2010

@chaala ráda bych použila na kašičku svoje mlíko, tak jsem chtěla odstříkat. Mělo by prý stačit 120ml a do toho dvě lžičky kaše 🙂. Chtěla jsem mu dát už dneska tu novou véču, ale narazila jsem na problém s odsavačkou. Mám manuální od aventu ale nějak se mi v ní nevytvoří podtlak, trošku mi to potáhne bradavku, ale nemá to sílu na vysátí mlíčka, tak budu muset zítra sehnat rychle nějakou jinou, snad už to bude lepší. Nechci do Domíska cpát umělý mlíčko když mám ještě svoje, jen ho trošku zahustím kašikou 😀 , snad se zítra už zadaří odstříkat. Dneska mě to docela naštvalo a na to abych to zvládla růčo bych potřebovala víc času. 😠

chaala
13. zář 2010

@zarzuela Zarzu, já jsem odsávala párkrát mlíčko pro Vanďu, když byla menší. A většinou jsem chtěla tak 80-100ml, kdyby náhodou měla hlad,když budu pryč. No a dalo mi to určitě půl dne...najednou jsem to neodsála, ale mám také tu ruční od Aventu. Kamarádce to zase nešlo vůbec, té se podařila za celý den 40ml. Tak ať se dneska zadaří 🙂

scai
13. zář 2010

Mě se taky odsávat nedařilo, max těch 60 ml a to jsem to dělala několikrát za den, abych těch 60 ml měla.

chaala
13. zář 2010

@scai a jakou ty jsi měla odsávačku? Taky ruční?

scai
13. zář 2010

Já mám půjčenou od kámošky medelu ruční, takovou asi za 600, myslím. No nic moc...vytahuju pumpičku jak blázen ☹
Ale já jsem si říkala, že kdybych to fakt potřebovala, tak bych asi koupila medelu nějakou tu harmony nebo sfing, já už si to nepamatuju, ale stála asi přes 2 litry...
Já ted zkouším odsávat, protože malá už prso nechce vůbec, no ale jeden den něco odsaju, druhý nic...takže už se na to asi vykašlu. nutrilon jí chutná. Mě to je líto, ale když z prsa nechce ☹
A je fakt, že poslední měsíc i když se napila s prsa, tak pak chtěla stejně ještě flašku a z ní pak vypila stejně jako kdyby prso nebylo...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru