Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

tercina
27. zář 2010

Holky, to už snad musí mít za sebou, když jí cca před 24 hodinama praskla voda, ne? Furt čekám na SMS, snad je vše ok

nadis.h
27. zář 2010

No tak jestli jí rupla voda tak to už určo má za sebou. 🙂

chaala
27. zář 2010

Teď dumám, jak je to s tou plodovkou...jestli musí do 24h po odtoku porodit nebo se čeká těch 24h a když se nic neděje, tak se to vyvolává.
No snad už to má za sebou. Jsem napnutá a nervózní.

nadis.h
27. zář 2010

já bych řekla že se musí do 24 hod porodit.Snad neměla chuděrka císaře. 😒

zarzuela
27. zář 2010

@nadis.h HOoolky moje, chudinka Agii teď mi psala, že ještě pořád rodí 😲

chaala
27. zář 2010

Teda,ještě chuděra rodí.

nadis.h
27. zář 2010

Cože? 😲 Holky a ta voda jí praskla včera? V kolik? No to je hrozný. 🤐 At už to má za sebou. 😒

tercina
27. zář 2010

Chudinka ☹ Ale určitě jí hlídají. Zarzu, co ti psala?

zarzuela
27. zář 2010

@tercina jen napsala: holky pořád rodím.

\Je to síla že ji nechaj tak dlouho trápit, určitě je hlídaná a snad vědí co dělají.

nadis.h
27. zář 2010

úplně mám husinu jak se mi vybavila ta moje poslední doba. 😨

nadis.h
27. zář 2010

Já jsem slyšela že Lbc nedělá rád císaře. 😒 JInde by jí asi nenechali takhle dlouho trápit jestli už má ty největší bolesti. A doufám že jí dali aspon EPI. Ne jak u mě že je brzy a pak pozdě! 😠

tercina
27. zář 2010

Víte co, pokud třeba není ještě otevřená, tak s tím asi nic neudělají ☹ Tlačit by jí tak dlouho nenechali
Já mám taky husinu. Já si myslím, že si jí kvůli tomu tlaku hodně hlídají. Znám hodně holek, co takhle dlouho rodily,a některý ještě dýl 😖

tercina
27. zář 2010

Nojo, ale zase dělat císaře......to taky není výhra. 😖 Ale zase trápit se tak dlouho, šla bych asi do všeho
Ale řeknu vám, zlatý moje 3,5 hodiny. Neumím si představit, že bych rodila dýl.

nadis.h
27. zář 2010

Taky doufám že netlačí tak dlouho. Doufám,že když už tak dlouho tak že má aspon bolesti jako jsem měla já do tlačení. To šlo, byla jsem celkem v pohodě.

nadis.h
27. zář 2010

No právě.Taky nejsem pro císaře jen tak. Ale pokud se trápí tak by to pro ní bylo nejlepší at už to je za ní.

tercina
27. zář 2010

To snad ani nejde, aby jí nechali dlouho tlačit, ne? 😲

tercina
27. zář 2010

@nadis.h To souhlasím. Snad má ten EPI

tercina
27. zář 2010

Holky, eště že to máme za sebou, co?

nadis.h
27. zář 2010

To snad ne,já měla dost po těch mojich 20i minutách tlačení. 😅

Teri tak tak. Ale řeknu Ti,že pokud budu ještě někdy těhotná tak se budu asi bát ještě víc porodu. 😅 I když jsem ho měla v pohodě, tak stejně..Budu už vědět jaký to je. 🤐

nadis.h
27. zář 2010

Dudla malej u Sama doma.. 😀

zarzuela
27. zář 2010

@tercina no taky si zrovna říkám, ještě že už to máme za sebou. Určitě by jí nenechali takhle dlouho tlačit to ne, to spíš jí odtekla ta voda jak jsi psala a ještě nebyla otevřená. Mě to otevírání trvalo 14 hodin a když jsem tlačila tak jsem byla jen na 7 otevřená a to chtěli čekat až budu na 10 - bych se zbláznila., tak to asi klidně může trvat i dýl, ale musí to být maso.
Agi je šikulka určitě to zvládne, hlavně aby měla na konci pak dost síly, musí to být pro ni strašně vyčerpávající takhle dlouho.

tercina
27. zář 2010

@nadis.h No právě. Když víš, co vše se může stát a jak dlouho kdo rodí 😖
No, bude to sranda. Ale říkám si, že když maj ženský i 3 děti, tak to zvládnem taky, ne? Pak už se nechám asi úplně sešít, aby manžela nenapadlo třetí mimi 😀 😀 😀
Na jednu stranu se budu druhýho porodu hrozně bát, protože budu vědět, jak moc to bolí, ale na druhou stranu zase po tý mega bolesti tu bude další budulínek 😉 A zase takovýho muchlinkování a očuchávání novýho čerstvýho tvorečka. Na to se zas těším 🙂

zarzuela
27. zář 2010

@nadis.h malej je krásnej, roste taky jak z vody 🙂 Tys říkala, že chceš další mimi tak za rok viď ? to máš za chvilku. No druhýho se taky budu bát - to už člověk ví sakra co ho čeká 🙄 ale všechno to za to stojí.

nadis.h
27. zář 2010

Přesně. I když jsem hned po porodu byla klidně schopná jít domů tak stejně mi bude ouzko. 😅

Zarzi no za rok to řekl přítel.Mě to příjde na jednu stranu brzy, ale zase vzhledem k tomu že přirozeně neotěhotněním a je ve hvězdách zda to vlbec půjde a jak dlouho to bude trvat tak proč čekat. Pro mě by bylo ideál otěhotnět tak nějak po 2 narozkách Káji.

tercina
27. zář 2010

Holky, posílám vám našeho plavce 😀

zarzuela
27. zář 2010

@nadis.h tak to by měli dobrý věkový rozdíl, aspoň si spolu hezky vyhrají. Třeba příroda překvapí a povede se ještě přirozeně.

zarzuela
27. zář 2010

@tercina týjo ten si lebedí ve vodičce, to je úžasnýýýý 😀 to ho držíš ty nebo ještě ta paní?

nadis.h
27. zář 2010

Teri jeee jak se mu tam líbí co? Já se těším až budeme chodit taky. 🙂

Zarzi to ani pánbůh u nás nezařídí.. 😅 Já mám pryč vejcovody.. 😠

tercina
27. zář 2010

@zarzuela Na fotce ho zrovna drží paní lektorka, ale jinak já s ním taky plavu 😉 Sice mi to moc nejde, nejsem ještě tak zručná, ale naučit se to musím. Jinak hrozně se mu v tý vodě líbí.

tercina
27. zář 2010

@nadis.h Je to fakt príma. Vana i paní lektorka jsou tam jen pro vás 🙂 Ale ty už bys s Kájou chodit dávno mohla....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru