Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

zarzuela
27. zář 2010

@tercina kolik vůbec stojí ta jedna lekcička plavča?

tercina
27. zář 2010

@zarzuela 270 Kč, když je to na pernamentku tak 250 Kč

nadis.h
27. zář 2010

Teri já počkám až na bazen abych se mohla ráchat s ním. 🙂

tercina
27. zář 2010

@nadis.h No to já se taky pak budu ráchat s ním v bazénu. Ale jsem ráda, že si už od miminka zvykne na vodu, bude mít určitý návyky a já ho budu umět držet a manipulovat s ním ve vodě. A hlavně, já jsem ráda, že tam je zatím ve vodě sám a zvyká si na ní v klidu.

nadis.h
27. zář 2010

Teri to jo.Určitě je to fajn. 🙂 A jak se Ti koupal doma od mala? Plakal?

tercina
27. zář 2010

@nadis.h Neplakal, vždycky se mu to líbilo. Teď už ho nemůžeme ani koupat v obýváku ve vaničce, ale vaničku jsme museli přesunout do vany. Cáká nohama jako blázen 😀 Přišel na to, že je to sranda.

Holky, v kolika stupních koupete?

nadis.h
27. zář 2010

Teri já vaničku ani nekupovala. První dny jsem koupala v umyvadle než jsem koupila lehátku a pak už ve vaně. Bych byla líná určo napouštět do vaničky vodu a pak jí vylejvat. 😀

Já už ted vodu neměřím. Už to tak nějak odhadnu. Ale když jsem měřila tak měla voda vždy něco málo přes tu značku že je to OK.Na té značce mi to přišlo studený.

tercina
27. zář 2010

@nadis.h Taky už ho asi přesunu do vany. Já jsem ale zase líná každý den mýt vanu 😒

My jsme mu totiž pořád dělali vodu na 37 stupňů. A paní lektorka se divila, že 37 se dává jen miminkům malinkým, že se musí ubírat a ubírat. Teď jsme na 35. Kdybych ho nechala na těch 37, nezvládl by přechod na studenější vodu na plavání. Takže jsme postupně ubírali stupínky. Někdy dám i kolem 34

nadis.h
27. zář 2010

Hlavně asi si myslím že časem by to bylo asi horké už na větší mímo.Už teď taky ubírám páč Kája se občas kroutil už. 😕

tercina
27. zář 2010

@nadis.h My jsme mu jednou napustili vanu na 37, aby si tam plaval. Pak jsme si tam vlezli s manželem. Fuj, uplně se mi z tý vody dělalo mdlo. Bylo to celkem dost teplý 😖

zarzuela
27. zář 2010

@tercina já teda koupu teď měsíc už ve vaničce, předtím jsem měla kyblík tak řádil jak trefenej, ale půjčili jsme ho kamarádce na miminku. Ve vaničce už se mu to jako v kyblíku nelíbí, ale i tak cáká nožkama že je pak co vytírat. Včera jsem si ho vzala k sobě do vany a to byl unešenej tolik vody, mohl se vznášet a řádit. Já teda dávám něco kolem 38° přesně jak píše Nadi míň se mi zdálo ledo medo. Ale zas je fakt, když budem chtít chodit do bazénu, budu muset snižovat - to mě jaksi nějak nenapadlo. Já sama se koupu v 41° a v 34 bych asi umrzla.

chaala
27. zář 2010

Nadi, Terci...pěkný fotečky. 🙂 Kájík zadumaně poslouchá, co říkají v telce, aby mohl pak mamce radit 😀 No a Péťa si tu vodu opravdu užívá 🙂

nadis.h
27. zář 2010

Zarzi já jsem to samé. Já snad ani nepouštím studenou vodu když se jdu koupat. 😀

nadis.h
27. zář 2010

Chaali to koukal na Sama doma a zrovna tam řešili jak dokáže ovlivnit psychika při sexu když se pár snaží otěhotnět.. 😀 To bude jednou chytrý. 😀

chaala
27. zář 2010

Zarzi, já jsem taky teplomilka, vodu ve vaně mám někdy pěkně horkou. Někdy jsem se takhle cachtala i v těhu, i když se to nemá...ale nemohla jsem odolat koupání v teplíčku 🙂

chaala
27. zář 2010

Nadi 😀 😀 😀 ...je vidět, že je to chlap 😀 😀 😀

zarzuela
27. zář 2010

@chaala tak v těhu jsem dodržovala těch 37° to jsem se bála dát víc, ale klepala jsem se zimou takže jsem si to ani moc neužila, ale aspoň jsem si trošku odlehčila záda.

nadis.h
27. zář 2010

Chali 😀

nadis.h
27. zář 2010

Holky já se taky koupala v těhu.Taky jsem se bála, ale Dr Krabsová když jsem u ní byla v úplném začátku tak mi řekla že se nemusím bát a at se koupu.Že mi teplá voda udělá dobře.

tercina
27. zář 2010

@zarzuela No mě to taky nenapadlo, že mu furt nebudu moct dávat 37 stupńů. Ono to sice vypadá hrozně těch 35, ale to dítě si fakt zvykne, ale musí se pomalinku ochlazovat. To by vás asi kluci hnali, kdybyste je dali na plavání do bazénku s vodou 32 stupňů 😀 😀 😉

chaala
27. zář 2010

Holky, tak ještě nic? 😕 ...to už je hodin.

tercina
27. zář 2010

Stále žádné info 😖

zarzuela
27. zář 2010

@tercina nic nic nevím :o(

chaala
27. zář 2010

Tak už je Kačenka na světě 😵 😵 😵

chaala
27. zář 2010

Kačenka váží 3,76kg a měří 51cm. Jsou obě v pořádku. 🙂

zarzuela
27. zář 2010

Ahooojte holky, Aggi píše toto :::: pratele a kamaradi .. dnes prislo na svet dalsi klubicko. Nase velke stesti a laska se jmenuje Katerina, vazi 3,76kg a meri 51 cm a jsme vsichni v poradku 🙂

tercina
27. zář 2010

jéé, holky, mě ukápla slza. Moc jim to přeju 🙂

chaala
27. zář 2010

to je dobře, že už to mají za sebou 🙂 Hned jsem zavzpomínala i na ten svůj porod.

tercina
27. zář 2010

Tak teď malýho vzbudila siréna. Chudáček se strašně leknul a valily se mu slzičky 😢
II. stupeň povodňový aktivity, já se na to vyprdnu

mori
27. zář 2010

@aggamma moc moc gratuluju k holčičce a oběma vám přeju zdravíčko a malé spoustu štěstí do života !!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru