Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

zarzuela
25. říj 2010

@tercina to jsou fakt úžasné fotečky, moooc šikovná kamarádka 😉

chaala
25. říj 2010

@zarzuela Zarzu, tak to kamarád určitě zvládne nafotit i Domču, když vám fotil svatbu i těhufotky 🙂 Já jsem rozhodnutá, že taky necháme vyfotit děti...Vanďa už je akční,tak jsem zvědavá, jak bude pózovat 😀 Luky bude v pohodě.

zarzuela
25. říj 2010

@tercina ptala jsi se v té Berušse na ten Babylon? Říkala jsi jim to?

tercina
25. říj 2010

@zarzuela Prosimtě, já jsem hlava děravá - já na to úplně zapoměla. 😖 Co si nenapíšu, to nevim

zarzuela
25. říj 2010

@tercina Já jsem taky taková a po porodu se mi to ještě o 100% zhoršilo, všude abych s sebou tahala debilníček 🙂

zarzuela
26. říj 2010

@chaala prosím tě ještě k těm příkrmům - jak to dáváš do toho avent kelímku, tak to malé stačí k obídku jeden ten kelímek nebo dáváš víc? Já bojuju s tím kolik mu toho mám dát aby neměl hlad a zároveň nebyl přecpanej. Vím že mi sní v pohodě 140g někdy i 170g

chaala
26. říj 2010

@zarzuela Tak jsem na to koukla, že teď dávám 160-180ml...podle toho,jak mi vyjde dávka. Když jsme byli menší, tak jsme dlouho jedli 100-120ml. Domča je ale kluk, tak bych mu klidně víc. Zkus si udělat těch 150ml naporvé a uvidíš, jak bude brzy hladový, jestli mu to bude stačit do sváči.

zarzuela
26. říj 2010

@chaala dík, já ho vždy ještě tak hodinku po příkrmu dokojím protože pláče a sápe se po mě 😀 tak nevím jestli to je v pořádku. Dr. mi říkala ať mu klidně koju dám že je to asi jedlík a teď roste tak to asi potřebuje, ale přijde mi že ted hodně kyne tak to nechci přehánět

chaala
26. říj 2010

@zarzuela já jsem taky dřív tak hodinku po obědě dokojila 🙂 Jak se začne Domča ještě víc pohybovat, tak kynout nebude...neboj. Některé děti jsou větší jedlíci.

nadis.h
26. říj 2010

Ahojky,

Nechte toho s tlouštíkama. 😀 Já kvůli Kájovi jdu prodávat lehátko. At ho to neláká věčně se tam válet. Na dece za chvilku řve.
😒

tercina
26. říj 2010

Holky, nemáte někdo nějaký tip, jak malýho donutit jíst zeleninku? Sevře pusu a když mu to tam propašuju, tak to prská okolo 😒

nadis.h
26. říj 2010

Teri tak to netuším. 😕 Jsem zvědavá jak bude jednou dlabat Kájík. 🙂

tercina
26. říj 2010

@nadis.h Dneska jsem dala cuketu s bramborem - aspoń to tady nemám všechno s červenejma puntíkama (od mrkve) 😀 Třeba to Kájíkovi bude zrovna šmakovat...

nadis.h
26. říj 2010

A vaříš nebo kupuješ skleničky? No o mrkvi mi nemluv.. 🤐 To budu muset obalit obývák igelitem. Máme bílej koberec a světlé sedačky... 😀

tercina
26. říj 2010

@nadis.h juhůů, tak to budeš mít puntikatej 😀 My naštěstí máme gauč oranžovej 😎
Já zatím dávám skleničky, ale pak až bude víc baštit (teda doufám) tak budu vařit

zarzuela
26. říj 2010

tak máme opt přeštíplej zámek u garáže a vyštípaný kabely od elektriky - dobrý co

některý maminky zeleninu přislazují buď hroznovým cukrem tuším nebo nějakým ovocem - to s tím ovocem jsem četla i v té knížce co mám.

Od jaký firmy máš cuketu s bramborem - to jsem ještě neviděla nikde?

tercina
26. říj 2010

Holky, normálně jsem teďka volala na policajty. Ráno tady v baráku zvonili dva chlapi, že jsou prý od O2 a že jdou zkontrolovat připojení. Když jsem jim řekla, že O2 nemáme a že nemám zájem, tak prý že hledají nějaký heckerský připojení a že si sednou na chvíli k mýmu počítači.... No chápete to? Tak jsem volala na O2 a tam mi řekli, že tohle žádný jejich zaměstnanec nedělá. Tak jsem to nahlásila....normálně si tady snad byli obhlížet byty. Se z toho poseru. Samozřejmě jsem jim práskla dveřma...

@zarzuela mám to z DM je to Babylove. Je to ta velká sklenička a ani to nebylo drahý. S tou garáží je to divný, co? Co vám řekli policajti?

nadis.h
26. říj 2010

Ty wogi teri no neke! uz tak skoro neotviram,tak ode dneska nebudu uz vubec! :-O
Zarzi taky hus+y! ach jo,co to je za lidi?

eveluska
26. říj 2010

@tercina no teda te pic! v jaky casti liberce bydlite? to s tou garazi mi prijde teda uplne neuveritelny! to to nekdo pravidelne vykrada? a co ostatni garaze? to je fakt divny!

tercina
26. říj 2010

@eveluska Ahojky, bydlíme v centru. Docela mě to vystrašilo.

eveluska
26. říj 2010

@tercina to verim, hlavne jestli je tam treba nekdo z baraku pustil, tak aby se pak clovek klepal, ze treba vedlejsi byt vykradou nebo tak..... ☹

tercina
26. říj 2010

@eveluska Jenže náš barák je zrovna pěknej průchoďák. Lidi jsou líný dole zavírat bránu. 🙄

eveluska
26. říj 2010

@tercina aha 😝 no dobre, ze si zavolala ty policajty, treba budou mit hlaseni vic a chytej je a kdyz si jim zabouchla, tak snad maji tuseni a do vaseho baraku nepujdou! 😠

chaala
26. říj 2010

@tercina Terci, no to je teda síla 😠 s těmi chlapy. Já někdy bývám lehkovážná, otevřu a čekám jen dobrý,ale tohle mě pěkně vystrašilo.

jasekd
27. říj 2010

@zarzuela Co to ma znamenat s tou garazi? Uz to nejak resi policajti? Asi se tam vlamali ty lidi, co tam maj veci... Sila teda.
@tercina Taky sila, snad si nekdo nemysli, ze ho jen tak pustis k pocitaci? Dobre jsi udelala, ze sis to overila...
Jinak jsem dnes byla na kontrole a dle UZ je vsechno OK, tak jeste vysledky krve za 10 dnu, ale snad budou dobre, NT bylo OK. Jo a je to holka, H. je nadsen 🙂

tercina
27. říj 2010

@jasekd Gratulace k "buchtičce" 😉 To je super, že budete mít páreček 😵

zarzuela
27. říj 2010

@tercina teda to je síla, to snad už dneska není možný co si ty lidi vymyslej, aby se dostali do bytu, Proboha ještě že si to ověřila fuj uplně mám husinu.

@jasekd Moooc gratulu že vám vyšla takhle holčička to je uplně super 🙂
S tou garáží to budou asi zas jiní lidi, protože ti co tam maj věci by to přece nenechali otevřený když tam mají svoje pneu a ostatní krámy. Policie to nějak řeší, ale podle mě se nedopátrá. Ostatní garáže jsou v pohodě. A to ještě na policii říkali, že teď někdy našli v nějaký garáži cizí ukradený auto - někdo se vloupal do garáže a schoval si ho tam - hustý co.

jasekd
27. říj 2010

@zarzuela Prosimte a v jake lokalite to mate? LBC zas tak neznam, ale priblizne. To je nejaka dira nebo se tohle deje nepokryte v centru? Kdyz je to takhle, skoro bych se snazila tu garaz prodat, protoze stejne tam asi nic moc davat nebudete, auto tam stejne nemate a prachy by se sikly. My meli v garazi u nasich ty kola a sbohem. Bylo tam i auto, ale to zustalo nastesti, sli vylozene po kolech. Ted bych ho tam uz asi dala, je ten barak konecne zabezpecenej, ale to vase je dost naprd.
Jinak holky diky za gratulace, hlavne at je OK, abysme prosli tema triplama a pak uz se budou kontrolovat ty ledviny atd, ale zatim je kompletni 😀 Ja skoro chtela ty dva kluky kvuli Martinkovi, ale kdyz si pak predstavim 3 chlapy doma, a ze by byli jako H. vsichni, tak radsi neee 😅 Vsechno by meli na haku a ja bych se z nich zcvokla 😝 H. strasne chtel holku, snad ji moc nerozmazli, uz se na to tesi, no a ja si budu hejckat Martinka, ale s mirou samozrejme 😉

scai
27. říj 2010

@tercina zkus koupit batáty, ty jsou sladké a to byjíst mohl. A pak bys mohla dělat batát a vždycky něco k tomu. třeba si pak na to zvykne a pak to půjde i bez nich.
mají je v kauflandu, v globus. V globusu jsem je ale koupila a byly hnusné, v kaufu byly lepší

scai
27. říj 2010

@tercina co to bylo zase za blbce? To je hrozný, jak to lidi zkoušejí 😠
@zarzuela A ta garáž to je síla. To vypadá jako by to udělali naschvál, že jste tam dali jiný zámek,ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru