Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

nadis.h
22. čer 2010

Ja mam prave taky jediny tehudziny tak jestli to v nich vydrzim. Bydlime v Pavlovicich takze taky kousek. Ale vezmu si i saty. To bude asi lepsi a i kdyby byla kosa tak autem to preklepu ze?

tercina
22. čer 2010

Uvidíš, stejně v těch džínách půjdeš velice opatrně. Já šla jako kachna 😀 . Do Pavlovic to určitě zvládneš. Ale šaty budou pohodlnější.

nadis.h
22. čer 2010

Kachni chuzi mam uz nacvicenou od ted. 😀 hlavne vecer kdy uz me boli hodne spodek a zada. :-P

tercina
22. čer 2010

jojo, taky jsem jí dloho pilovala 😀

mori
23. čer 2010

@nadis.h jako bych četla o sobě ... furt na WC a večer mě tak nějak všechno tlačí 😅

Holky měl někdo z vašich miminek problémy, že muselo být na JIP ? Naše první se narodila přidušená, celá modrá a tak byla 10 dní na JIPce. Nakonec mě vzali na císaře, takže já byla den a půl na gynekologii JIP, pak na normal pokoji na gyndě. Po 5 dnech mě propustili a byla jsem (už v civilu a mohla jsem i ven po domluvě) na pokoji pro matky dětí na JIP - jsem ze Stráže pod Ralskem, tak abych nemusela denně dojíždět ... takže to jsem pravidelně docházela krmit, přebalovat, koupat. Pozdě v noci jsem nemusela - to se o děti postarali. Teda kojící matky chodily i v noci, já ovšem mlíko neměla.

scai
23. čer 2010

Já jela do porodnice v elastákách, to bylo nejpohodlnější. No a zpět v těhu džínách. Ale kldině bych jela i v těch těhu elastákách, ale byly špinavé od plodovky a krve 😀 . Normální rifle ještě pořád neobleču.

scai
23. čer 2010

No každý nemusí jít s porodnice jako kachna 😀 mě třeba nebylo vůbec nic, šla jsem jak normální člověk 😀

nadis.h
23. čer 2010

Dobre ranko,
mori desny ze? Ja si na wc dojdu ale vetsinou mam pocit jako bych vubec nebyla. 🤐
s malou Tvoji me to hrozne mrzi. ☹ muzu se zeptat jestli to melo nejaky duvod proc se to stalo?

mori
23. čer 2010

@nadis.h tak nějak ve zkratce ...
porod mi vyvolávali o 16 dní dříve, páč jsem měla ke konci vysoký tlak. Po 12 h přirozeného porodu mě vzali na císaře, neb porod nepokračoval tak jak by měl .. zůstala jsem asi na 8 cm, tak to nešlo. ač jsem měla epidurál, který jsem původně absolutně odmítala - nakonec jsem svolila, bo jsem byla totálka vyčerpaná .. tak mě uspali. malá se narodila prý modrá jak šestka (muž jí zahlédl, jak jí přenášely na JIP), apgar skore na houby 😖 1 den se nevědělo jak na tom bude 😔 ale dostaly jí z toho 😎 Když jí ošetřili a uložili do inkubátoru, tak tam tatínka na chvíli v noci pustili podívat se aspoň na ní 😵 Narodila se v pátek ve 23 h a já ji viděla až v sobotu odpoledne, když dojel muž na návštěvu, tak mě tam vezl na vozíku ..

Tak jen doufám, že tentokrát bude porod BEZ problémůůůůůů

scai
23. čer 2010

@mori určitě toteďbude bez problémů! už sis to vybrala! A Karolínka je zdravá, nemá následky, ne?

nadis.h
23. čer 2010

Teda uf Mori. Ale presne,ted uz to bude v pohode. 🙂

lucka28
23. čer 2010

@mori mori neboj ted ten porod bude lambada 😀 kdy pak pujdem někam na kafčo 🙂

lucka28
23. čer 2010

@mori teda nevim jestli se na tom kafču uslyšime přes toho maliho řvouna 😀 když tak ti ji dam chovat aby jsi nevyšla ze cviku 😀 😀

mori
23. čer 2010

@scai z porodnice odcházela v podstatě zdravá 🙂 prý to byl problém při narození, pak OK. jen tedy tím že neměla dostatek kyslíku, tak měla ochablejší svalstvo na zádech, tak jsme jezdili do roka na rehabilitaci a cvičili jsme - to dohnala hezky. a na ty kontroly k neurologovi do roka a odpovídala přiměřeně věku. Po prvních narozkách nás vyřadili a nikam nemusíme 😎

lucka28
23. čer 2010

@mori luca když se narodila tak byla brutalně modra a to ji vydrželo tyden tady na ty fotce to neni vidět ale byla modra a nevim proč

nadis.h
23. čer 2010

Nununu ... 🙂 ja se tak tesim na tu nasi vanocku zabalenou. 🙂

mori
23. čer 2010

@lucka28 napiš kdy se ti to hodí odpo ??? třeba můžem na zahrádku k Uranu co ? děti si tam pohrajou - letos jsem tam teda ještě nebyla, my radši chodili na námko na zahrádku do Vegasu, ale to šmejdi prodali a zavřeli 😠 tam to bylo pro děti super !
A než kafčo ve vedrech si dám radši 1 malý černý 😀
Já snad jen nemůžu zítra, páč ráno mi budou na kožním řezat pihu na nose, tak nevím zda budu moci na slunko ten den .. ale pak můžu až do neděle (tatíka budem mít pryč)

mori
23. čer 2010

@lucka28 ty jo, teď koukám na ty její rozměry - jako to bylo kus baby 😲 😎

chaala
23. čer 2010

Mori, teda, to jste si dali,ale hlavně, že to dopadlo DOBŔE 😵 a Karolínka je zdravá. Ať je ten další porod v pohodě.

lucka28
23. čer 2010

@mori zitra taky nemužu jdu se mrknout na barak chcem si nějakej koupit a mohla bych dneska nebo i o vikendu necham to na tobě 🙂 to jo ale šla ven hezky a bez nastřihu a bez šiti 😀

mori
23. čer 2010

@lucka28 no joo, třetí už musela vyklouznout jako po másle 😀 😉
Tak asi spíš víkoš 😉

lucka28
23. čer 2010

@mori hele ja ji nemam jak vrata 😀 tak vikoš ale odpolko asi až

mori
23. čer 2010

@lucka28 jasný že odpo 😉

lucka28
23. čer 2010

@mori tak mě pak na tel. pisni v kolik ale aspon tak hodku před tim než vyjdeš nam to trva to viš než se vypravim se 3 dětma to je mazec 😀

mori
23. čer 2010

@lucka28 to víš že se ozvu včas 😉

lucka28
23. čer 2010

@mori mam tu 3 baliky plen hagisek nam jsou už měsic mali nechceš si je za levněji koupit?a mam tu odsavačku kdyby jsi znala někoho kdo by chtěl tak ji prodam za 800kč stala mě 1700kč

nadis.h
23. čer 2010

Luci kdyby jsi ji mela tu odsavacku jeste po mem porodu,tak ja bych ji vzala az zjistim stav moji mlikarny. 🙂)

mori
23. čer 2010

@lucka28 ty jo zrovna s Hugies nemám zkušenosti 😕 jaký jsou ? jináč za nějakou fajn cenu bych brala 😉 Odsávačku nevím, ale kdyžtak dám vědět 😉

lucka28
23. čer 2010

pro mimča jsou dobry tak do těch dvou třech měsicu ale pak už ne za 1 jsou menši a za 2 jejich tam pak hodně malo za tu cenu...tady mam vel.3-9 a 58ks troje prodam za 500kč jinak jedny tady stojej kolem 250kč když tak neni problem se dohodnout na ceně

tercina
23. čer 2010

Ahoj holky, koukám, že se tady nějak všichni znáte 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru