Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

oli26
2. lis 2010

@eveluska 😀

hahyla
2. lis 2010

Ahoj holky , asi vážně na Mišku mojí moc spěchám , ale ono jí je to stejně jedno ,ona zlatíčko moje se moc honit nenechá 😀 😀

Nadi , to máš dobrý , že Kája tak hezky spí a usíná. Michalka ještě ani jednou neusnula bez mého uspávání, poslední dobou se navíc začala budit po dvou hodinách a spí hodně neklidně.Neustále sebou šije. 😢 .

Terči myslela jsem si, že bych taky začala chodit na to cvíčo , ale Míša ve společnosti více lidí brečí. Tak snad až bude větší

scai
2. lis 2010

@eveluska přehodit na muže, to jde? vždy´t na mateřskou on nemůže, to jen já... ale mylsím, že už jsem něco takového taky slyšela, ale nechápu jak se to dělá. Ale teda poptám se, dík
Mě zaměstnávala tchýně a ona bobužel ukončila činnost a už nepodniká, takže mě propustit musela 😠

tercina
2. lis 2010

@hahyla Teda, to je kočičanda 😵 Tak bys to třeba jen mohla zkusit - nebo to máš fakt odzkoušený, že to nejde? A jak to u tebe vypadá se srazíkem?

Holky, já toho našeho mladýho nějak moc "cepuju" - včera, když jsem ho uspávala, jsem se tak zamyslela a přišla jsem na to, že to naše dítě víc usíná s taťkou, babičkou a prababičkou víc, než se mnou 😀 Na jednu stranu jsem ale ráda, že si zvyká 😉

eveluska
2. lis 2010

@scai na materskou tech 6tydnu jen ty, ale uderem 6tinedeli sepisete dohodu o prevodu pece o dite nebo tak nejak, podate to na socialce a nastoupi muz, on si vybere delku rodicaku a pak to zas prepise na tebe.... na konkretni postup se zeptej ty vasi danarky 🙂 tak at vam to vyjde 🙂

jinak jdu na kute a doufam, ze se dohodne ten srazik 🙂 dobrou

scai
3. lis 2010

@mori tak to je dobře, že operace dopadla dobře, i když teda úplně v pořádku to není. A nespraví se to třeba samo časem, když poroste?
A teda nedovedu si tohle ani představit, ty nervy, těch 5 hodin když jí operovali. No ale máte to za sebou a moc gratuluji k výsledku! A přeji dál hlavně,a´t je malá zdravá! 😉

scai
3. lis 2010

@oli26
@eveluska s tím vašim plaváním, tý jo, to bych byla ve stresu z té ženské a už tam asi nešla. Já jí určitě držím blbě, teta mi ukazovala,jak manipulovat správně, ale prostě to takhle furt nejde!
oli a co řekla manžovi? A odkdy vlastně chodíte, to ani nevím, že už jste byli 😀

scai
3. lis 2010

A koukám, že Eve řekla malému uřvánek, no chudák dítě 😀
Hele holky, to bych nedala, fakt ne... a pokud by mě pak pozorovala i při tom kojení, oblíkání, to bych byla tak ve stresu, že bych vše dělala už úplně divně a blbě.

scai
3. lis 2010

@pampalini a myslíš, že se tam fakt pokaždé před plavčem čistí ten bazén a napouští nová voda? A není teda chlorovaná jak píšou?
Já chodím do zlatého lva a dost mi vadí, jak cítím chlor a taky se to tam čistí jen 1 krát týdně 😒 Takže příště bych asi dala radši bazén.

scai
3. lis 2010

@eveluska no ale když já na mateřskou nemám nárok vůbec, prý bych nastoupila rovnou na rodičák. Ale tak ještě to zjistím.

Jo a v pátek bych mohla 🙂

chaala
3. lis 2010

@scai Tady píší ohledně vody v bazénu http://www.plavanibatolat.cz/plavani-s-detmi-od... Tak snad to dodržují 🙂 Nikdy jsem tam nějak chlór necítila.

pampalini
3. lis 2010

@scai ahoj chlór v té vodě necítím. Myslím, že se to napouští vždy na začátku plavání, tzn. že před miminama (pak se jich tam pár skupin protočí) Chodím i normálně do bazénu a s tím, jak to tam je normálně se to absolutně nedá srovnat

tercina
3. lis 2010

Ahojky, takže na srazík jsme už 4 (já, Chaala, Nadi a Eveluska). Snad jsem na nikoho nezapoměla. Takže v pátek v 10 v Intersparu?

tercina
3. lis 2010

Ono s těma plaváníma pro děti je to takový divný. Všude píšou, jaká je mega hygiena, ale stejně to určitě nedělají pokaždé. Já chci chodit s Beruškou do Babylonu, ale dostala se ke mě informace, že s čištěním vody je to blbý. Tak jsem volala na Zdravotní ústav, kde zkoumají kvalitu vod (abych se pozeptala) a tam mi řekli, že ve všech bazénech, kde je kojenecké plavání, dělají odběry vody každý týden a kdyby to bylo špatné, okamžitě to zavřou. Tak nevím 😢
Z Berušky tam chodí hodně maminek a myslím, že kdyby měly děti nějaký problém - hooodně rychle by se to tam rozšířilo. Jinak moje kamarádky chodí s dětmi jak do Babylonu tak do bazénu a jsou s obojím spokojené 🙂

mori
3. lis 2010

@scai uvidí se časem, budou to sledovat. Prý je možné i do budou cna ještě operace, ale to se uvidí letama ..

zarzuela
3. lis 2010

ahojte, ráda bych šla na srázek, ale asi nám to nevyjde, má přijet babička.
my na plavčo chodit nakonec nebudem vůbec kvůli penízkům, manžíkovi se nelíbí že za dvacet minut chtěj tolik, je fakt že i mě se to zdá hooodně. 😒

Upřímě se divim že ten babylon ještě nezavřeli, i když maj problémy. ostatně kdo ví jak to s babylonem dopadne - padaj kšefty a všem zaměstnancům dali teď smlouvy jen na 4 měsíce

tercina
3. lis 2010

@zarzuela Tak to je mazec ☹ No uvidíme, ještě nikam nechodíme. To je škoda, že v pátek nemůžeš 😢 Peněz je to opravdu hodně, to jo. Ale co dnes není drahé, že? 😖

chaala
3. lis 2010

@zarzuela Peněz to je hodně, to máš pravdu...a čím jsou starší, tak ty ceny kroužků 🙄 Teď jsme na podzim platili Lukymu kroužky , to byla pálka. Naštěstí se mu tam líbí a chodí rád, tak to snad nejsou vyhozené penízky 🙂

@tercina a vy už začnete v tom Babylonu za chvilku,ne?Někdy ke konci listopadu. A souhlasím s tebou, kdyby tam byl nějaký problém, tak by asi maminky nechodily.

tercina
3. lis 2010

Holky, omluva - napsala jsem místo Scai Chaalu....takže na srázek je zatím: já, Nadi, Scai a Eveluska 😉

zarzuela
3. lis 2010

@tercina a vy máte dohodnutý srázek ve špáru?

tercina
3. lis 2010

@zarzuela No zatím ne, zatím jsem to jen navrhla - jako to místo a čas. Nikdo se nevyjádřil, zatím. Ale holky (Nadi, Scai a Eveluska) psaly, že by v pátek mohly... 🙂

scai
3. lis 2010

mě ten interspar vyhovuje.

zarzuela
3. lis 2010

@tercina kdyby to bylo v centru tak bych to stíhala, ale takhle asi ne, no uvidíme co zmůžu 🙂

oli26
3. lis 2010

holky ja bych na sraz taky dorazila 😀 jestli berete i hrozne matky 😀

oli26
3. lis 2010

@scai hele pokud jsi skoncila pul roku pred materskou tak jsi jeste v ochranne lhute

eveluska
3. lis 2010

holky a nechcete to dat na 12tou? my mame od 11 ty vanicky v berusce..... 😒

eveluska
3. lis 2010

@scai 😀 jj, chudak moje dite 🙂 dneska v tom cmelaku jsem se citila mnohem lip 🙂 a ten lev, to je taky nejaky matersky centrum nebo neco pro deti?

eveluska
3. lis 2010

ad sraz - interspar u bazenu? jinej tu doufam neni 🙂 a tam kde?

tercina
3. lis 2010

@oli26 Jasně, že berem - založíme klub hrozných matek 😀 😀 😀

@eveluska Jojo, Interspar u bazenu. S tou 12 hodinou nevím... co holky, v kolik se sejdeme?

tercina
3. lis 2010

@eveluska No jinak tam v tý jídelně jak je dětský koutek 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru