Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

nadis.h
24. čer 2010

Terci zatim nejhorsi zazitek pro me to umelko. Je to takova beznadej. Jen cekas a doufas. Ale uz to mame za sebou obe. 🙂

nadis.h
24. čer 2010

Tak uz mam po kontrole. Vse je ok. I plodovka se umoudrila a je ji dost. 🙂 na monitor jdu v utery a na ko k memu dr ve stredu.

chaala
24. čer 2010

Nadi,teď už Vás čeká jen to hezký ...brzy budete mít mimíska u sebe. 😵 A jak jsi dneska dopadla u doktora?
Lucko,já jsem z Ruprechtic.

mori
24. čer 2010

Brý den 🙂 Já byla na kožním, řezela mi pihu na nose a na tváři seškrábla. Nejhorší byl samo opich na umrtvení, čehož já se nejvíc bojim že jo 😀 ale dobrý štípalo to, ale pak už nic cítit nebylo 😎

holky koupila jsem si časopis GLANC a je tam od Body Basic buď šampon nebo sprcháč 😵 jo a za 38,-

nadis.h
24. čer 2010

Chali no dnes mel fofr dr tak jsem se moc nezdrzela. Udelal jen utz,zeptal se jak mi je,objednal me na monitor,vypsal zadanku na ster a sla jsem. Uz ani nekontroloval cipek.
Holciny ja uz chci tak rodit a zaradit se mezi maminy. 🙂

mori to nesnasim u zubaka tu injekci. :-P

chaala
24. čer 2010

Nadi,tak paráda,že je všechno v pořádku 🙂 Tak už i na monitor do porodky ...finále se blíží 😉

tercina
24. čer 2010

@nadis.h Tak to je super, že je mimi v pořádku. Na monitor jsem se vždycky těšila (a to jsem jich měla hooodně), vždycky jsem měla takovou jistotu, že je mimi v pořádku. Já jsem taky pak strašně už chtěla rodit, ale na sále jsem pak zas chtěla ještě počkat 😀

nadis.h
24. čer 2010

Ja porad chrnim jak medved. 🤐
uteklo to strasne. V zime jsem si rikala jak se snad nedockam briska a ted o nej za chvilku prijdu.

mori
24. čer 2010
tercina
24. čer 2010

@mori My máme tuhle kosmetiku pro sebe ( s manželem). Kupovala jsem jí v Tescu, moc nám vyhovuje. Ale dětskou kosmetiku mám Johnson a Hipp.

nadis.h
24. čer 2010

Terci a pouzivas Johnsona i olejik na telo? Ja ho miluju a Kajovi jsem ho koupila,ale hodne jsem cetla ze se po nem deti osypali.

tercina
24. čer 2010

@nadis.h Ahojky, já se ti zítra napíšu, co používám. Nechci už teď hrabat u malýho, když spinká. Dobrou 🙂

mori
25. čer 2010

my Johnson nikdy neměli - právě že jsem slyšela že nic moc 😖 A Karolínka má atopický exém, takže kupujeme už jedině v lékárně těl. mléko a olej do koupele - ten občas střídám s olejem do koupele Nivea a taky máme sprcháč Nivea (myslím tím dětské)

nadis.h
25. čer 2010

Ahoj,
dneska jsem spala desne. :-P

Mori prave ja slysim porad i dobry i spatny. No uvidime. Vyzkousim to opatrne.

tercina
27. čer 2010

@nadis.h Ahoj, tak jsem se konečně dostala k PC. Na koupání používám Johnson baby bedtime bath, mělo by to být na navození dobrého spánku. Nejvíc používám Johnson baby top-to-toe koupel pro celé tělo i vlásky a na tělíčko Johnson baby soothing naturals hydratační tělové mléko. Tyhle dvě, co nejvíc používám, jsme používali v LBC v porodnici.To na koupání vůbec nevoní (žádný parfém) a to mlíčko nádherně voní. Já mám tuhle vůni zafixovanou jako vůně malinkatýho miminka v porodnici 🙂 . Jinak pak mám doma Hipp, to používám olejíček na hlavičku. Určitě co si kup je Bepanthen (vem ho do porodnice, je to jak na dětský zadečky, tak na bradavky). Hrozně mi pomohl, myslela jsem, že mi ty prsa upadnou, ale Bepanthen mi moc pomohl (a taky zábaly na prsa - to ti řeknou sestry v porodce). A taky je výborná mast Leniens (kupuje se míchaná v lékárně). Je na potničky, loupajicí se místa, já to dávám malýmu i na hlavičku (na ty stroupky ve vlasech).

mori
28. čer 2010

Holky jsou nějak vymezené dny a čas, kdy v LBC sepisují porodopisy ??? na netu jsem to nenašla, jen píšou co mít sebou

lucka28
28. čer 2010

@mori maj to myslim v ponděli od jedny hodiny v porodnici

chaala
28. čer 2010

Mori, každý všední den. Buď od půl jedné anebo od jedné. Asi do půl třetí. 🙂

tercina
28. čer 2010

@nadis.h Tak koukám, že se ti to už blíží, viď? 🙂

tercina
28. čer 2010

@mori Taky si myslím, že je to každý všední den. Nevím od kolika, ale myslím, že když si tam zavoláš, tak ti to řeknou. 🙂

nadis.h
29. čer 2010

Dobre ranko. 🙂
ja uz jsem ve meste a mastim s moci k memu dr a v 7.30 mam monitor.
Uz to zacinam chvilkama nedavat. Vcera zrovna me tak bolel spodek uvnitr ze jsem malem zdechla. Uplne me tam rezalo nebo ja nevim jak to nazvat. 🤐 ale bolest fakt hnus.

Teri dekuji za shrnuti.🙂 ja od Johnsona koupila olej na to dobre spani.

Mori jsou tam pondeli-patek od 12.30-14.00 stejny cas a misto jako pro registraci.

chaala
29. čer 2010

Nadi,tak jak jsi dopadla na monitoru?Už se něco děje 🙂 nebo má Kája ještě pohodičku 😉

nadis.h
29. čer 2010

Chali ticho po pesine. Kontrakce zadne... 🤐 jediny co tak jsem mela nizky tlak. 😀

mori
29. čer 2010

Zdravím ve spolek 🙂 Jsem tam pro jistotu cinkla .. tak každý všední den od 12.30 h do 14.30 h 😉 tak nejspíš ve čtvrtek tam sjedem.

chaala
29. čer 2010

Nadi, tak je pravda,že máš ještě chvilku čas 🙂 A do porodky na monitor zase za týden? Myslíš, že ten včerejšek byly poslíčkové? Já jsem asi nikdy žádné neměla. Buď mě jen sem tam píchlo, pobolelo anebo už se rovnou rodilo 🙂

nadis.h
30. čer 2010

Dobre rano.
Jojo jsou to pry poslicci dle meho dr. Obcas je to kruty. :-P taky me boli podbrisek i jak maly tlaci hlavickou dole. To je pak taky zazitek. Na dalsi monitor jdu pristi ctvrtek. Dnes jdu ke svemu dr na kontrolu.

tercina
1. črc 2010

@nadis.h Ahoj, tak co? Jak jsi na tom? Co mimísek?

nadis.h
1. črc 2010

Holky furt nic. Uz to zacina byt fakt otrava. Jsem uz radeji jen doma. Nedavam to v tom vedru. Za 6 dni jsem nabrala 3 kg,zacala jsem natykat...

chaala
1. črc 2010

Nadi, to vedro je až moc...my chodíme ven raději hned po ránu, pak už je to děs. Hlavně hodně pij,ať jste s mimískem v pohodě. Sice asi budeš skoro pořád na záchodě 😀 ,ale máte to už za pár.

lerak
1. črc 2010

Hehe, Terez, to jsme trochu spoluzacky. Ja Te videla v porodnici a na kyclich, ale nebyla jsem si jista jestli to jsi Ty. Chodilas do skupiny se Sonou, mou spoulubydlou z intru. A mely jsme spolu nemcinu 🙂 Ja tady nikde nemam fotku obliceje 🙂 Taky bydlime v centru. V rijnu asi stehovani. Denne chodim s malym k prehrade, to je supr. A taky do Lidaku, kolem zoo a tak. Ale jinak toho tady v centru moc neni, to je na prd ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru