Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

aggamma
11. črc 2010

@nadis.h ten je taaak nádhernej 🙂 úplně to láka k pomazlení,je sladoučkej.Já vás tak lituju v tomhle teplu......už bych Ti moc přála aby sis ty první dny mohla užívat v pohodě doma......hlavně aby už Kája byl v pořádku...... 😎

aggamma
11. črc 2010

@tercina no to já to cítím tak 3-4 týdny takže je možné že od nějakého 25.týdne.....nejvíc to cítím když se v noci překulím z boku na bok....to mám pocit,že mi v ní něco lupne a budu ji mít zlomenou 🙂 a hlavně občas i když jsem vyčurděná tak mám pocit že si to bříško při chůzi musím trochu nazvednout a trochu si tam miláčka naklepat jemně do jiné polohy 🙂 ale třeba se mi to jen zdá....za 14 dní jdem na kontrolu tak nám pan doktor řekne polohu a hlavně už snad budu vědět jestli je to holčina bo kluk.Jsem šíleně zvědavá bába 😀

nadis.h
11. črc 2010

Aggi ja kdyz chodila tak jsem se taky za ten podbrisek chytala. 🙂
ty kuzlata moje mne taky pekne trapi. Odsaju a za minutu je mam zas narvany. ☹

eli je uz Jachymek ok co se tyce tech problemku po porodu?

nadis.h
11. črc 2010

Aggi ja bych pukla zvedavosti to nevedet. 😀

eloana
11. črc 2010

zitra jdeme do poradny tak uvidime

tercina
11. črc 2010

@chaala Jojo, je tady pohodička. Malej navíc začal spát skoro celou noc, takže si tu trochu pojuchám a i vyspím 😉

tercina
11. črc 2010

@aggamma Uvidíš na kontrole, ale bude to ok 🙂 My jsme pohlaví miminka nevěděli 😉

tercina
11. črc 2010

@eloana Ahojky, tak držím palečky na kontrole. Můžu se zeptat, jaký problém jste měli u porodu? 😲

eloana
11. črc 2010

@tercina urcite -nesestoupilo nam varlatko-na to mame pry jeste cas...
a nemel tener vubec fontanellku,ale do 14 dnu se hlavicka srovnala a fontanela uz je temer normalni🙂

tercina
11. črc 2010

@eloana Tak to je dobře. To jsem netušila, že je možný, aby mimčo nemělo fontanelku. 😲

nadis.h
11. črc 2010

Ja se strasne bala ze se dozvim po porodu neco blbeho. Vim ze se muze cokoli ukazat casem,ale dalsi krok za nama.

tercina
11. črc 2010

@nadis.h Tím, že šel malej tím VAXEM, tak jsem se taky moc bála. Bála jsem se, že mu poškodí hlavičku. Naštěstí měl jen "porodní nádor" což je jen taková spáleninka, jak mu přisáli hlavičku vákuem. Asi 3. den tam měl jen strup a doma se mu to spravilo úplně. Má sice takovou šišinku, ale je to miláček. Dala jsem si na profil i jeho fotečku. Nechali jsme se na 1 měsíci fotit od kamarádky, abysme měli něco na památku, když byl malinkej. Jinak máš moc pěknýho kloučka, si pyšná maminka, viď?

tercina
11. črc 2010

Musím končit holky, jde se hrát večerní táborová hra 🙂

nadis.h
11. črc 2010

Terci jsem pysna a stastna. Hrozne moc. To nejde slovy vyjadrit! Ale my tady vsechny vime ze!?

Ja jeste hodinku a zas mi ho donesou prdelku na papu. %-)

dobrou noc holky.

chaala
11. črc 2010

Nadi, neboj, bude všechno v pořádku. Teď si užívej to pěkné 🙂 To nalévání děs ☹ Taky jsem se snažila odstříkávat, dávala jsem studené obklady a za chvilku jsem mohla odstříkávat znova...tak ať se to brzy zlepší.

Eli, tak ať to v poradně dobře dopadne. 🙂

Terci, tak to je krásný, že už spíte skoro celou noc. Čerstvý vzduch dělá svoje.

nadis.h
11. črc 2010

Je to silene. Nechapu ze to vse musi bolet. To je asi cena za to,ze jsme tak stastne. Uf. Uz at se srovnam.

nadis.h
12. črc 2010

Holky ahoj. Ja jsem nerves jak dopadneme. Dnes jdou domu obe co jsou se mnou na pokoji a ja tu zustana sama.☹

nadis.h
12. črc 2010

Tak vizita od zenske Dr je za nama. Od ni jsem propustena. Ted ta detska vizita. ☹☹☹

chaala
12. črc 2010

Nadi, snad už ta žloutenka u Kájíka bude ustupovat...a zítra bude moci jít domů. Nebo myslíš, že to bude ještě déle?

nadis.h
12. črc 2010

Chali vubec nemam predstavu. ☹☹ uvidim az dnes pri vizite jak dopadly dnesni odbery. Uplne se mi chce brecet. Vim,ze zdravi je na 1 miste...ale je to hrozne tezky videt ho jen 3x 4x denne na pul hodiny....

eloana
12. črc 2010

Ahoj holky🙂to ja taky ne on ji mel na spicku prstu hrozne malinkatou ,ale mel po porodu prekrizene svy na hlavicce...
no a ted uz ma fontanelu kolem centimetru mozna i vice.
nadi jak to v\pada se zloutenkou?🙂

zarzuela
12. črc 2010

Ahojte holky,uf teda měla jsem co dočítat. Na prdýlku používám krém od Weledy proti opruzeninám - krásně voní a je čistě přírodní. a na koupání mýdlo akorát jednou týdně a to od Bübchen a olejíček klasika Aviril a jsme mooc spokojení

zarzuela
12. črc 2010

Nadis držím pěstičky aby jste už byli brzy doma a v klídku, to čekání na výsledky je na palici 😒

chaala
12. črc 2010

Nadi, tak na Vás budu myslet, aby jste mohli domů co nejdříve. Když měl Luky tu žloutenku, tak jsem to obrečela a to mi ho na solárko nebrali.Prostě ty hormony se mnou mávaly, moc jsem se o něj bála, vždycky jsem bulela manžovi do telefonu.Za chvilku odjíždíme na chalupu a tam jsem bez netu 😒 .Tak Vás dočtu až v neděli.

Eli ani jsem netušila, že se něco takového může stát...překřížené švy. Hlavně, že už je to dobré 😵

hahyla
12. črc 2010

Nadi držím palečky ,ať je ta žloutenka už na ústupu a můžou Vás pustit domů.

nadis.h
12. črc 2010

Holky diky. Detska vizita by mela byt v 9. Ted tu prdylek chrupka u me. Vyjimecne pry nemusim pospichat. Tak doufam,ze to znaci zlepseni.

nadis.h
12. črc 2010

Tak je to lepsi,ale furt ho u nich nechavaji. Uz tu brecim. Vsichni z pokoje jdou domu a ja tu budu sama.

zarzuela
12. črc 2010

nadis oni ti tam nějakou mamču zas brzo šoupnou. a řekli ti aspoň vyhlídkoově jak to vidí?

nadis.h
12. črc 2010

Zarzu nerekli. Jen ze zitra zase odber a podle toho se uvidi. Tak jako kazdy den. Jsem fakt hotova.

tercina
12. črc 2010

@nadis.h Ahoj Nadi, já vím, že je to bez malýho těžký, ale musíš si říkat, že to dělají pro jeho dobro. Ona ta blbá žloutenka není žádná sranda 😒 Teď až tam budeš sama, zkus si hooodně odpočinout, třeba si číst nebo tak něco. Nasbírej síly,ať je máš pak pro Kájíka 🙂
Taky mi ho dlouho nedávali k sobě. První tři dny jsem ho moc neviděla. Šla jsem domů až šestý den po porodu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru