Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

zarzuela
1. říj 2010

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=12041 prosím dejte nám desítku 😉

lucka28
1. říj 2010

@tercina no vidiš pěkna vaha a dlouhy jsou skoro stejně 🙂 jen 2 kilča lehči 😀

chaala
1. říj 2010

@scai vítej doma 🙂 Byli jste na dovolené nebo u rodičů? S tím zavařováním tě taky obdivuju...já nějak nestíhám 😀 pokulhávám i v domácích pracech. Když byla Vanďa menší, tak to byl větší klídek. Teď už musím být pořád nadosah.

@tercina pěkně rostete 🙂

chaala
1. říj 2010

@zarzuela máte tam 10 😉

hahyla
1. říj 2010

@zarzuela máte to tam

lucka28
1. říj 2010

@zarzuela taky jsem ti dala 10 🙂

zarzuela
1. říj 2010

děkuji vám za hlásky 🙂

teda s tím zavařováním velký obdiv, já jsem ráda když stihnu někdy něco vůbec uvařit.

Terci to teda rostete pěkně, asi nás brzy doženete 🙂

nadis.h
1. říj 2010

Zarzi tak jsem v Pompu koukla na ten pytel a on stojí 1200,- 😲

zarzuela
1. říj 2010

ajaj to je mooc, oni mají teď i v C&A i s odepínacíma rukávama za asi 700,-

nadis.h
1. říj 2010

Zarzi no já koukla 2x jestli jsem se nepřekoukla. To je fakt mooc drahý. Je sice velký, tlustý a teplý a uvnitř má asi nějakou ještě část s rukávama, ale stejně ta cena je šílená! 😨

Jinak overálky nemám. Všude mají jen ty bavlněné co už máme.Tak ho budu oblékat víc a uvidíme.

zarzuela
1. říj 2010

@nadis.h koukni se do puntanely tam mají takové fleesové pyžámko je to zároveň spací pytel, ale stojí to teda zas kolem 800,-
ale bylo by mu určo teploučko. Já mám ještě jeden pytel s fleesem co jsem si ušila když jsem byla těhu a teď už mu bude tak ho zkusím strčit zatím do toho

nadis.h
1. říj 2010

Mrknu děkuji za typ. 🙂 Kouknu i na mimiaukci a mimibazar zda něco objevím.

zarzuela
1. říj 2010

@nadis.h jeto tohle http://www.babywelt.cz/cs/produkt/spaci-pytel-p... ale myslím, že v té puntanele to měli o něco levnější

scai
1. říj 2010

@chaala byli jsme u rodičů. No a bylo fajn, pohoda.
Dneska jsem byla u manžela v práci, takže zase tady doma nějak nestíhám.

scai
1. říj 2010

tý jo, ty pytle jsou ale drahý.
Já jsem koupila jeden ve slevě v marks and spenceru za 300,- ale je takový tenší., No apka mám pytel stejný jako povlečení, ten je pořádný, jako peřina a teda byl levný! Když vidím ty vaše ceny. Hodím odkaz. Jen teda nemá ruce, je jen přes ramínka. Koupila jsem velký, malá je v něm zatím do půlky 😀
http://www.babydracek.com/zbozi/3310-povleceni-...

zarzuela
1. říj 2010

@scai je od Ferreti mám peřinku a polštářek, to je teda dobrá cena - o tom popřemýšlím. U toho overálkovýho pytle je zas výhoda ta volnost pohybu, ale když si člověk uvědomí, že to stejně mají jen na chvilku tak je to fakt drahý. Já mám ten jeden pytel ze špáru asi za 300,- a je teploučkej ale už odrůstáme, a druhý jsem šila sama a ten bude mít ještě dlooouho, ale musím zkusit jestli mu v něm nebude v noci zima, ale nn stejně se odkope během 15 minut a pak spí v koutku postýlky jen tak v overálku.

nadis.h
1. říj 2010

Ja mam taky slabsi raminkovy. Kaja se taky vecne odkopava tak v nem kdyz je tak nemuze.🙂
nam jeste na delku je,ale na sirku uz nic moc.😀

chaala
2. říj 2010

Holky, a kdy pustí Aggi domů...teoreticky by mohli už dneska, jestli jsou v pořádku 🙂

lucka28
2. říj 2010
tercina
2. říj 2010

@lucka28 To je ale prdelka 😵 Krásný fotečky.
Nechceš s náma v pondělí na srazík?

chaala
2. říj 2010

@lucka28 Luci, Lucinka je beruška a je šikulka,jak je na čtyřech 😵 😵

hahyla
2. říj 2010

@lucka28 Krásná princezna a to jak se koupe ve sprcháči , to je bomba 😵

aggamma
3. říj 2010

Mé milé a podporující berušky.Jsme doma! Už od pátku,ale až ted jsem tak nějak schopná myslet trochu normálně a hlavně se malinko už hýbu.Beruška je nááádherná,milujuuu jí tak moc!Je to mazec!Pořád jen brečím,všechno mě bolí,hormony se mnou cloumají,ale mám u sebe 24 hodin denně svého mužíčka který nezklamal v roli milujícího muže a táty.Raději se nebudu rozepisovat o tom všem co ted cítím protože bych neviděla na klávesnici.Takže jen vezkratce.Moc vám všem holky děkuju za úúúžasnou podporu když jsme zrovna s Kačkou bojovaly.Ani nevíte jak moc jsem za ta písmenka od vás byla vděčná i když jsem už pak nebyla schopná odepisovat.Jinak Kačenka je moc hodná.Krásně hajá,dnes v noci jsem nakojila jen v v23,pak ve 3 a pak jsem jí už musela v 8 budit s melounkama 🙂 Ale s kojem bojujeme...mlíčka už je dost,ale nemůžu ji za boha přesvědčit aby si do pusinky brala víc prsíčka,takže tahá jen za bradavky a já při každém koju šílím bolestí.Miláček šel koupit kloboučky tak doufám že to zabere,protože bych si jinak připadala hrozně,že nedokážu nakrmit svou berušku.Tak nám držte palečky.Vkládám pár fotek do alba a pak mizím a jdu naležato nebot spodek to vyžaduje 🙂
Mám vás všechny holky moje moc ráda a jsem za vás moc vděčná.Jste úžasné podpory.Pac a pusu posílá bolavá mamka a slaďoušek Kačírek 🤐 😵 🤐

tercina
3. říj 2010

@aggamma Ahojky Aggi, to jsme rádi, že jste už obě doma 🙂 Já vím,že tě všechno bolí (o spodku ani nemluvím 😖 ). Ale všechno přebolí a bude dobře, uvidíš. Všechny jsme toho důkazem 😉
To je dobře, že máš manžela doma, je to veliká pomoc.
A s tím kojením - já taky bojovala, bolestí se mi kroutily palce u nohou 😖 Ale to asi všechny mamky. Kačenka se to musí naučit, je malinká - pak už bude profík, neboj. Mě to třeba s kloboučkama vůbec nešlo. A s těma bradavkama - kamarádka má například hodně velké bradavky a malý je prostě ani nemohl strčit do pusy, takže kojit ani nemohla ☹ Ale hlavně se tím nestresuj, je to to nejhorší, co můžeš udělat. Buď to to půjde, nebo to nepůjde. A hlavně si to nevykládej ta, že si hrozná a že ji nedokážeš nakrmit. Potřebuje silnou veselou maminku 🙂 Zkusit bys mohla i zavolat nějaké laktační poradkyni, ta by ti určitě řekla, jak na to. Možná bych to zkusila.
Ale věřím, že bude všechno v pořádku a krásně se rozkojíš.... 😵 😵
A s tím spodkem - zkusila si ten oplach tou Betadinou?

tercina
3. říj 2010

Tak jsem měla včera fotící náladu 😉

lucka28
3. říj 2010

@aggamma ahoj koukla jsem na fotečky a moc krasna jo a rodili jsme na tom samem sale ale pokoj maš jinej 😀 a co šla by jsi rodit znova? nebyla to tak hrozny vid 🙂

tercina
3. říj 2010

@lucka28 @aggamma Nojo, já jsem se teď pořádně koukla - já tam taky rodila 😉

lucka28
3. říj 2010

@tercina na konec jsme naše mimča porodili na stejnym salu 😀

lucka28
3. říj 2010

@tercina je brouček je hezounkej a jak je krasně hubenounkej toho ani na rukach necitiš co 😀

tercina
3. říj 2010

@lucka28 No hubeňounkej zrovna není 😀 teda podle mě 😀 Faldíčky má pěkný 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru