Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

scai
4. lis 2010

Tak jo, tak mohla bys tu být o půl desáté? 😉 nebo tak nějak. Víš co a ještě mě prosím prozvon když budeš vycházet, a´t makám 😀

@eveluska tak můžeme jít všechny tři. A příjdete teda ke mě? mě příjde, že to pak je od nás asi nejblíž.

oli26
4. lis 2010

@eveluska ja se stavim pro tebe a spol. dojdem na srazik se scai?
😉

eveluska
4. lis 2010

@oli26 ok 🙂 a neni to ke scai od nas nahodou kousek zpatky? no to nevadi, aspon se projdem 🙂 tak v kolik tak u nas myslis? ve ctvrt?

oli26
4. lis 2010

jj ve ctvrt je fajn 😀 ja chodim rad tak strasne rad la la la 😀 😀 😀

eveluska
4. lis 2010

ok, tak zejtra se tesim 🙂 to asi nestihnu snidani, tak si pak uziju ve sparu 😀

chaala
4. lis 2010

@aggamma Aggi,dneska kolem půl páté jsem vás viděla dole u Textilany, stáli jste na přechodu. Hned jsem tě poznala 🙂 i podle kočárku. Já jsem jela s Lukym na plavčo,tak jsme čekali na semaforu 😀 A fotečky malé jsou moc pěkné(jak jsi vložila včera 😉 )

Holky, vy už máte sraz před srazem 😀 😀

eveluska
4. lis 2010

@chaala 😀 jj vlastne 🙂

scai
4. lis 2010

já myslím, že to není zacházka. nemusíme pak jít kolem hlavní cesty ale půjdeme okolo jelena a pak za lipem. Tam se jde dobře 😉

hahyla
4. lis 2010

@tercina Ahoj ,fakt to nejde ,jak je kolem ní hodně lidí tak je nesvá brečí. Až bude starší , tak to snad bude lepší a na to cvíčo půjdu.

hahyla
4. lis 2010

@aggamma Ahoj Agii , Kačenka pěkně roste , je moc hezká

eveluska
4. lis 2010

@hahyla a na sraz jdes?
@scai jee s takovejma mistnima nazvama na me jeste nemuzes 😀 tak jsem zvedava, aspon uvidim novou cestu a trochu vic zas poznam okoli 🙂 a ja to myslela vazne, ze i kdyby to byla zachazka, ze se rada projdu, to nebyla ironie 🙂

eveluska
4. lis 2010

tak ja jdu na kute, at jsem zejtra rano cila a stihnu se vypravit 🙂

eveluska
5. lis 2010

holky pojďte se přesunout na diskuzi "Liberecko" 🙂

tercina
5. lis 2010

Už jsem tam 😉

aggamma
7. lis 2010

@chaala je to mě mrzí ,že jsem Tě neviděla.U textilany bydlíme víš.....takže jsme tam k vidění často 😀 Holčinky dáváte něco na rýmičku? My odsáváme,ale moc toho neodsajem a beruška začíná mít problémy u papání,musí si přidýchávat pusinkou a samozřejmě se pak zakucká protože se jí dostane mlíčko tam kam nemá.Ve středu jdeme k doktorce do poradny tak snad poradí...můřou se už takhle malým mimískum dávat nějaké kapičky aby jí to tu rýmu soustilo a neměla zabetonované dutiny?

aggamma
7. lis 2010

@hahyla dík Hahy...všichni říkají že je tlustoučká.....má to po mě to je asi jasné.....tak si říkám jestli jí tím nutrilonem nepřekrmujeme ☹

aggamma
7. lis 2010

Jo holčinky zítra už má Kačka šest týdnů a ve středu nás čeká pediatr a pak jdu ukázat sebe i berušku do sboru kam chodím zpívat.Tak na nás myslete at to proběhne bez velkého řevu 🙂 Jinak už má potvůrka tendence pást koníčky,ale to jí ještě zakazujeme 🙂 Jak vám dopadl srázek holky? Kdybyste šly někdy jen courat s kočárkama tak se hlásím taky 🙂 tedy pokud někdy přestane pršet,Všechny moc pozdravujeme.Pac a pusu

milovani
7. lis 2010

ahoj ja jsem rodila v liberci . muj porod trval sedm hodin. sestricky tam byli vyborne az na jednu takovou starsi. uz jsem kracela hodne bolesti protoze kontrakce jsem mela po minute a nedalo se to vydrzet. a ta sestra tam vbehla arekla proc kricim ze nejsem v nemocnici sama,a ani se na me nepodivala a nekoukla na kolik prstu jsem otevrena proste nic a hned sla pryc.ale jinak mlade sestry co tam byli tak ty se porad ptali jak se citim a jestli neco nepotrebuji a rikali co mam delat.s nima jsem byla zpokojena. no ale zpatky k ty starsi sestre tesne pul hodina pred porodem tam prisla a rekla mi ze to na porod nevypada ze me daji na pokoj a budu rodit druhy den . ale z niceho nic prisla prijemna doktorka a kontrolovala na kolik jsem otevrena jen se podivala a rekla paneboze vy rodite to vam nikdo nerekl???? a me se tu chvili ulevlo ze budu brzy malou drzet v naruci a uvidim ji.mala senarodila ve dve odpoledne. je zdrava .

eveluska
7. lis 2010

@aggamma pojd na diskuzi Liberecko https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/libereck... 🙂 rikaly jsme si s holkama, ze tady by se fakt melo spis bavit o porodnici, ze kdyz to nekdo bude hledat - info o porodnici, reference a tak, ze by se tu v tom ztratil.... 😅

dzejnysek
7. lis 2010

Mohl by sem někdo prosím napsat další zkušenosti s touto porodnicí? Já se právě rozhoduji kam jít a o téhle jsem slyšela jen samé hrůzy....

mori
7. lis 2010

holky jak jsou prosím na kyčlích ? si to nepamatuju a musím tam zas jet .. DÍKY !

hahyla
7. lis 2010

@mori ahoj , myslím že každý čtvrtek od 9.00 - 11.00 hod..

Už nemyslím , vím to šla jsem se podívat do průkazky .

mori
7. lis 2010

a já už to našla na jejich webu 😀 je to tak jak píšeš 😉 i tak díky 😵

tercina
7. lis 2010

@dzejnysek Ahojky, na rozhodování máš ještě mooře času, ne? 😉 Zapisuje se až po 30tt 😉
Jinak vítej mezi námi 😵 . Já třeba byla naprosto spokojená. Byla jsem tam na udržování a pak porod. Vše naprosto super. Nevím, co si slyšela, nicméně vždycky jsou slyšet jenom hrůzy - to je všude. Pochvalu Ti nikdo v dnešní době nenapíše. Doktoři profíci, vybavená nemocnice, dětská JIPka, hodné sestry. Samozřejmě vždycky se někdo najde, kdo má třeba špatnou náladu...
Za sebe mohu doporučit.
Samozřejmě jablonecká je taky super. Ale ze své zkušenosti bych už vždy volila porodnici s dětskou JIPkou.
Toť můj názor 🙂

tercina
7. lis 2010

@mori Mori, jsou tam ve čtvrtek od 9 do 11 😉

hahyla
7. lis 2010

@aggamma Ahoj , neřekla bych že je tlusťoučká je to krásné mimi.Michalka měla taky jako malinká rýmu a doktorka nám napsala kapičky a ještě jsem jí měla koupit v lékárně otrivin baby care , jsou to takoví ampulky , to sem jí kápla jednu kapičku do nosánku , pak byla asi 15 min. na bříšku aby ta rýma mohla vytékat ven a zbytek jsem pak odsála . To jí moc pomohlo.

hahyla
7. lis 2010

@dzejnysek Ahoj rodila jsem v Liberecké porodnici třikrát a pokaždé jsem byla spokojená

nadis.h
7. lis 2010

Dzejny taky jsem mela z Liberce,ale bylo to super! Jestli budu nekdy jeste tehu tak zase budu rodit tady!

zarzuela
7. lis 2010

@aggamma Ahojky Domča měl rýmičku od narození a pomohlo nám před odsáváním stříkat mořskou vodičku pro miminka, tušim že se jmenovala sterimar nebo jakákoli pro mimísky, určitě bych neodsavala jen tak na "sucho"

misag23
7. lis 2010

@tercina Ahojky, taky se chystám rodit v liberecké porodnici. Slyšela jsem na ni jak chválu, tak kritiku, ale myslím, že v poslední době se to lepší. Můžu se zeptat, kdy přesně se má chodit na zápis, v tom 30. týdnu? A co je vše potřeba si vzít do porodnice sebou, to mi při zápisu dají nějaký seznam? Slyšela jsem, že docela dost věcí dávají. Chodila si na předporodní kurz? Mě docela překvapilo, že je to tak těsně před porodem. Ptala jsem se tam a řekli mi, že mám ještě hodně času, že až v průběhu prosince, termín mám koncem ledna.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru