Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

hahyla
16. zář 2010

@tercina Ahoj včera jsem už musela běžet tak jsem ti už pak nemohla odpovědět a rozloučit se. Chtěla bych se podívat na to plavání , ale i na to cvičení , i když píšeš, že je to až od třetího měsíce a na to máme ještě nějakou chvilku čas.

hahyla
16. zář 2010

Přeji Vám všem hezký srazík ,ať vám vyjde počasí a mimískové moc nebrečí 😉

tercina
17. zář 2010

@hahyla Hahy, ono to uběhne a malý ty 3 měsíce zachvilku budou 🙂 . Určitě se tam jdi podívat, je to fakt super. Na plavčo už můžete začít chodit 😉
A budeme se těšit, že se k nám příště taky přidáš 🙂

chaala
17. zář 2010

Holky, tak jsem si myslela, že teď budu s Vámi a s dětmi u nějaké dobrůtky, ale naše Vanďa chrupe jako zajíc. Přitom vstávala před sedmou, tak většinou v pohodě vydrží 3-4hodiny vzhůru. Někdy dokonce i déle. Ale dneska usnula už chvilku po deváté. Ach jo. Zkoušela jsem ji probudit, ale byla uplakaná a hned usnula. Tak to nebudu zbytečně hrotit. Snad jindy.
Tak si to hezky užijte 😉

zarzuela
17. zář 2010

@chaala Ahojky já taky s holkama bohužel nejsem, protože Domča se v noci budil skoro co hodinu pořád plakal třeba hodinu v kuse takhle to šlo až do 6 do rána a od 6 do 9 spinkal krásně pak jsme kojili takže bychom stejně nestíhali. Já jsem dneska jak spráskaná bičem. Nevím co mu mohlo být, nechtěla jsem mu dát hned prso, ale po hodině plakání už pak stejně měl na kojení čas,tak jsme se k tomu stejně dostali.
Dneska to zkusím bez kaše na noc a budu holt kojit pokaždé co bude brečet jestli to náhodou není spurtík, ale přes den mi 3 hodiny vydrží v pohodě. Je mi to už fakt divný tohle jeho noční buzení, do začátku srpna mi spinkal krásně a najednou takový zlom ☹

nadis.h
17. zář 2010

Ahojky. My uz jsme doma. Byly jsme jen ja a Teri. Kajik pak zacal hrozne plakat tak jsme jeli domu. Taky v noci nespal tak byl pretazeny. Hned jak jsme vyjeli ven tak usnul. Ted mu dam napapat a zalehnu s nim. Jsem taky ko.

nadis.h
17. zář 2010

A s Teri si myslíme že Aggi už má po porodu. 🙂

zarzuela
17. zář 2010

@nadis.h Jakto že si to myslíte? že se dýl už neozvala viď? Už se na maličkou moc těšila 🙂

zarzuela
17. zář 2010

@zarzuela Koukám, že Mori se tu už hrozně dlouho neobjevila, nevíte co s ní je?

nadis.h
17. zář 2010

Jojo proto.Byla tu sice naposledy 15ého tak to není ještě tak dlouho, ale stejně si to myslíme. Jinak by se určo nahlásila. 🙂

nadis.h
17. zář 2010

Ta má asi fofr.Snad je v pořádku.

zarzuela
17. zář 2010

@nadis.h Já mori našla na Facebooku ale nepřidala si mě :o(

tercina
17. zář 2010

Ahojky, my už jsme taky doma, ještě jsme byli na návštěvě. Chaali, my jsme mysleli, že jsi nám ujela, víš? Obě jsme tam totiž přijely pozdě 🙂 Musíme si na sebe příště dát kontakty. Jsem zvědavá na tu Aggi, doufám, že jsou obě dvě v pořádku holky naše 🙂

nadis.h
17. zář 2010

Teri já nemyslela Chali že ujela. Já myslela že Scai ujela. 😀 Chali mi psala že nepříjde to jsi mě asi přeslechla když jsem to říkala. 🤐

Zarzi tak asi nemá přístup na net? 😕

zarzuela
17. zář 2010

@nadis.h jo to je možný že je bez netu 🙂
teda Domča přes den dneska pěkně řádí, nechápu kde bere energii 🙂 doufám, že dnešní noc bude lepší

nadis.h
17. zář 2010

Zarzi to taky doufám!!! Ted už od půl 1 spí tak ho pak už nenechám usnout až se vzbudí a snad bude spát líp.Jsem fakt jak praštěná a bolí me řepa. 🙄

zarzuela
17. zář 2010

@nadis.h tak já teď budu kojit a pak Domís usne tak jsem na to spaní faakt zvědavá. hehe to je dobrý že bolí řepa, slyšela jsem akorát o kedlubně 🙂

nadis.h
17. zář 2010

😀 já mám řepu no.

už se probudil. Začal plakat ze spaní chudáček malý. 😒 Co se jim v těch hlavinkách malých může zdát.

nadis.h
17. zář 2010

tak ještě usnul. 🙂

chaala
17. zář 2010

Holky, tak dopoledne mi Vanďa chrupala 2hodiny 😨 ...to už te´d vůbec nespinká, vždycky tak 45minut. Myslela jsem, že odpoledne pak neusne, ale po třech hodinách usnula znovu v pohodě. Tak u nás nějaký spací den.
Taky myslím, že Aggi už by to mohla mít za sebou. Jinak by se ozvala,ne?

aggamma
17. zář 2010

Ahojky holky moje milé.Omlouvám se za malou odmlku.Kdepak kdepak...po porodu nemám! I když dnes mi bylo celý den docela blbě,že jsem si říkala,že by už? Od rána jak praštěná kladivem...bolela hlava,docela časté MS bolesti které střílely i do zad a kyčlí.A ted večer když jsem si dovolila sedět na gauči,tak mi Kačírek tak mlela hlavičkou dole,že jsem měla pocit,že se mi tam snad zakusuje...už je to lepší,ale i ted co sedím na míči tak se mi tam mele.Tak uvidíme.....Moc se omlouvám,že jsem se tu nestavila dřív abych se ohlásila....určo se polepším,když vidím jak jste to tu řešily holky moje.A hlavně mám na pár z vás mobil,takže i kdybychom rodily,tak se to určo dozvíte 🙂 Včera jsme totiž byli jen na malé procházce a já se z ní vrátila tak zmlácená,že na PC nebylo ani pomyšlení.Tak se ještě jednou omlouvám a slibuji,že se polepším.Koukám,že srázek se nějak rozpadl tak aspon že jste to Nadi s Teri zachránily aspon vy.Posílám pusinu vám všem i mimískům 🤐 😵

scai
17. zář 2010

já neujela 😀 Já jsem ted řešila jinde mobilů HTC, do toho nějaké kapsy na manducu ajsem z toho tak zblblá, prootže se mi chce už dlouho hrozně spát a nejsem schopná s eodtud odtrhnout...a do toho čtu, že jsem ujela 😀 😀 se tu gebím a už si připadám jak ožralá z přemíry informací 🙂
kdy byl teda na srazu?

nespokojena
17. zář 2010

Dobrý večer mamči,vy všechny jsterodili v liberecké porodnici? Můžete mi napsat vaše dojmi? Já tam totiž tento týden skoro přišla o sstru a neteřinku.Moc dík

scai
17. zář 2010

@nespokojena já jsem rodila v Jablonci a byla spokojená. Liberce jsem se bála 😒
A copak se stalo? Můžeš napsat víc?

nespokojena
17. zář 2010

Já taky rodila v jablonci a první v turnově a jalonec byl fakt dobrej.No a segra čekala druhý mimčo (první měla císařem jako předčasnej) i teď ji nastali komplikace,ikdyž už měla skoro termín,porod ji vyvolali a samozřejmě ji praskla děloha. Teď jí hrozí odstranění dělohy a malá je v ústí a čekáme jestli to vůbec ustojí bez následků.Postup liberecký porodnice vážně nechápu.

nespokojena
17. zář 2010

Jinak pročetla jsem si vaše rozhovory,já už mam proti vám děti velký a můžu vás ujistit že od každého vašeho problému jsem si užila trochu.Věřte že bude líp,já k holce vstávala co třičtvrtě hodiny až do jejích dvou let. Teď už jí bude 11 a njednu stranu nato ráda vzpomínam.Fakt platí malé děti,malé starost,velké děti velké sarosti. 😅 Přeju vám s mrňouskama klidnou noc 🙂

zarzuela
18. zář 2010

Ahojte holky moje 🙂

@aggamma takže ještě v celku a my už tu skoro chtěli zapíjet 😉 podle toho co píšeš tak už míváš asi docela slušný poslíky 🙂

@nespokojena Já teda taky rodila v JBC z liberce mi lezl mráz po zádech modlila jsem se abych do Libu nemusela. A podle toho co píšeš to jsou opravdu kreténi, jinde by si na to dali pozor kor když už jednou císa měla - to je ale žalovatelný už.

Holky tak dnešní noc jsem domču už neuspávala když plakal ale hned jak se vzbudil šoupla jsem mu prso a byl klid. sice byl teda časovanej po 2 a čvrt hodině, ale šlo to, akorát po 4 hodině jsem ho přebalila a nechtěl usnou tak skončil u mě v posteli.

tercina
18. zář 2010

@nespokojena Ahojky, napíšu ti na interní poštu.

tercina
18. zář 2010

Ahojky,
je sice opradu strašný, co se v Liberecký nemocnici stalo, ale mohlo se to stát i v Jablonci i v Turnově.
Já rodila v LBC (většina z vás ví) a taky jsem to neměla lehký. Stále mě hlídali a byla jsem spokojená.
Holky neodsuzujte libereckou porodnici, když jste tam nerodily - jako my neodsuzujeme jabloneckou.
A s tím, že tam jsou Zarzu kreténi, to taky nesouhlasím.

helcah
18. zář 2010

Tak mi to nedá a musím se liberecký porodnice zastat...Ležela jsem tam 14dní v 5. měsíci a za tu dobu poznala spoustu případů a možná by stálo za to, tady vypsat i ty dobrý zásluhy, ne jen ta pochybení. Zažila jsem tam rodičku, která přijela s akutním zápalem plic již těsně před smrtí a doktoři neuvěřitelným výkonem zachránili jí i dítě. Mě operovali neprůchodná střeva v 5. měsíci a já i dítě jsme přežili a snad v pořádku. Takových případů jsem zaznamenala víc a ráda půjdu rodit do Liberce. Poprvé jsem rodila v Jablonci a také si nemůžu stěžovat, pouze mi porodní asistentky při dotazu na rovinu odpověděli, že je jim trochu nával i z Liberce nepříjemný, jelikož z toho nemají žádné výhody....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru