Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

jasekd
21. zář 2010

@aggamma Klid, podivej se na me, budu rodit po roce, kdyby to byla takova hruza, zaridim si spolehlivou antiko a nenecham tomu volnej prubeh 😉 To, ze uz nikdy nechci rodit, mi vydrzelo cca tyden po porodu...

jasekd
21. zář 2010

@zarzuela Jeste je tam Dr. Zachoval (tak nejak se jmenuje), to vis, ze jsem ty fotky studovala, kdyz jsem tam byla nedavno za kamoskou, ale uz si zas jmenama jista nejsem...

lucka28
21. zář 2010

ahoj holky tak mali zub prej neleze a ja myslela že jo měla teploty a trochu prujem a dneska jsem šla k dr, radši rymu nema ani kašel ale chrči...a vysledek je takovy ma infekci v těle a ma to na plicich tak jsme na antibiotikach a musi byt v teple fakt super a to se mame brzo stěhovat fakt skvěli je tam potřeba ukliodit atd. jo a mala mě nechce skoro měsic vubec žadny přikrm jen mliko to je taky bomba tohle ja vubec neznam a za měsic jen z mlika přibrala 900g ted ma 8.840 a yla jsem i na 3 lety a naty važi necelych 16kg a měři jen 97cm ....

zarzuela
21. zář 2010

@lucka28 jejda tak to je trápení, tak ať se Lucinka brzy uzdraví. ono je prý normální když dítě najednou přestane chtít příkrmy a kor prý když se kojí a mimi onemocní to pak může vyžadovat prý jen prso - říkala mi to DR, al zkušenost s tím ještě nemám, my teprva najíždíme na příkrm.
Dneska Domča zblajznul 7 lžiček mrkvičky a moooc mu chutná 🙂 mám z toho radost 😀

zarzuela
21. zář 2010

@jasekd no to jméno Zachoval už mi něco víc říká možná to je on, ale musela bych vidět foto abych to řekla přesně

hahyla
21. zář 2010

@zarzuela ...ta fotografka se jmenuje Ditrychová Jana tel. 723 012 420.

scai
21. zář 2010

ta ditrichová fotí moc hezky! Viděla jsem fotky od kamarádky a hrozně se mi líbily! Takové fotky na stěnu .-)
A ona fotí už v LIberci? vím, že za ní předtím jela někam do Trutnova nebo tak někam...

hahyla
21. zář 2010

no prý si tady pronajímá ateliér na jeden dva dny a fotí ,je to asi na domluvě.

hahyla
21. zář 2010

http://www.dytrichova-foto.eu tady má nějaké ukázky fotek

zarzuela
21. zář 2010

@hahyla dík za kontakt, koukám, že tam píše o možnosti fotografování v LBC a to 1X ročně tak to je asi na domluvě, zkusim kdyžtak zavolat a uvidíme, ještě jsem dostala kontakt na nějakou z Vrchlabí co má moc krásné foto

chaala
21. zář 2010

@lucka28 ať je Lucinka brzy v pořádku. Snad až se uzdraví, tak jí budou zase příkrmy chutnat.
@zarzuela Zarzu, vy jste včera slavili půl roku s Domčou,ne? Tak to je dobře, že mu první mrkvička chutná 🙂

tercina
21. zář 2010

Ahojky holky, s těma dětma je ale trápeního 😒
Já se už týden pokouším dávat na noc kašičku - když vidí lžičku, už se nemůže dočkat, žrout jeden 😉
A mrkev taky zblajzne -nojo, je po mamince nenažranej 😉 😀
Já jsem zvědavá, kolik budeme vážit v 5,5 měsících. Na 4,5 měl 6,7 kg 😀

nespokojena
21. zář 2010

ahojky holky,tak tu moji neteřinku snad ve čtvrtek převezou zpátky do liberce(pokud pro ní bude místo). Naštěstí se snad opravdu ze všeho dostane bez větších následků.Dokonce už i baští jen neumí sát,tak má sondu,ale to se naučí. Asestře její lékařka řekla,že je absolutní nesmysl okamžité odstranění dělohy,že jí bude hlídat a pokud nebude mít nějaké problémi,tak že to nechají třeba až na jaro. Mam taky pocit,že je to lepší řešení,když bude pod pravidelným dohledem tak se nemůže nic zanedbat. A bude se na to moc i psichycky lépe připravit.Ju a ty stehy má dva,na krajích tý jizvy jinak má ty vstřebávací. Moc Vám všem děkuju že jsem se Vám mohla svěřit. Moc mi to pomohlo.Děkuju,opravdu moc 🙂

tercina
21. zář 2010

@nespokojena To je dobře, že malá je v pořádku a i maminka 🙂 Teď bude nejdůležitější, aby byla maminka s beruškou a taky velká podpora rodiny. A jak to sestra zvládá? To jste byli asi rádi, když jste si jí přivezli z nemocnice, viď? Asi jí teď hodně pomáháš, co? S tou dělohou to asi takhle bude lepší, jak píšeš. Tak papa přeju moc moc zdravíčka, ať jsou všichni v pořádku.

zarzuela
22. zář 2010

@chaala Ahojky jojo slavili jsme půl roku, děsně to letí až mi to je líto.

@tercina já s kašičkou zas přestala protože to bylo bez efektu, teda taky se na ní moc těšil když viděl lžičku, ale když se pak stejně budí po 2 hodinách tak ho nechci zbytečně přecpávat. Včera byla noc super, ale dneska to bylo zas úmorné :o( achjooo

zarzuela
22. zář 2010

@tercina ty když dáváš kašičku, tak dáš plnou dávku nebo jen část a pak dokojíš?

mori
22. zář 2010

holky přišlo mi na mail http://www.mall.cz/plenky-ubrousky/pampers/ všechny Pampers DNES bez dopravy 😎 tak šup šup objednávejte 😀 já jdu na to 😉 🙂

scai
22. zář 2010

@mori to já to radši někde koupím v akci ve slevě...třeba z globusu i s kuponkem jsem je měla minulý týden za 209 😀 bez kupönku je tam měli za 249 😉

@zarzuela já dávám kašičku tak po páté, o půl šesté a pak před semou má ještě normálně mlíčko

tercina
22. zář 2010

@zarzuela Ahojky, tak to mě mrzí ☹ Musí to být hrozný se nevyspat ☹
No na obale bylo napsaný, že děti v 5ti měsících mají sníst cca 135 ml kaše. Já dělám 100 ml a všechno nesní. Tak pak udělám ještě asi 90 ml mlíčka. To si ucucává dokud neusne.

nadis.h
22. zář 2010

Ahojky holky,

já jsem dnes jak Alenka v říši divů. 😅 Kája od půl 8 do skoro 7 spal,najedl se a spí pořád ještě ted. 😲

Na ten Mall jsem koukala taky už předevčírem. Mají Active baby pampersky tam za 349 a v krámě je beru nejlevněji za 400 tak si je asi objednám aspon 2 balíky.

zarzuela
22. zář 2010

Holky já teď nakoupila krabice pampers po 150 kusech za 399,-a v teta drogerii maj tu samou akci a tuším že za 349,- takže mám doma asi 7 krabic zásoba na dlouho.

@tercina Já mu právě dávala 90ml zblajznul to za 3 minuty a pak ještě mlíko. ALe zkusím to ještě jak píše Scai dt dřív.
Teď ještě řeším kdy mu můžu dát třeba 3/4 skleničky té mrkve - on jí dlabě jak o závod. Dneska už měl teda trochu tuhýho bobana tak s tím chvíly zápasil, ale to se od té mrkve dalo čekat.

nadis.h
22. zář 2010

Ahoj Zarzi, nevíš co je to za pampersky? Jsou to active baby?
Já koupila z lenosti slepp and play 3 a nejhorší!

zarzuela
22. zář 2010

@nadis.h jojo jsou to activ baby - ze začátku mi nevyhovovali ale teď na ně nedám dopustit, tak si skoč do Tety nejblíž je v Pavlovicích u Merkuru na zastávce Vrchlického tuším ale to asi víš.
Já Slep&play kupovala taky nejdřív 2 a ty jsou super protože jsou skoro stejný jako Activky mají ještě pružné pásky, ale ty 3 už maj jen takovej ten zelenej nepružnej blbinec tak občas ze začátku protekly. Včera jsem akorát dodělala poslední balík sleapek.

tady jukni do letáku mají to tam na konci za 349,- http://www.tetadrogerie.cz/

nadis.h
22. zář 2010

Zarzi tak to je prima. Tak to pro ně zajedu pro ty krabice taky aspon pro 2-3. Přesně taky na začátku mi štvali Activky páč protejkaly když neměl Kája ještě moc velká stehýnka ale ted jsou NEJ. A ty trojky sleppky já dala kamarádce to bylo copočůrání tak převlíkání. 😠

zarzuela
22. zář 2010

takhle papáme mrkvičku 🙂
a vysmátej Domísek

chaala
22. zář 2010

@zarzuela jééé,Zarzu, krásné fotky...Domča pěkně usměvavý 😵
Jestli Domčovi mrkvička chutná, tak mu tu skleničku klidně dej. Už ji budete mít třetí den, tak by to mělo být dobré.

zarzuela
22. zář 2010

ahojte holky dáte nám hlas prosím prosím? http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=7&p=15751

chaala
22. zář 2010

@zarzuela tak tam máte jeden hlas od nás😉

aggamma
22. zář 2010

@zarzuela jeee zarzu ten je krásně vysmátej broučínek 🙂 Jinak vás holky moje všechny zdravím a hlasím se stále ještě vcelku 🙂 Bříšková dnes spinká skoro celý den,žádné kopání,jen občas malé vlnky když sedím v klidu.Ale poslíčci už mě občas dost trápí.Uvidíme jak na tom budeme zítra po kontrole v porodce.Snad se tam tedy na stopro doz¨vím jak to plánují s tím naším porodem 🙂 Jinak jsem děsně unavená a ospalá,ale jak ležím tak mě všechno bolí.A když jsme se vraceli s mužíčkem z nákupu tak nás na chodbě viděly 2 sousedky a to bylo řečíííí...."Vy jste ještě v celku? Jeeežiš no ta se tedy nějak dlouho fintí.......No to já když byla těhotná....bla bla blaaaaaaaa. Tohle už je dost úmorné i tak a navíc ještě poslouchat takové kydy 🙂 No myslím,že nejsem první ani poslední kdo tohle ke konci těhu musel poslouchat......

zarzuela
22. zář 2010

@chaala Děkujeme 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru