Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

tercina
22. říj 2010

@oli26 jůůů, a co si dělala - jako práci myslím, teda jestli se smím zeptat?

oli26
22. říj 2010

@tercina servirku, pruvodci, satnarku, kucharku a hajzlbabu v jednom ... letusku 😉

tercina
22. říj 2010

@oli26 to musela být super prácička, myslíš, že se tam ještě vrátíš? Asi ne co?

oli26
22. říj 2010

@tercina no vzhledem k tomu, ze me za mesic ceka opakovaci vycvik, tak mozna jeste jo, ale treba jen na polovicni uvazek, tj. do 40 hodin mesicne, proste si jen obcas nekam zaletet, i kdyz se toho trochu bojim, protoze nakupovat venku pro deti me asi zrujnuje 😀 😀 😀

nadis.h
22. říj 2010

Ahojky,

jejeje přidávám se do party o práci na holčičce.. 😀

Oli já dělala na letišti 5 let. V Ramadě na terminálu Jih.. Třeba jsi u nás někdy nocovala. 😉

lucka28
22. říj 2010

ahoj holky holčičky se dělaj jednoduše 😀 a ja teda dalši holčičku neplanuju i když jak se říka nikdy neřikej nikdy 😀

oli26
22. říj 2010

@nadis.h hele, kamoska co dela letusku a zaroven na meditrans, rikala, ze tam byli asi trikrat na tom samem pokoji a snad dvakrat odvazeli mrtvolu 😀 😀 😀

eveluska
22. říj 2010

no ja teplotu nemerila ani se jinak nesledovala, na to taky nemam moral, ale podle dylky cyklu jsem parkrat zkusila ten curaci test 😀 ale cyklus, co jsem otehotnela vubec nevim, byla celkem frekvence, tak netusim,KDY to bylo 🙂 a mela jsem ten cyklus asi dost jinak, nez jsem si myslela 😀 (byla jsem taky 10 na HA, na ktery jsem byla kvuli rozhazenymu cyklu, takze jsem to mela pekne rozhazeny i po vysazeni 🙂 )

eveluska
22. říj 2010

@lucka28 😀

oli26
22. říj 2010

@eveluska tak co uz spi 😀

eveluska
22. říj 2010

jo holky jeste kdo byste se chtel pridat http://www.centrumbabylon.cz/cs/wellness/solno-...
s oli to planujem 🙂 maji specialni hodiny pro maminky s detma a cetla jsem na to uplny veleody, jak je to pro mimi a imunitu dobry 🙂 cena taky neni spatna 🙂

eveluska
22. říj 2010

@oli26 nespi sycak! kojim, tak je ted zticha 😀

nadis.h
22. říj 2010

Oli to fakt? 😀 tak to nebylo za meho pusobeni tam. ja se o hosty starala radne. 😀

oli26
22. říj 2010

@nadis.h myslim, ze je to duveryhodny zdroj 😉

oli26
22. říj 2010

@eveluska tak nakonec pujdem taky na ty vanicky, manza to chce vyzkouset, nez s nim pujde plavat 😝

nadis.h
22. říj 2010

Oli no ja Ti to verim. to bylo ode mne konstatovani jen ze ja tam mrtvolaka nezazila nastesti.🙂)

oli26
22. říj 2010

@nadis.h jj mrtvola je blba i v letadle 😒

scai
22. říj 2010

@oli26 vy chcete hned takhle další,jo? To je dobrý 😀

oli26
22. říj 2010

@scai no ja bych chtela, at mezi nima neni moc velky vekovy rozdil, ale uvidime jak to pujde 😀

scai
22. říj 2010

@eveluska a myslíš žeto je dobrý už i pro tak malé děti?
@oli26 mrtvoly? A tys měla nějakou v letadle a co to byl za hotel, že tam byly mrtvoly? 🙂

eveluska
22. říj 2010

@nadis.h 😀
@oli26 tak ja uz jim psala a cekam, co mi nabidnou za termin 🙂

eveluska
22. říj 2010

@scai jj, pry vhodny od narozeni, nekde teda pisou od 6ti tydnu, ale to je myslim spis takovej zvyk, ze proste vsecko se dela az po 6ti nedeli 🙂

nadis.h
22. říj 2010

Scai je to mezínarodní sit jako je hilton,movenpick tak toto je sit Ramada hotelu.
Oli to letet s mrtvolou tak asi vystovpím. 😀

oli26
22. říj 2010

@eveluska taky cekame na termin 😖

chaala
22. říj 2010

Teda holky, člověk dopoledne poletuje mimo a vy jste to tady pěkně rozjely 😀 😀
My máme kluka a holčičku, ale jak se nám podařila Vanďa, to fakt nevím.

tercina
22. říj 2010

Ahojky, do té jeskyně bych chodila, ale už toho máme tolik, že pomalu nestíhám 😖

zarzuela
22. říj 2010

Hoky jak jsme řešili kdysi tx jedny dávky mlíčka - testovací. tak jsem včera v DM narazila na mlíčko a kašičku - jedna dávka - za 15 Kč od Humana

nadis.h
22. říj 2010

Zarzi jo? me v globu v dmku rekla prodavacka ze jím jednorazovky nechodi zadne. :-P Ochotna az na pudu.

tercina
22. říj 2010

@nadis.h No to asi byla super ochotná prodavačka 😀 Zarzi, myslím,že jsem na to taky koukala, ale nevěděla jsem, jestli to koupit.

nadis.h
22. říj 2010

Teri noo presne takova prodavacka co ma radost ze sve prace. 😀

holky jak vypada opruzeni? Kaja ma na zadecku a pod pindou takouve bile tecky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru