Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

oli26
3. lis 2010

me je to celkem jedno, ja mam patek volno, ty vanicky jsem zrusila, pac manzel tu neni a sama na to nemam...

chaala
3. lis 2010

@eveluska A v tom Čmelákovi jsi byla s malým na cvičení? Ten Čmelák je kousek od nemocnice,ne?

@oli26 Zítra jdeš cvičit, budeš mít nošení v malíku 😀

oli26
3. lis 2010

@chaala vtipalku 😖

eveluska
3. lis 2010

@chaala jj, byly jsme to s oli vyzkouset 🙂 je to za nemocnici, ale jde se jakoby od tramvaje, ale mozna je to jedno
@tercina a ty bys ve 12 nemohla? jinak kdyby to nevyslo to prehodit, tak bych mozna zitra taky odhlasila vanicky - preci jenom srazik je vetsi lakadlo 😀

tercina
3. lis 2010

@eveluska Já můžu kdykoliv, pátky mám volné, jen kolem 13,30 chodí za malým babičky, ale to bych zařídila. Spíš tam ve 12 bude strašně lidí na oběd...

aggamma
3. lis 2010

Ahoja holčiny...moc mě mrzí,že tu od porodu nejsem skoro vubec,ale zatím to nějak moc nejde...třeba se to časem zlepší.Ale chci vám jen říct,že mi moc chybíte a písmenkování s vámi taky.Kačenka už se trochu zlepšuje,prdíky zvládáme trochu korigovat.Jen spát nám nějak moc nechce a dost pláče...ale čas to snad trochu upraví...Jinak má trochu rýmu tak jsme pořídili tu odsávačku na vysavač a jsme s ní moc spokojení a Kačka u toho plakala jen poprvé a ted už je statečná.Denně chodíme ven tak doufám,že jí k té rýmě ještě nepřidávám.Ale myslím,že pobyt venku potřebuje.Moc vás všechny pozdravujeme a těšíme se na dobu kdy vás konečně poznáme nebo alespon bude občas čas prohodit pár písmenek.Pozdravujeme a posíláme pusinku maminkám i miminkům.

tercina
3. lis 2010

Holky, neberete někdo HA Cerazette?

eveluska
4. lis 2010

dobre ranko 🙂 tak jak s tím srazem? abych věděla,jestli mám rušit ty vanicky....

oli26
4. lis 2010

@eveluska me je to fuk 😉 ja jdu ted na to cvico a ne ze bych nemela stazenou prdel 😀

oli26
4. lis 2010

@eveluska pujdem odpol na prochajdu?

chaala
4. lis 2010

@eveluska Ahoj,mně by se víc hodila ta desátá...po obědě si beru Lukyho ze školky, tak bych musela zkusit hlídání u babi s dědou. Jenže ještě není jisté, že zítra do školky půjde(má kašel)...to se rozhodnu až ráno. Tak aby jste to neměnily jen kvůli mě a já pak nemohla 😒

@oli26 dej pak vědět,jak jsi dopadla na cvíču...určitě to bude v pohodě 😉

eveluska
4. lis 2010

@oli26 😀 neboj, to bude dobry 🙂 odpo na prochajdu nemuzu, jdu na dentalni hygienu nechat nablejskat zuby 🙂

tak ja ty vanicky preventivne zkusim zrusit nebo prehodit a uvidime.....

oli26
4. lis 2010

tak cvico jsme prozrvali od zacatku do konce 😀 😀 😀

eveluska
4. lis 2010

@oli26 nekecej, fakt? a jaky to bylo? dostali jste se ive do hledacku nebo jste unikli? 🙂

chaala
4. lis 2010

@oli26 jééé,tak to je škoda 😒

zarzuela
4. lis 2010

hooolky neuvěřitelný, já dneska spala 5 hodin v kuse a beeez pláče jupíííí. Dala jsem mu na noc Hami hajaja a že by zafungovalo? já nechtěla věřit vlastním očím když jsem viděla ten čas na budíku.

oli26
4. lis 2010

no iva se tam snazila vehementne ho utesit, aby prestel rvat, ale pak to i ona vzdala 😉

tercina
4. lis 2010

@oli26 Se mu chtělo spinkat bobíškovi 😒 Příště to už bude třeba lepší 😉 Ale teda poklona - zvedání miminka na jedničku 😉 😀

S tím srazem bych taky byla na tu 10 hod. Bavily jsme se dneska o tom ještě s Oli a fakt je tam ve 12 narváno na obědy.

Takže zítra v 10 hod v Intersparu v jídelně u dětskýho koutku - těším se 🙂

oli26
4. lis 2010

@tercina fakt ti prislo ze zvedani ok? ja ho takhle zvedela vzdycky a zdalo se mi, ze ona mi to ukazovala jinak... bylo to mnohem slozitejsi... tak teda nevim. Kdyz mi to ukazovala na vanickach, mela jsem pocit, ze si musim dat pomalu nohu za krk aby to bylo spravne 😀

jasekd
4. lis 2010

Ahoj holky, muzete mi nejak popsat, jak se spravne zveda dite? 😅 Ja s nim nikam nechodim a z tehle pani mam vyrazku, jasne, nechci mu skodit, ale na druhou stranu, kdyz vam dite neustale blinka a hazi savle, musi se drzet predevsim tak, aby mu v brisku neco zustallo, coz ani jedna poloha, co jsem nasla na netu, nesplnovala. Tak sem s radama, nebo byste mi mohly poradit, kde to najdu 😉
@zarzuela Super se spanim, ja k nemu vstavala ve12 a v pul4, byl vzhuru, oci vykuleny, ale byl hodnej a zas usnul. Tak snad se nam to nejak nekazi.

tercina
4. lis 2010

@jasekd Ahojky, teda to to letí, ty už jsi v 18tt 🙂 Jak to zatím zvládáš? Musíme se pak nějak domluvit na tu návštěvu 😉

jasekd
4. lis 2010

@tercina Stridave oblacno, vcera peklo, dneska lepsi, malem jsem se teda poblila v Albertu, ale Tatranka to spravila. Hlavne me chytaj takovy bolesti tu jako zlucnik, tu zada, ledvina, no nic moc. NO jestli jsi teda ochotna sem prijet, tak bysme mohly. Podle pocasi, co treba ten tejden, jak je ten svatek, pondeli je tusim 15tyho? To snad nemam zadneho Dr ani zatim nevim, ze bych mela jit do prace, tak mi napis treba do IP, jak se ti to hodi, kterej den a v kolik, ja ti napisu do IP adresu, muzem jit k prehrade a u nas si pak v klidu muzes nakrmit, prebalit a tobe bych taky dala neco k jidlu 😉

tercina
4. lis 2010

@jasekd Tak super - já jsem totiž strašně nenažraná 😀 😀 😉 Ne, to je sranda 😉 Písnu Ti na IP

oli26
4. lis 2010

@eveluska tak jak jsi dopadla s tema vanickama ?

oli26
4. lis 2010

@scai prosim te v pondeli na yamahu nejedu, jedeme do prg, ponevadz musim prodelat opakovaci vycvik chjo, uz tu na to sprtam bleee 😝 😝 😝 , ale ten dalsi tyden beru i fotografa

scai
4. lis 2010

@oli26 dobře, pojedu teda sama busem 😉
A zítra jdeš na ten sraz? Já teda dnes na ty domluvy ještě nekoukala, tak jdu kouknout, jeslti vůbec je 😀

scai
4. lis 2010

už vidím, zítra v deset, tak příjdu 😉

@oli26 kudy půjdeš do toho intersparu? nepůjdeš náhodou okolo nás? 😀

scai
4. lis 2010

Já o zvedání dětí nic nevím a aasi ani vědět nebudu, protože na to aby mě někdo buzeroval, nemám nervy 😀

@eveluska k jaké chodíš dentální hygienistce? Taky bych potřebovala a nikdy jsem nebyla a nevím kam

oli26
4. lis 2010

@scai no docela by se mi to hodilo jit okolo, protoze k vam trefim, do sparu ne :o)

eveluska
4. lis 2010

@oli26 @scai tak nepujdem vsechny dohromady? nebo scai ty chces jit horem? vlastne by to asi bylo bliz, ja se dostanu na generala svobody, jak mame s oli doktorku, tak bysme mohly jit odtamtud...

ja chodila v pze a ted jsem na doporuceni sla tady - Tyrsova 139 a byla jsem spokojena, taky uz jsem jednou byla naproti Foru, tam je cely dentisticky patro a byla jsem taky spokojena 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru