Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

tercina
23. črc 2010

@lucianda Aha, tak to jo. Nejsem si jistá, ale myslím, že Yal je teď zdarma 😉

lucka28
23. črc 2010

@tercina tak stejně jsme museli vidět aspon v jidelně

nadis.h
23. črc 2010

Ahoj holky.

Ani mi nemluve o reakcich na ocko. To mi urve srdce! ☹

Terci to jsme byli na stejnem pokoji. 🙂 na 6. Vzadu vpravo.🙂

chaala
23. črc 2010

@lucianda Ahoj, teď opravdu dávají v liberecké porodnici Yal zdarma. Chtěla jsem si ho koupit na předporodním kurzu a sestřička říkala, že už nemusím. Také jsem ho měla u prvního porodu a s Yalem naprostá spokojenost 🙂 Říkalo se, že je šetrnější než klistýr.

nadis.h
23. črc 2010

Ja se teda bala klystyru,ale pohoda. Cekala jsem od toho neco mnohem horsiho.

chaala
23. črc 2010

Já jsem si ten Yal dala u prvního porodu, že mi o něm říkala kamarádka. Jinak bych to ani nevěděla 😀 Teď u druhého jsem na něj ani neměla čas. Rodila jsem bez něj.

nadis.h
23. črc 2010

Ja to stihla jen tak tak. Dosla jsem z wecka ten kousinek a uz to jelo. 🙂))

hahyla
23. črc 2010

🙂 Ahoj holky , tak už i já se můžu pochlubit zkušeností s Libereckou porodnicí , dnes nás propustili . Personál perfekt , porod jsem měla dlouhý ,ale můžu je jen pochválit měla jsem dvě výborný doktorky ,sestřičky taky super. Dětský OK . Jen mám teď trošičku obavy o malou ,pustili nás domů se žloutenkou, jelikož je porodka plná k prasknutí , ale bohužel jsme tam v menšině. Také jsem ležela na pokoji č. 6 . Jednu chvíli jsem si tam připadala, jako že mi jsme národnostní menšinou. Joo a slyšela jsem že v Jablonci mají stejný problém .

nadis.h
24. črc 2010

Jeee Hahy moooc gratuluji maminko!! %-) kdy jsi porodila? A vis hodnotu te zloutenky?

chaala
24. črc 2010

@hahyla veliká gratulace k holčičce 😵 😵 😵 Hodně zdravíčka Vám oběma 🙂 Ať má Míša tu žloutenku brzy v pořádku.

lucianda
24. črc 2010

díky za info, tak koukám, že během těch 6 let se lecos změnilo 😀
@hahyla gratulace k holčičce, koukám, že jste doma veliká přesila 🙂

tercina
24. črc 2010

@hahyla Moc gratuluji k mimískovi 🙂

aggamma
25. črc 2010

@hahyla je to je príma...další miminečko na světě 🙂 Tak moc gratuluji a přeji spoustu zdraví a radosti vám oběma

aggamma
25. črc 2010

@tercina @nadis.h ahojtě holky jsem tu jen na skok........mám za sebou první velké třídění věcí na miminko a představa kolik toho musím vyprat a vyžehlit mě mírně rosí čelo.......ale všechny ty ňuňu a titi věcičky mě opět rozněžnily a připomněly mi jak blízko je čas kdy už budeme mít našeho drobečka v náručí. Příští týden nás čeká zařizování na matrice.....pak přihláška do prodnice a asi už i vyřizování mateřské.....tak držte palečky,at to vše zvládnem v pohodě.PAc a pusu já i ta naše malá lochneska 🙂

nadis.h
25. črc 2010

Aggi ahoj. Ja se na to prani a zehleni tesila. 🙂 nase veci nezehlim s takovou laskou. 🙂

aggamma
25. črc 2010

@nadis.h já se taky těším.....jen jsem ted děsně unavená...byla jsem týden v práci jako záskok za dovči a zjistila jsem že už ani na to šéfování z kanclu nemám.....s melounkem je to o moc obtížnější.....Ale naberu síly a jakmile trochu vysvitne sluníčko pustím se do praní 🙂 Koupila jsem si na praní Lovelu,ale zapomněla jsem na aviváž...tak budu muste koupit ještě tu.....

nadis.h
25. črc 2010

Ja nebyla schopna sedet chvilku ani na lavicce.

aggamma
25. črc 2010

@nadis.h jo to mi povídej...mimi je zvyklé odpočívat vleže a ted jsem mu denně 8 hodin celý týden seděla na kebulce 🙂 taky mi to hezky vracel budulínek jeden.....ale sleduju ho ted jak ostříž...čím je větší tím víc se o něj bojím....ale to je asi normálka.....

mori
25. črc 2010

Čau kočky 🙂 Zdravím vás všechny z domova, v pátek jsme přijely už i s Gábinkou 😵 Je to zlatíčko naše hodňoučký 😵 skoro furt spinká, skoro nepláče, už hezky baští 🙂 je prostě úžasná 😵 Karolínka ji viděla poprvé ve čtvrtek, když přijela s taťkou na návštěvu - přijala jí naprosto skvěle !!! tak jsme opravdu za to rádi ! hned mi v porodnici pomáhala přebalovat, krmila jí, chtěla si jí chovat - no co vám budu povídat, hotová chůvička
Jak bude čas, tak vložím nějaké nové fotky .. zatím jsem v jednom kole. Krmíme každé 3h, mezi tím něco porobit doma, jsem nevyspalá, než si to tělo trošku zvykne na pravidelné noční vstávání .. ale doma aspoň pospím ještě trochu ráno - v porodnici se po 5h už moc nespalo, páč sprcha, snídaně, vizita maminek, vizita dětí .. znáte to

nadis.h
25. črc 2010

Aggi ja mela ke konci cim dal tim vetsi obavy,aby byl Kajik v poradku. Je to normalni.

Mori tak vitejte doma holky! 🙂 to je fajn ze?

hahyla
25. črc 2010

🙂 Ahoj holky chci Vám všem moc poděkovat . Omlouvám se že reaguji až teď ,ale nějak jsem se nemohla dostat k počítači . Ta žloutenka se nám už začíná lepšit , ale stále jsme žlutí.

chaala
25. črc 2010

Mori, tak to je paráda, že už jste doma 🙂 Už si to budete hezky užívat spolu.

tercina
25. črc 2010

@aggamma Ahoj Agi, já jsem se taky vyžívala v praní a žehlení mimi věciček. První várku jsem prala v dětským prášku na praní, ale pak už jsem to vše prala s naším prádlem. Naše "velké" věci nežehlím, neb mám sušičku, ale prďolkovi ještě všechno žehlím. 😉 Jinak já měla taky o malýho strach. Tím, že jsem málem porodila ve 32 tt, tak o to jsem pak měla ještě větší. V nemocnici jsme to týden vydrželi na kapačkách a když mě pustili, tak jsem se sakra hooodně hlídala.

@mori Tak to je super, že už jste doma a že jste obě zdravé. Už se těším na fotečky té tvé berušky 🙂

@hahyla Já šla taky domů se žlutým mimískem. 🙂

zarzuela
26. črc 2010

AHojte holky,
Hahyla - gratuluju k mímískovi, taky jsem si vezla domu žluťáska, ale docela brzo se to zlepšilo 🙂
Mori - to je fajn, že máš takovou malou pomocnici, to potěší.

Já jsem dneska absolutně nevyspalá, malýho zas trápili prdíci, zkouším vysadit sab simplex a dávat místo toho čajík fenikl anýz- na radu spoustu lidí, ale že by nějaký zlepšení to ne. Ještě to s tím zkusím dva dny a uvidíme. Ale byl to boj než jsem do něj ten čajík dostala, to jste měli vidět to šklebeníčko.

tercina
26. črc 2010

@zarzuela Nás taky asi před 14 dny začaly trápit prdíci. Vždycky v devět večer brečel jako blázen, chudinka
Čajíček dávám "Pro spokojené bříško" od Babio. Naštěstí mladej umí pít z flašky, takže to docela jde. Jinak dávám po lžičkách 😖
A zkoušela jsi Baby Calm?

zarzuela
26. črc 2010

nás trápí vždy tak kolem páté ráno a to je děs. Já včera dala čistě feniklový a dneska jsem koupila od Hipp "pro dětské bříško" - taky umí naštěstí pít z lahve, vždy jsem dávala ke kojení ještě vodu - kor v těch vedrech, navíc mu ten čajík od Hipp chutná, tak to teď jde líp. Ten čistej fenikl mi plival a šklebil se.

Baby calm jsem nezkoušela, ale asi zkusím - teď jsem na něj četla chválu, že je lepší než sab simplex. Včera mu docela zabral i peckový polštářek.

Nechápu to už jsme měli od prdíku skoro klid a teď se to rozjelo jak blázen.

Myslíte, že se může kombinovat ten čaj a sab simplex dohromady?

mori
26. črc 2010

nahodila jsem fotečky 😉
Dnes jsme se byly ukázat u dětského dr., tak jsme se trošky vyvětraly 😉

zarzuela
26. črc 2010

Mori Gábinka je fakt krásná, ať vám přináší jen samou radost

chaala
26. črc 2010

Zarzu, já myslím, že ten čajík a saab kapky můžeš kombinovat v pohodě. Jestli to teď Domču trápí. Nás začaly trápi, když jsme na půl roce přešly na zeleninku. Trvalo to asi tři týdny, než si tělíčko zvyklo.

Mori, Gábinka je beruška krásná 😵 😵

nadis.h
26. črc 2010

Koukam ze jsme takova parta zlutasku. 🙂)
Gabinka se bude Kajovi libit! 🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru