Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

aggamma
28. črc 2010

Tak holky!!!!!! Jsme zpět od pana doktora 🙂 .........mimísek má 2 kilča a je toooo........buchtičkaaaaaaaa 😀 Abych prý panu doktrorovi věřila tak mi jí přímo ukázal....holčinka byla naprosto bez zábran rozcapená a buchtičku vystavila nám na obdiv 🙂 Jsem šťastná,šťastná,šťastnáááááááá 🙂 Doktor říkal že je vše v pořádku jen ji nějak moc dlouho zkoumal a pak řekl sestřičce že vezmem krev na křížení V.S. tak jedině z toho jsem trochu vyplašená jestli se mu něco nezdálo.........Ale jinak krása krása krááááása 🙂 😅 🙂

nadis.h
28. črc 2010

Aggi juuu blahopreji k buchticce!!🙂)) a co je V.S.? To bude v poradku! Taky jsem nesnasela,kdyz dr delal utz a dlouho mlcel.

tercina
28. črc 2010

@aggamma No to je paráda, tak to bude princezna 😉 🙂

tercina
28. črc 2010

@nadis.h Já jsem si četla nějak nazpět, a tam jsi psala, že tady moc nikoho neznáš?? 😕 Ty nejsi z Liberce?

chaala
28. črc 2010

Aggi, tak budete mít kráááásnou beruško,jéééééé, to je super 😵 😵 😵 Snad to bude všechno v pořádku...vůbec netším, co to je 😕

nadis.h
28. črc 2010

Terci nene. Jsem naplavenina z Prahy. Bydlim tu teprve rok a kousek. Sla jsem z Prahy delat do Harrachova a tam poznala sveho soucasneho. My spolu budeme v listopadu teprve 2 roky.

zarzuela
28. črc 2010

Ahooojte holky, aggi to je super zpráva, že budete mít holčišku juuuu 🙂
Já jsem dneska taky dostala skvělou zprávu, mojí svědkyni se narodila holčička, sice o 5 týdnů dříve ale jsou obě v pořádku a to je hlavní, měla to krásně rychlý akorát jí nevzali do JBC jak chtěla, tak nakonec rodila v LBC a prý v poho tak jsem za ně moc ráda.

Holky prosím o radu, nevíte někdo co to je : na bradavce se mi pořád dělá taková bílá tečka asi o velikosti špendlikové hlavičky bolí to jak čert dělá se mi to tak 1x do týdne a po dvou dnech ukrutných bolestí i mimo kojení to zmizí. nevím co s tím ☹

tercina
28. črc 2010

@zarzuela Ahoj Zarzu, já to mám skoro pořád, je to ucpaný mléčný kanálek. Strašně mě to taky bolí. Zkus se podívat na http://www.kojeni.net a dej vyhledat "bílá tečka". Já měla včera ucpané celé prso, byla to bolest jako prase. A dneska jsem asi přestala kojit - nemám z prsou co malýmu dát, je to hrozný, furt brečim, je mi to hrozně líto - ztratim s ním strašně kontaktu 😢

zarzuela
28. črc 2010

@tercina tam jsem to právě našla , radí propíchnout, ale to mi nepomáhá.
Neboj to kojení se obnoví už jsem to měla taky takovou pauzu je to prý normální, hlavně se tím nestresuj během dvou dnů by se to mělo znova rozjet. Přikládej ho častěji, třeba každou hodinu a ono se to snad spraví, pij kojící čaje a caro je taky dobrý na podporu mlíčka.

tercina
28. črc 2010

@zarzuela A přikrmovala si? Třeba Nutrilonem?

tercina
28. črc 2010

@tercina Já volala paní Dr., že malýmu nemám co dát a že mi tady brečí a ona mi řekla, že mu mám dát Nutrilon a zítra zkoušet kojit, kojit, kojit

aggamma
28. črc 2010

@tercina to mě mrzí beruš,že máš takové problémy...moc Ti přeji aby se to urovnalo a Ty jsi dál měla mlíčko....držím palečky i s tou mojí berunkou v bříšku 😉

aggamma
28. črc 2010

@chaala no snad to bude v cajku....nakonec prohlídky mi dr řekl že máme 2 kila a že zatím vše vypadá v pořádku tak snad by mi řekl kdyby měl na něco podezření....třeba to jsou normální krevní testy,naposled mi je dělali ve 4.měsíci.....asi zbytečně plaším.......a nemůžeš si kvůli tém bradavkám někam zajít aby se na to koukl odborník?

aggamma
28. črc 2010

sakryš ta poslední část měla být pro @ zarzuela a nemůžeš si kvůli tém bradavkám někam zajít aby se na to koukl odborník?

tercina
28. črc 2010

@aggamma Moc děkuju, to víš, je mi to hrozně líto. Manžel už nese domů Nutrilon. Ale třeba se to ještě spraví - budu v to doufat. Já vím, že to není žádná tragédie (kojím 3,5 měsíce), paní doktorka mi řekla, že základ jsem mu dala. Ale ten kontakt, ten mi bude chybět. Zrovna mě předevčírem začal "zkoumat" ručičkama. Bylo to tam pěkný ☹

tercina
28. črc 2010

To mělo být - Bylo to tak pěkný -

aggamma
28. črc 2010

@nadis.h no a on se u toho ještě tak divně tvářil a koukal s hlavou naklonenou do strany...jsem si říkala že zrovna vidí 3 ručičky bo co........no snad to budou normální krevní testy na 32.týdnu.....

aggamma
28. črc 2010

@tercina jo to já věřím beruš......říkám si jak moc ta miminka musíme milovat když už v bříšku nás okopávají a my se u toho jen láskyplně usmíváme a jsme vděčné za jakýkoli kontakt s nimi....moc na Tebe budu myslet

aggamma
28. črc 2010

@tercina tak já mizím...dnes to bylo náročné...ještě jsem byla do 19,00 zpívat ve sboru tak toho mám celkem plné zoubky....ale zpíváníčko jsem té naší berunce nechtěla odepřít......myslím,že je to pro ní taky moc hezké když cítí jak je maminka v pohodě a slyší to mé krákorání 🙂 Tak pa a krásnou dobrou noc a zítřek už určitě bude lepší.Pa myslíme na vás.

tercina
28. črc 2010

@aggamma pa a děkuju, dobrou noc holky

zarzuela
28. črc 2010

@tercina já jsem ničím nepřikrmovala, dávala jsem mu jen častěji a pila a pila čaje a caro.

@aggamma asi si s tím budu muset někam zajít, ale nevím vůbec na kterýho doktora se obrátit 😒

tercina
28. črc 2010

@zarzuela Já jsem s tím byla na gynekologické ambulanci v nemocnici v Liberci. Můj gynekolog buď neměl zrovna ordinační den nebo měl dovolenou.

mori
28. črc 2010

holky prosíme během zítřka a v pátek dopo ještě o hlasíky http://ustecky.denik.cz/miminka/20100724_bb29_m... 😉

nadis.h
28. črc 2010

Terci teda to se takhle stane z niceho nic? Preji at je to zitra uz zas v poradku!
Aggi to budou testy co se normos delaji. Je to snad krevni obraz? Me po nich nasadil dr zelezo.

tercina
28. črc 2010

Aggi, jak píše Nadis, to budou normální testy. Já jsem v 31 a 32 tt. byla v nemocnici, takže mi to dělali tam. Proto jsem si na to nevzpoměla 😵

Nadi, já furt doufám, že se mi to zítra zase spraví, ale kdo ví. Nutrilon mi manžel koupil, tak kdyžtak hold budu dávat láhev.

tercina
29. črc 2010

Hurááááá, mlíčko se objevilo 😀 😀

chaala
29. črc 2010

Terci, tak paráda 🙂 ...jinak zkoušej hodně často kojit (jak už psaly holky) a bude dobře.
Aggi, kdyby něco ten doktor včera zjistil, tak by Ti určitě hned řekl, aby se to řešilo. Takhle jste obě určitě v pořádku 🙂 To dlouhé mlčení při utz jsem nesnášela, děsilo mě...potřebovala jsem, aby hned mluvili. No asi jako každá z nás.
Zarzu, vůbec nevím, co by to mohlo být. Zkus zajít za obvodní nebo i na gyndu...kam chodíš raději a zeptej se.

nadis.h
29. črc 2010

Terci tak hura!! 🙂

zarzuela
29. črc 2010

@tercina jupíí no vidíš a bude už dobře 🙂

nadis.h
29. črc 2010

Dala jsem nejake fotky Kaji do alba aspon z mobilu. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru