Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

zarzuela
29. črc 2010

@nadis.h Kajísek je kouzelný prďolínek, mooooc se vám povedl 😀

nadis.h
29. črc 2010

Dekujeme Zarzi!🙂

zarzuela
29. črc 2010

tak jsem dneska courala ve městě a koupila jsem ten BabyCalm tak jsem na něj zvědavá jestli Domískovi zabere.

nadis.h
29. črc 2010

Zarzu kez by. Chudacek. Ja bych Vam klidne nase prdeni a kakani z casti darovala. Mame toho az dost. 🙂))

zarzuela
29. črc 2010

@nadis.h Domča taky ze začátku kakal pří každém koju, ale teď na to vždy čekám až na večer a někdy to je pláče až děs. Teď jsem mu dala ten babycalm a po půl hodině hodil takovou šavli obloukem - nevím jestli to bylo z toho nebo ne, ale nikdy mi takhle neblinkal a ani sražený mlíčko v tom nebylo jen voda. 😖 tak to zkusim ještě jednou a jestli zas hodí tak ho asi používat nebudu

nadis.h
29. črc 2010

A doktorka na to nemuze neco naordinovat?

aggamma
29. črc 2010

@tercina to je bezva,že už máš zas mlíčko beruš!!! A máte asi recht...budou to jen další normální krevní testy jestli jsme o.k.
@nadis.h Kájik je náádhernej 🙂
Jo jinak jsem vyprala 2 pračky pidi věciček a ted je chodím pořád do ložnice očuchávat a oňuchňávat...Mužskej už se mi směje 🙂 Už se nemůžu dočkat až uschnou a já je budu žehlit a mazlit se s nima 🙂 Jo prala jsem v Lovele a aviváž jsem dala sensitiv Silan.....nebo myslíte že to radši mělo být bez aviváže? Aby se mi berunka neosypala.....to víte nemám v tom praxi tak se radši ptám.....

nadis.h
29. črc 2010

Aggi ja byla to same s tim pradlem. 😀 chodila jsem pak i do skrine koukat. 🙂)
a avivay davam stejnou a dobry.

tercina
30. črc 2010

Ahojky holky, tak mlíčko pořád ok, sice jsme už radši koupili Nutrilon a máme ho doma v záloze, ale zatím to budu zkoušet ždímat jen ze sebe 😀 .
@aggamma Já vlastně jen poprvé ještě v těhotenství prala Peťulkovi věcičky v Lovele a po narození jsem už vše prala s naším oblečením. Mám Persil Sensitive nebo Persil Gold a Persil na barevný a k tomu Silan sensitive a zatím se mi po ničem neosypal. Musím zaťukat, má zatím perfektní kůži, nevadí mu ani krémy a pěny do koupele 😵, tak doufám, že tý tvojí princezničce to taky nebude vadit 🙂

@nadis.h Nadi, krásnej klučina. 😵 Musím sem taky dát nějakou fotečku toho mýho lumpíka. Jednu mám sice v profilu, ale to mu byl měsíc a od tý doby nám trochu povyrostl 😀

@zarzuela To je mi líto, že hodil šavličku, to mi příjde divný. A co druhý pokus? Už dobrý? No mě malý kaká jednou za týden, takže když to na něj příjde, to máte vidět ty mega prdíky a tu hrůzu, co z něj vyleze 😀 Ale asi mu to prostě stačí. Prdíky už mu naštěstí přestaly - od tý doby, co jsme se vrátili z tábora, je to ok. Tak doufám, že ho to zase nepřepadne. 😖

zarzuela
30. črc 2010

@nadis.h doktorka nám právě dala ten sab simplex a nic moc.
@aggamma já ty první věcičky taky prala v Lovele, ale bez aviváže raději a to jsem dala ještě máchání navíc, pak když se malej narodil a hodil nějakýho bobíska mimo plínku, tak mi to lovela nevyprala a od tý doby peru jen v Persil sensitiv a aviváž mám od Eurony dětskou krásně voní a dává se jí jen dvě víčka od minerálky a kůžičku má krásnou, až mi ta Eurona dojde už k ní bohužel nemám přístup tak budu kupovat asi taky ten Silan sensitiv. .

@tercina tak jsem dávala Calmíka ještě v noci a hurááá šavlička nebyla a ani ranní probuzení v pět jupíí, ale ještě uvidíme jestli bude tím vyhráno. musím zaklepat, že se mi teď prdíkama nekroutí, uvidíme jak to bude dál.

aggamma
30. črc 2010

@tercina @zarzuela @nadis.h no já doufám,že se mi neosype....představa,že bych to musela dát vše prát ještě jednou a nechat to radši bez aviváže a 2x máchat mě děsí.....ale tak snad to bude oki když je to sensitiv.Uvidíme....Jinak se mi ted nějak zvednul tlak...měřím si ho 2x denně a lítá mi kolem 135/90 což není nic moc....předtím jsem to trochu srážela tabletkami s česnekem....doktora jsem se na to neptala,ale párkrát jsem slyšela,že to pro mimi není moc dobré ten česnek...a mám pocit,že jsem pak měla častější stahy...tak nevím holky...máte s tím některá zkušenost?

nadis.h
30. črc 2010

Tak prima. Prdiky jsou snad pryc.

Aggi ja mam opacny problem. Mam nizky tlak. Predpokladam ze Dr to hlida ne?

Koupila jsem dnes prvne pampers slep and play,tak jsem zvedava.

zarzuela
30. črc 2010

@aggamma určite to praní bude dobrý a neosype se. s tlakem zkušennosti nemám já měla tlak tak 90/50 takže dost nízký a to byl taky problém furt se mi motala kedlubna.

@nadis.h malej docela prdí teď hezky sám. Já taky používám sleap&play, teď máš určitě 3až6 kilo že? ty jsou ještě s pružným páskem na zapínání a jsou super, ale ty na 4-9kg už ten pružný nemaj a maj tam jen takový zelený nepružný blbinec, z prvu mě to děsně naštvalo když jsem to zjistila protože nikde nepíšou že je v tom rozdíl. malej ze začátku protýkal kvůli tomu, ale zesílil a teď už je to OK.

nadis.h
30. črc 2010

Doufam,ze budou dobry. Ty new born me hrozne stvali jak protykaji.:-P
pristi patek pojedeme busem do Prahy. Tak doufam ze nebude rev bo nas vysadi.🙂))

zarzuela
30. črc 2010

@nadis.h tak to jsi dobrá že jsi troufneš takhle busem do Pragu, já to už v práci slibuju pěkně dlouho, že se za nima zastavim, ale busem nějak nemam odvahu 😒 tak raději počkám, až bude mít manža cestu. Každopádně držím pěstičky ať cestu zvládnete.

Já se teď balím, razím na týden k našim, tak si budem užívat baráčku a zahrádky, bohužel budu asi bez netu tak bude pak co dočítat. Doufám že se pak dohodnem na nějakým tom srazíku 🙂

chaala
30. črc 2010

Aggi, já taky patřím k holkám, tlak mám nízkej...ale doufám,že Tě tvůj doktor hlídá. Ten vyšší tlak v těhu je prevít. O česneku taky nic nevím, já ho totiž v těhu nemohla ani cítit.
Zarzu, taky mám s Lovelou stejnou zkušenost...zůstaly mi povyprání fleky 😒 Obzvlášť teď u příkrmů jsem na to musela dát pozor. Mrkev bych dolů nedostala jen s Lovelou.
Nadi, teda,výlet až do Prahy 🙂 ...to jste cestovatelé.

aggamma
30. črc 2010

@chaala @zarzuela @nadis.h no holčiny doktor mě hlídá....musím si denně měřit tlak a měla jsem ho v pohodě...brala jsem ještě tak před měsícem česnek denně a myslím,že mi to pomohlo a taky jsem vysadila minerálky a sůl.....ale ted se mi nějak zvednul.....tak jsem si dnes pro ten česnek došla do lékárny a pro jistotu se zeptala přímo tam jestli to nějak nemůže mímu ublížit....říkali že ne...že je to čistě přírodní záležitost a tak jsem se trochu uklidnila....tak uvidíme....snad to bude lepší protože představa 2 měsíců v porodnici na udržovačce mě fakt neláká...ale kdyby nebylo zbytí.......

nadis.h
30. črc 2010

Aggi tak namasti k Dr kdyby byl nejak extra vysoky!

S tou cestou doufam,ze to bude v poho. Je to hodinka cesty a na Cernaku me nabere uz tatka hned do auta. Nejela bych dal nebo s prestupem. To bych se bala.
Zarzi pekne si to uzijte.🙂

aggamma
30. črc 2010

@nadis.h neboj já si to hlídám...kdyby byl častěji 145/95 tak musím k DR chtě nechtě.....hodila jsem pár foteček...sice jen z mobilu,ale pupek je k nepřehlédnutí :o)

chaala
30. črc 2010

Aggi, tak jsem jukla na fotky. Vaše beruška má krásnej domeček 😵 😵

aggamma
30. črc 2010

@chaala dík :o) jen už začíná být trochu popraskaný i když mažu mažu mažu....ale hlavně,že berunce je snad tam u mě dobře.....jdu se natáhnout k mužíčkovi na gauč......Už potřebuju nožky nahoru a taky jeho obětí.Tak krásnou dobrou noc 😉

nadis.h
30. črc 2010

Juu zavidim brisko! 🙂
ja taky mazala poctive,cele tehu nic a asi 3 dny pred porodem ze dne na den mi popraskaly strany zadku!! ☹

tercina
31. črc 2010

Ahojky holky, posílám foto toho mýho lumpíka, když se poprvý koupal s tatínkem ve velký vaně 😀

nadis.h
31. črc 2010

To je kukacka.🙂

nadis.h
1. srp 2010

Ahojky, holky mely byste typ nejaky kam bychom mohli vyrazit s nasima,Kajou a 12i letou segrou? Mela jsem jet k nim,segra ma narozky,ale prijedou za mnou. Premyslela jsem nad slunecni loukou treba? Da se to s malym? Je tam stinek nekde?

tercina
1. srp 2010

@nadis.h Ahoj Nadi, vy chcete k vodě? Na sluneční louce jsem dlouho nebyla, nevím, jaký to tam je. Teď jsem slyšela chválu na koupaliště Sluníčko, je to ve Vratislavicích.

nadis.h
1. srp 2010

Nemusi to byt koupak.to me tak napadlo. Nejaky prima misto,aby to tam segru i bavilo a my tam vydrzeli s malym.

tercina
1. srp 2010

Nadi nevím, co ZOO?

mori
2. srp 2010

LBC moc neznám, co je Sluneční louka a kde ?

nadis.h
3. srp 2010

Ahojky,
mame jit na vazeni a venku takovy slejvak.☹
mori to je tady v Bazenu opalovacka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru