Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

zarzuela
30. zář 2010

Ahoooojte holky,
srazík by byl fajn, pokud teda bude nějak příznivý počas. dneska jsem byla s Domískem na kontrole na Hexe a Sinflu tak snad to bude vše ok. Váží už 7,790g a měří 71cm prďolka můj malej.

nadis.h
30. zář 2010

Jo kdyby bylo jak dneska tak by to bylo prima. Nechápu. Nejdřív to vypadá na konec světa a dnes toto.Holky já jsem zvědavá na tu středu kolik Kája bude mít. 😅

nadis.h
30. zář 2010

A jinak spíme už skoro celý týden od 20-4.00 🙂

zarzuela
30. zář 2010

@nadis.h nemachruj se spaním 😀 😀 😀 to my to máme pořád co dvě hodiny chjooooo hoď sem recept jak na to 😀
Teda s tou matrací to je taky mazec, já objednávala před půl rokem z Jelínka stála nás asi 25tis, ještě k tomu atipický rozměr 200X230 ale do týdne jsme ji měli doma a bez problémů. To jsou Dormeáci pěkní šmejdi že jim to tak trvá

nadis.h
30. zář 2010

Zarzi ani mi nemluv!! Všude hlásaj jak to super firma a ono tohle!! 🙄 Kdybychom to věděli tak jí jedeme někam koupit do krámu.

No s tím spaním. 😀 Já nevím co dělám. Prostě mám hodné dítě. 😀 Nevím jestli to dělá kojení že pak nemá hlad? Já ho nakojím před koupáním a pak tak nějak 2 hodinky necelé zase a jde spát a spí.

zarzuela
30. zář 2010

No uvidím jestli se spánek zlepší, je fakt že už 3 den má aspon jedno spaní 3 hodinový, dali jsme postýlku těsně k naší posteli a i ji snížili na úroveň naší postele a asi to je lepší trošku. Jenže další problém je, že se Domča v postýlce strašně točí a rotuje kolem dokola a to ho budí, alle nějak nevím jak tomu zabránit, budu mu muset asi dát spací pytel. akorát cojsem koupila 70cm tak mu je malý chjo ale v pondělí ve špáru koupím kdyžtak větší.

nadis.h
30. zář 2010

čípak je to princezna? 🙂

nadis.h
30. zář 2010

zarzi i v Pompu v tescu mají hezký pytel na spaní.Více velikostí.I tak veliký že jsem říkala že je pro dospělé.. 😀

jasekd
30. zář 2010

Ze by Kacenka? To je zlaticko 🙂

nadis.h
30. zář 2010

aano Kačulka. 🙂 Ted jsem si s Aggi psala tak vás všechny moc pozdravuje. 🙂

zarzuela
30. zář 2010

@nadis.h jů to je princezna 🙂 agi se moc povedla.
A nadis ten pytel tam mají za kolik? já ho kupovala ve špáru asi za 280,-

chaala
30. zář 2010

Nadi, díky za foky Kačenky...je to krásná beruška 😵 😵 😵 A co Aggi?Všechno v pohodě?

Lucko, ty míry Lucinky mi vždycky vyrazí dech...my jsme skoro o 5měsíců starší a na Lucinku nemáme. Takovou váhu měl náš Luky na roce. A už jí zase chutnají příkrmy?Myslím, že jsi psala, že je začala nějak odmítat.

Hahy, to s tou Naďou je fakt dobrý 🙂 Takhle se náhodně poznat.

nadis.h
30. zář 2010

holky byla jsem v Globu a v lekárně se šla zvážit s Kájou a bez něho. 😲 A rozdíl dělal 7300 gr.. 😀 jako vím že něco je oblečení, ale stejně mi to příjde dost na necelé 3 měsíce. 🤐

nadis.h
30. zář 2010

a mají v dmku active baby balení 2x96 ks za 659 korun.

nadis.h
30. zář 2010

Zarzi na cenu jsem nekoukala. Ale mrknu se Ti na stránkách Pompa.

nadis.h
30. zář 2010

Tak jsem ho nenašla na jejich stránkách.

zarzuela
30. zář 2010

to mi přijde dost za ty activ baby , teď mají do 12.10. v hyperalbertu akci za 599,- 186kusů.

lucka28
30. zář 2010

@chaala mě ta vaha taky vždy vyrazi dech 😀 to ty dva měli skoro na roce 😀 a přikrmy stale odmita potvurka jedna

nadis.h
30. zář 2010

Zarzi no jedny vychazi tak na 330. Jako drahy jsou to jo. Ale co bychom pro ty detsky prdelky neudelaly.😀 ja zkoupila vse mozne a udala vsechny mozny slevove kuponky tak jsem to mela o 400 lacinejsi cely nakup. To my vzdy udela radost. 😀
Luci no jsem fakt zvedava na vahu u dr pristi tyden. :-O
ja mam tim padem plus minus jeste necelych 5 kg nahore jak pred tehu. Celkove mam dole 12kg od porodu.

scai
30. zář 2010

ahoj holky! už jsem doma z Moravy, ale nějak nestíhám. Baruška vyžaduje mou stálou pozornost, do toho jsem zavařovala jablka pro ní, pak zamrazovala zeleninu a nic jiného jsem nějak nezvládala

scai
30. zář 2010

zkusím vás dočíst, ale asi až zítra. jsem mrtvá a jdu spát ☹
Vypila jsem ted sklenici burčáku, u tohop žehlila a nějak mě dorazil

hahyla
1. říj 2010

Aggi ,ještě jednou gratuluju,je to nádherná kočička 🙂

hahyla
1. říj 2010

@nadis.h já už jsem s tebou jednou jela busem, ale neodvážila jsem se zeptat

scai
1. říj 2010

jé aggi porodila? Furt nemám čas dočíst, ale jdu mrknout zdanajdu fotku 😀
Takže moc moc gratuluji!

hahyla
1. říj 2010

@scai fotky jsem dvě vložila Nadis 😉

hahyla
1. říj 2010

@scai koukám že píšeš že zaváříš , tak to tě obdivuju . Dřív jsem taky zavářela a dělala holkám přesnídávky ,ale dneska už by jsem se asi nedonutila a s Michalkou to zatim ani nejde ( naučila jsem si jí na chování 😒 ) ,a nedokážu jí poslouchat jak brečí

scai
1. říj 2010

už jsem koukala! Krásná holčička!

@hahyla no tak to nemáš co obdivovat, mám první dítě a i tak jsem to včera nestíhala dělat, protože malá mě taky nějak začala potřebovat 😀 se třemi dětma, to chápu že bys to nezvládla. teď koukám, že ty dvě už josu velké. No ale to je jedno 😀 To jsou asi zase jiné starosti,co?

hahyla
1. říj 2010

@scai no ty obě už jsou hodně velké a taky hodně pomáhají ,asi proto jsme si malou naučili tak truchu na chování, a hlavně jeto naše vymodlená holčička a tak jsme se ze začátku předháněli kdo jí bude chovat ,no ono se vlastně předháníme do dnes ,jen když brečí tak to zůstane na mámě 🙂

nadis.h
1. říj 2010

Ahojky. Ja jedu do mesta koupit neco tepleho na spani Kajovi. Spi v body,overalu,pytli,perine a stejne je ledovej.

Hahy tn jsi se mela ozvat.🙂)

tercina
1. říj 2010

Čau holky, tak jsem si vše dočetla, jsme u rodičů - přijela mi švagrová s raubířem a miminkem v bříšku 🙂
Teda, to se ale Kačenka povedla - už se těším, až mezi nás příjde na nějaký srazík 🙂
Včera jsme byli na očkování a paní Dr. nás zvážila - v 5,5 měsících má Peťulka 7,3 Kg a 70 cm 😀
Už se těším na srazík

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru