Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

tercina
13. říj 2010

@milovani Ahojky, tak si nás našla 😉 Jak jsem na fotoblogách koukala na fotky, tak mě udeřila do očí žlutá peřinka z porodnice - tak jsem se koukla a ty jsi z Chrastavy 😉

milovani
13. říj 2010

ano ja jsem primo z chrastavy. a ty jsi z liberce? ja sem taky koukala na tvuj fotoblog.

zarzuela
13. říj 2010

@milovani ahojky tak někdo nový vítám tě 🙂 koukám že máme skoro stejně staré mimísky

tercina
13. říj 2010

@milovani jojo, většinou jsme tady všechny z Liberce 😉 Kolikátého se malá narodila? Jestli jsme se třeba neviděly v porodce 😉

milovani
13. říj 2010

@zarzuela ahoj a kolik je tvemu miminku . ja mam holcicku verunku a uz ji pul roku. jinak ja jsem taky veronika

milovani
13. říj 2010

@tercina mala se narodila 12.4. no nevimn jestli jsme se videli ale to asi nejspis ne. a ty jsi byla kdy v porodnici

tercina
13. říj 2010

@milovani Peťka se narodil 17.4. ale v porodce jsem byla už 16.4. 🙂
Malinkatá rada: když si myší jen najedeš na fotku maminky, zobrazí se ti, jak starý má miminko 😵

nadis.h
13. říj 2010

Ahoj ženy,

to je klendra už venku co? 😠

milovani
13. říj 2010

dekuji za radu to ja sem na to prisla dekuji. tak to ja mam o 5dni starsi holcicku to je hezke.tak treba jednou budou kamaradky 🙂 😲

zarzuela
13. říj 2010

@milovani a teď mi prosím poraď v profilu je položka přátelé, jak se tam zadávají? Já totiž udělala fotoalbum a omylem jsem tam dala přístup jen pro přátele ale sakra nevím jak je tam přidat a koukám že ty tam máš u nich položku 7 přátel

zarzuela
13. říj 2010

@nadis.h čaues teda o té klendře mi ani nemluv, stejně teda s tím mým marůdkem ven nemůžu ale i tak děs běs. Už budu muset příští týden vytáhnout sporťák a prodlužovací část do fusaku protože se mi tam Domimino už nevejde 😀 koukaj mu z toho už prsa a v korbě nad hlavou máme 2cm a to už neeejde achjo 😖 snad mi prďola ve sporťáku neumrzne

tercina
13. říj 2010

@milovani no spíš kamarádi 😀 Já mám klučinu 😀 😉

tercina
13. říj 2010

@nadis.h čauky, no to je pěknej humus venku. Malej se v tom oblečení moc nemůže hejbat (vypadá jak hvězdice 😀 ) a hrozně ho to štve.

@zarzuela taky u nás za chvíli dojde na sporťák, neboj 😒

milovani
13. říj 2010

@zarzuela tak jestli jsi to dala pouzepro pratele tak to se ti tam samo ukaze podl toho kolik mas pratel. ja teda jeste v tom chodit moc neumim ,tak ti nechci poradit spatne

milovani
13. říj 2010

jeeee tak to promin tak to jsem se preslechla 😲 my sme taky chteli klucinu ale sme radi moc za nasi malou princeznicku 😝

nadis.h
13. říj 2010

Zarzi no já jsem z toho taky docela načnutá zda nepořídit sporták. 😒 Ted to ještě jde,ale až tam dám fusak tak tam bude jak sardinka hlavně na šířku. 😒

Teri přesně...ruce do stran jak ukřižovaný... 😀

milovani
13. říj 2010

@tercina a kde presne bydlis v liberci a kolik je ti let??

milovani
13. říj 2010

@tercina no my sme byli uz 16dubna doma tak to jsme se urcite nepotkali

zarzuela
13. říj 2010

@nadis.h ty nemáš ten sporťák v kombinaci ke kočárku?
Terci jak psala že malej je jak hvězdice tak to je fakt výstižný 😀

nadis.h
13. říj 2010

Zarzi mám. Ale nechci ho používat. Korbička je fajn, ale sporťák je jen jakoby nacvakávácí a to se mi nelíbí. Chci koupit samostatný sporťák nějaký takový bytelný víš.

zarzuela
13. říj 2010

@nadis.h no já mám taky nacvakávací sporťák ale nezdá se mi to špatný.

nadis.h
13. říj 2010

Zarzi a co je za typ ten Tvůj kočík?

zarzuela
13. říj 2010

@nadis.h já mám V-Cross , se sporťákem vypadá pak takhle
http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2...
akorát pak mám jiný podvozek nový typ

nadis.h
13. říj 2010

Zarzi tak ten je mnohem lepší než co mám já.

zarzuela
13. říj 2010

@nadis.h a jaký máš ty?

nadis.h
13. říj 2010

Espiro Atlantic

chaala
13. říj 2010

@zarzuela Zarzu, a jak Domča? Ještě má teplotu? Ten tvůj kočárek jsem měla taky ve výběru, moc se mi líbil 🙂
Holky, já jsem dala Vanďu do sporťáku na půl roce. Už mi v hlubokém nechtěla vůbec vydržet, když nespala, tak v něm plakala. Naštěstí začala sama brzy sedět, tak to bylo v pohodě.

Vítám nově příchozí 🙂

milovani
13. říj 2010

@tercina a jak se jmenujes celim jmenem. ja mam pocit ze te od nekat znam . koukala jsem na tvoji fotku.

tercina
13. říj 2010

Holky, já taky o tom sporťáku furt přemýšlím. Ještě chvíli ho tam nechám - za 14 dní jedeme na babský víkend do Špindlu, tak tam určitě bude zima, tak ho ještě nechám v korbě a pak ho přesadím do sporťáku.
Já mám tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35234409&tab=2 ale cihlový

zarzuela
13. říj 2010

@nadis.h vždyť je skoro stejný, vypadá dobře 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru