Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

jasekd
18. říj 2010

@scai Ty jsi vtipna 😀 Ale tu uz myslim davali 😝

zarzuela
18. říj 2010

@jasekd Domča právě měl teplotu už 2x jen jeden den, nic mu nebylo jen se strašně kroutil. Uvidím jestli fakt nemá alergii nějak na to mlíko no. Tenhle týden budu absitonovat s mléčnými výrobky a uvidíme jestli se něco změní. (pro mě to bude děs, protože já sním 2 jogurty denně a vylohnim skoro litr mlíka 😢 to bud mít pěkný absťák. někdy si říkám, jestli už bych neměla přestat kojit, že třeba po UM by takový boleníčko neměl.

zarzuela
18. říj 2010

@chaala chali to není jako s porodnicema ten babylon, pracuje tam švagrová tak to mám přímo od zdroje bohužel

scai - výtěr už dělali 🙂

jasekd
18. říj 2010

@zarzuela No to ti verim, pro me by to bylo peklo, ja jsem se pri kojeni trochu s mlikem omezovala pro jistotu a bylo to tezky. Ale kamosce to pomohlo, teda jeji holcicce, kdyz to vysadily...

tercina
18. říj 2010

@zarzuela Čauky, jak si teďka psala o tom mlíku, kámošky chlapeček taky pořád plakal a kroutil se, bolelo ho moc bříško a měl docela často průjem. Nakonec má alergii na bílkovinu kravského mléka. Je to mazec, ale jak mu dává jiné mlíčko (je na UM), tak se všechno spravilo

zarzuela
18. říj 2010

@tercina prosím tě a jak to zjistili u té kamarádky? A ona dává už jakékoli umělé mlíčko nebo musí mít nějaké specielní?

Teď aby to nebylo málo měl Domča místo kakání jen jakýsi hlen - nevim jestli je to ok nebo co to může být achjoooo já se asi zbláznim

tercina
18. říj 2010

@zarzuela S tím hlenem je to blbý, to mi Dr. říkala, že se tak pozná průjem u miminka. No můžu jí zavolat a zeptat se. Ona kámoška má dvojčátka, takže od začátku dává Nutrilon. Ten menší ji ale pořád plakal, bolelo ho strašně bříško a nemohli furt přijít od čeho to je. Dr. mu pak dělala nějaký testy a z nich vyšlo, že je alergický na tu bílkovinu kravského mléka - je na to speciální Nutrilon, přímo jen pro děti s tímto problémem. Dokonce na to má i slevu - chodí si pro recepty k doktorce.

zarzuela
18. říj 2010

ajaj tak to jdu volat doktorce jestli tam ještě je achjooooo

zarzuela
18. říj 2010

@tercina tak už tam doktorka není, achjoooo co mám dělat 😲

tercina
18. říj 2010

@zarzuela Tak to nevím, každopádně bych tam pádila zítra hned ráno. Nebo se prostě zkus zeptat v nemocnici na dětským - jako na pohotovosti. Já tam vždycky volám, když se něco děje a Dr. už nepracuje

jasekd
18. říj 2010

@zarzuela Hele a rymu nema?Protoze i z toho muzou bejt ty hleny, Martin to mel, ale jako primes hlenu ve stolici, nekakal jen hlen. Kdyztak si na tu pohotovost brnkni, at si klidnejsi.

zarzuela
18. říj 2010

@jasekd už nemá rýmu sice jako chroptí občas ale neteče mu tak nevímzítra vyrazím k Dr. hned ráno. teď jsem četla že ten hlen můe být i u té alergie na mléčnou bílkovinu. no uvidíme co bude

tercina
18. říj 2010

@zarzuela Jsem si vzpoměla, že ten kámošky klučík taky měl ty hleny ☹
Ale neboj, i když tu alergii ten chlapeček má, od té doby, co jí to správné mlíčko, je mu mooooc dobře 😵

zarzuela
18. říj 2010

@tercina myslíš že ta nesnášenlivost je pak na celý život nebo to pak nějak přejde? co jogurtíky a takové věci to asi pak nemůžou že?

tercina
18. říj 2010

@zarzuela Zatím se tím nestresuj, může to být úplně něco jiného. Jinak co mi kámoška říkala, tak se to myslím po třetím roce může ztratit ale může i zůstat celý život ☹ Nemůžou jogurty, mléčné kaše atd..... ☹

chaala
18. říj 2010

@zarzuela Zarzu, doufám, že bude Domča v pořádku. Může to být z něčeho jiného. Ten hlen jsi našla poprvé,ne?Uvidíš, co vám zítra řekne doktorka.

@tercina Terci a co dnešní zpívání? Budete chodit? 🙂

tercina
18. říj 2010

@chaala Ahoj Chaali, jojo, líbilo se nám to, budeme chodit 🙂

chaala
18. říj 2010

@tercina Terci, to už máte skoro zaplněný týden...plavčo, cvičení a yamahu 😉
Dneska jsem byla na odpoledním cvíču v Berušce, ale asi jste plavat nebyli,viď?

tercina
18. říj 2010

@chaala Hrůůůůza 😀 máme to pěkně nadupaný 😀
V Berušce jsem byla od 12,30 na plavču - zase jsme se minuly?

chaala
18. říj 2010

@tercina Tak zase jsme se minuly 😀 ...my jsme byly ve tři.

tercina
18. říj 2010

@chaala 😵

zarzuela
19. říj 2010

@chaala ahojky, jojo hlen měl poprvé. Teď už jsme zpět od doktorky a nic mu nenašli, uvidíme ještě zítra moč, ale vypadá to že je opravdu v pořádku 😀 🙂 uf. Ten hlen prý dělá banánek, a ten dva dny po sobě opravdu měl, takže to nic není, prý kdyby se to vy bnskytovalo pravidelně tak je to něco jiného. a na tu alergii na mlíčko to taky nevypadá 🙂 teď to teda budu ještě do konce týdne dodržovat a uvidíme, ale prý spíš to bude jen tím že je holt děsnej cíťa a každý prd si prořve. což je asi pravda, protože dneska v noci to z něj lítalo uplně samo, ale vždy když si prdnul tak začal plakat - asi se sám sebe lekne jakou ránu dá 😀

chaala
19. říj 2010

@zarzuela Zarzu, tak to je dobře 🙂 ...žádné špatné zprávy. Uf 😀

nadis.h
19. říj 2010

Ahojky,

teda to je trápeníčko. 😒 Snad bude brzy dobře.

Holky nevyrazíme zas někam dokud ještě není sníh?

zarzuela
19. říj 2010

@nadis.h no chtělo by to dokud nezapadnem 🙂 ale po ránu je pěkná kosa ☹

tercina
19. říj 2010

@nadis.h Souhlas - napište kdy a já ráda příjdu 🙂

@zarzuela To je dobře, že mu nic není 🙂

zarzuela
19. říj 2010

Holky jsem fakt moc ráda, že mu nic není.

Dneska mi zas odmítl příkrm, ale jukla jsem na složení: a Hipp od 4 měsíce Kukuřice kuřecí maso - má v obsahu sůl s jodem. Neměly by být tyhle příkrmy uplně bez soli?

chaala
19. říj 2010

@zarzuela Zarzu, tak zkus vařit sama. Třeba bude Domčovi víc chutnat. Já jsem dneska skleničku dávala po dlouhé době, neměla jsem uvaříno,a Vanda snědla jen trochu. Jinak v poledne vždycky baštíme dobře...tak to bylo asi skleničkou.
Jo,jo, navrhněte čas a den 😉

zarzuela
19. říj 2010

@chaala jojo už budu vařit sama, koupím ten parní hrnec ať to můžu dělat vše najednou a jdu do toho

zarzuela
19. říj 2010

@chaala a jaké množství ti malá spapala tak na 7 měsíci jestli si to pamatuješ? ty vždy vaříš jen malinkou porci nebo mrazíš? možná jsi to tu už psala 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru