Porodnice Mělník. Má někdo aktuální zkušenost s císařským řezem?

dolly82
11. dub 2022

Hezký den. Najde se tu někdo, kdo má osobní zkušenost s plánovaným císařským řezem v porodnici Mělník? Děkuji

michaelarousova
11. dub 2022

@dolly82 mela jsem dva cisare na melniku.jeden planovany a jeden akutni☺️

rnika
11. dub 2022

Měla jsem dva plánované císaře ( oba mám u sebe popsané na profilu)
@dolly82

aselluska
11. dub 2022

Kamarádka před dvěma lety a byla nadmíru spokojená.

ahyt
11. dub 2022

@dolly82 dcera 2 porody,jeden planovany cisar,druhy spontanni porod Spokojenost nejvyssi.Ale porodnik je nas kamarad😅,tak asi i proto.

journals
11. dub 2022

Sem se ráda připíchnu a přečtu si zkušenosti. Pravděpodobně mě to také v létě čeká.
Prosím, jak tam prakticky plánovaná sekce probíhá?

dolly82
autor
13. dub 2022

@michaelarousova
Zajímalo by mě, jak to celé probíhalo, od říjmu až po první vstávání 🙂 budu ráda, když napíšeš třeba soukromou zprávu 🙂

fandysek_1
13. dub 2022

Mám za sebou tři plánované císaře na Mělníku. Den předem příjem kolem 14 hodiny. Poslední vyšetření doktorkou. Zaplatila jsem si nadstandard. Takže v klidu na pokoji mi dělali monitor a pak byla příprava na klystyr. Pak jsem ještě mohla pít. Ráno v 6 jsem vstala dala jsem si sprchu a protože jsem vždy šla jako první šla jsem na porodní box. Tam zavedou kanylu, cévku, udělají monitor a dali atb pokud bylo potřeba. Tam, už se mnou byl vždy manžel a šli jsme vedle na sál. Napichnutí zad a položit. Vyndají malé a hned ho ukážou. Pak šel vždy manžel n box a měl malé u sebe. Cca 3/4 hodinky než došijí. Už na sále probíhá první kontakt a přikládají malé. Po odvozu ze sálu je opět možné mít malé u sebe a přiložit k prsu. Pak se jde na jipku a tam malé vozí. Vždy jsem měla docela kliku a vozili mi děti částo. Pak druhý den ráno snídaně, vstát, sprcha a na běžný pokoj.

journals
13. dub 2022

@fandysek_1 a kdyz jsi mela nadstandard, sla jsi na jipku i tak? Manzel s tebou celou dobu byt nemohl?

fandysek_1
14. dub 2022

@journals může tam být manžel, ale na jip se musí. Po pravdě byla jsem vždy tak zničená, že jsem byla ráda, že mi děti vozí a nechají mi je jak dlouho chci a pak jsem spala. Dost záleží na koho narazíš. Bohužel letos v lednu jsem byla docela rozladěná s provozem. Jip byla přestěhovaná na šestinedělí( kvůli kovidu byla jiná odd.na gynekologii) a sestry jsem evidentně obtěžovala, když jsem chtěla malé a vygradovalo to tím, že mi nechtěli převézt malou z dětského po mém přesunu na rodinný pokoj, až když jsem řekla, že si pro ní jdu sama, tak se uráčili mi jí dovézt. Byl tam hrozný frmol a byla to každopádně nejhorší zkušenost. Jo a pak mi nauctovali ještě o den víc na rodinném pokoji a to, už jsem fakt byla naštvaná. Kojila jsem a kojika, ať mě pustí hned, co to pujde. Takže čtvrtý den jsem mohla domů.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru