Porodnice Mělník. Máte zkušenost?

monkatonka
4. srp 2007

Ahoj,moc bych chtěla poprosit maminky,které mají zkušenosti s mělnickou porodnicí o jejich názory.Mám tam rodit a je to poprvé.Tak trochu panikařím 😅

tmavomodra
5. led 2015

Tak už to mám v Mělníce taky za sebou a musím říct, že jsem si vybrala dobře. Všichni se chovali příjemně, vysvětlovali a s ničím nebyl problém. Takže za mě můžu jen doporučit.

jasmina73
5. led 2015

A co separace dítěte od matky v případě plného oddělení šestinedělí? To není zrovna baby friendly :(

nikoll2
14. led 2015

@tmavomodra musím jen souhlasít, také jsem rodila v Mělníku a nemohla jsem si to vynachválit, doktoři, personál velmi příjemný a vstřícný a prostředí taky moc pěkné. A moc gratuluju

xhamr03
14. led 2015

Mělník je vcelku dobrej..mala porodnice s velmi ochotnymi sestrickami podporujicimi kojeni. Bohuzel u porodu mela dr.Sergejeva nutkani zasahovat ..asi pac jsem prijela rovnou na sal a chtela teda jako neco delat. Dali mi injekci do svalu na uvolneni, kdyz jsem byla na 7cm otevrena a do hodky jsem porodila..ta mi ani nemohla zabrat a jedinej efejt byl moncl na zadku a muj vztek na to. Dal mi pri předposledním zatlaceni dala oxytocin, coz teda do pul minuty rozhodne delohu neovlivni..porodila bych bez vsech tech chemikalii taky a zbytecne me zatizily. Nicmene v porodnim prani jsem mela bez epiduralu a hlavne bonding a ten byl uzasnej..dve hodiny s manzelem sami na sale po porodu male. Dbejte na presnejsi porodni prani.

snezenka123
23. zář 2018

Ahojky, sháním info o porodu CS na Mělníku, rodila jsem všechny svoje 3 děti v České Lípě, ale jelikož je malá KP, a jsem 33tt a je už ted dost veliká(na 30+4 tt 1900g) rovnou mi řekli, že mě přirozeně velké dítě KP rodit nenechají, navíc v této nemocnici jsou spíše pro porod CS než přirozeně KP, a tak pokud se neotočí, budou plánovat CS.
Jenže, tady nedovolují partnera na sále, musí čekat na chodbě☹
Jak to je tady v této nemocnici?
CHtěla bych, pokud bude CS nutný , jen lokální anestezii, a partnera při porodu, nechci aby ji hned odvezli, a mohl s ní být alespoň chlap...
jde to?
moc děkuji

snezenka123
22. črc 2020

Obnovuji diskuzi. Chystám se tady rodit páté miminko, čtvrtý porod byl ukončeny CS, tak doufám v nynější přirozený.
Jaké jsou Vaše zkušenosti?
A co ten paracervikalni blok?

hanysek_cz
4. lis 2020

@snezenka123 tak jak to dopadlo?nebo ještě nedopadlo?🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru