Porodnice Milosrdných bratří, Brno. Sháním info

misakulicka
24. zář 2007

Krásný den,
tak sháním informace ohledně zkušeností s porodem a poporodní péči v porodnici Milosrdných bratří v Brně.
Moc díky.
Magda

sju.v
17. říj 2007

Zkus si zajít na stránky www.aperio.cz, vyhledáš si tam porodnici, která tě zajímá a u každé z nich jsou všeobecné informace a zároveň příspěvky mamin co tam už rodily.

sybimbo
17. říj 2007

ahoj Magdi,já rodila u milosrdných bratří,skoro před čtyřmi lety,kamarádka teď v dubnu,obě jsme se shodly na tom, že porodní a šestinedělí,včetně starání se o miminka je výborné.mě tam zachránili život.tak pokud chceš rodit tam doporučuji. Nebo doporučuji i Obilný trh,tam jsem teď pod kontrolou od samého začátku těhotenství a lékaři jsou také výborní a velmi příjemné jednání.Jsme ve stejném týdnu těhotenství,tak přeji ať vše dobře dopadne. Lenka

lu777
19. říj 2007

Miskulicko, já jsem četla minulý týden, že tahle porodnice byla vyhodnocená jako nejlepší v ČR vůbec 😉

katako
20. říj 2007

Misakulicko, já tam rodila v květnu a byla jsem moc spokojená. Porod byl bez problémů, ale bylo to dřív, tak jsme tam byli nakonec týden kvůli žloutence. Je tam příjemný personál na poporodním - sestřičky, fyzioterapeutky,doktoři, i na novorozeneckém. Pokoje po 3, se soc. zařízením v předsíňce, návštěvy na chodbě. U porodních boxů záleží na tom, kde bude zrovna volno. Některé jsou skoro pokojíky a jiné víc nemocniční, taky s různým vybavením, někde polohovací postel, jinde křeslo nebo vana. Na požádání mi přinesli balón na sezení, který tam zrovna nebyl. WC a sprcha na chodbě pro všechny boxy, ale nebyl problém, nálev nedávali (to jsme si potvrdily s ostatníma ženskýma na pokoji) a ani mě nenapadlo si říkat. Jediný, co možná trochu bylo odfláklé byly instrukce ohledně kojení. Ale bylo tam fakt hodně porodů a asi nestíhali, navíc dostaneš k mimču poučení, když ti ho dávají na pokoj a já měla prcka pořád na novorozeneckém. Ale šlo se na cokoli se zeptat během vizit, taky mi byla zapůjčena odsávačka, takže reálná pomoc byla poskytnuta.

cocka
5. lis 2007

Holky, nemáte některá zkušenost s císařem u Milosrdných? Hrozí mi operativní porod a přemýšlím, do které porodnice v Brně se vydat... Líbí se mi, že tu panuje taková rodinnější atmosféra, ale zároveň mám strach, jak jsou na takové náročnější případy vybaveni... Prosím o nějakou vaši zkušenost.. Díky moc 😉

rozak
5. lis 2007

cocka já bych asi císařský řez u milosrdných plánovaně nepodstoupila. Není tam dostatečné zázemí pro miminko. Stačí menší problém a už ti mimi převáží na Obilňák nebo do dětské. Na Obilňák sice není dobrý ohlas na rodinnou atmosféru, ale mně jde o to, abych já i moje dítě měla tu nejvyšší možnou péči, proto se chystám i na druhý císař tam

sju.v
6. lis 2007

Kamarádka měla neplánovaný císař u Milošů loni v prosinci. Zvládla to dobře. Je to náročné, ale obě jsou zdravé a v pořádku. Pokud si nejsi jistá a víš, že to bude císař, tak bych možná navštívila přímo tuto porodnici osobně a zeptala se. Jinak na stránkách, které jsem uváděla výše (www.aperio.cz) by jsi u této porodnice myslím měla najít i info o počtech císařských řezů v uplynulých letech. Držím pěstičky, určitě to dobře dopadne!! 😉

paolin
12. lis 2007

porodnice v Brne prijimaji podle tydne tehotenstvi. pokud jsi 37.tt a vys vezmou te vsude, od 35.tt(nebo tak nejak) te vezmou v Bohunicich a na Obilnaku a pokud zacne porod driv, tak jen na Obilnaku. je to kvuli peci o miminko. ne vsude maji vybaveni pro predcasne narozene deti. pokud planujete cisare, tak ten bude stanoven na termin porodu, takze muzete kamkoliv. ja bych planovaneho cisare tedy jen v Bohunicich nebo u Milosrdnych.

binki
17. lis 2007

pisu vam z porodnice milosrdnych bri, jsem po cisari a mohu jen doporucit, sla jsem puvodne na indukci po terminu, miminko je vporadku, jen zatim nemam mlicko

sju.v
23. lis 2007

Tak Ti moc gratulujeme a pak nám napiš, jaké to tam bylo atd. ať víme jestli Miloše ano nebo ne!! 🙂 A přejeme hoooodně mlicka!! 😉

binki
24. lis 2007

Dik sju.v, mrkni do rubriky Jake to bylo, strucne jsem to tam popsala asi pred tydnem. Muzu doporucit, mela jsem ale nadstandart a sama pro sebe, kde jsem mela klid a manzel, ad. navstevy mohly byt se mnou kdykoliv. Kdyz jsem odchazela, uz bylo tolik rodicek, ze cekaly, jak dobalime kufry, aby se mohly ubytovat...

sju.v
26. lis 2007

Tak to jsi si užila!! ☹ Aspoň že na tebe "zbyl" ten nadstandart..Jsi šikovnice!! 😉

binki
27. lis 2007

Jo, sju.v, měla jsem štěstí 😀 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru