Porodnice na Vinohradech, Praha. Máte zkušenost?

pepibubu
22. zář 2009

Ahoj, chci se jen zeptat, zda některá z vás rodila v nemocnici na Královských Vinohradech. Podle stránek vypadá celkem schopně, ale to víte, nikdo si tam nenapíše "jsme hrozný, vůbec k nám nelezte" 😀 Takže se ptám, je mezi vámi některá, která má zkušenost jaksi na vlastní kůži?

jenny73
22. zář 2009

Ahoj, taky jsem o ní uvažovala, ale byla jsem dost "odrzazena" ...mrkni na "mou" diskusi - Kterou porodnici v Praze? A přeju dobrý výběr!!! 😉

ronie
22. zář 2009

ahojky rodila a byla sem velmi spokojená, jinam bych už nešla, Oliho sem rodila v Apolináři a opravdu Vinohrady lepší. Oba sem rodila císařem-Julinku plánovaně spinálem. Prostředí fajn-nové, měla sem dvoulůžkovej nadstandart, všechny pokoje mají svoje sociálky, je to menší porodnice a i když je narváno, tak to není takovej masakr jako ve velkých porodkách 😉

ronie
22. zář 2009

tady je diskuze, kde jsem se ptala i já 😀
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

pepibubu
autor
23. zář 2009

Aha, tak prosím o zamčení této diskuse, hledala jsem "porodnice Vinohrady," ale FN Vinohrady mě nenapadly 🙂 prolistuju si tamtu.

Díky

Slepá Pepi 😀

katka.po
15. říj 2009

Ahojky já jsme rodila ve Vinohradech a jsme maximálnně spokojená.Všichni tam byli moc hodní jak sestry tak doktoři.Rodilmě velice mladý dokor a musím jen pochválit.Opravdu.Zvažuju že u druhého dítěte bych hctěla také tam.Můžu teda jen doporučit.Ahoj

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru