Porodnice Náchod. Máte zkušenost?

deniskakubicek
25. říj 2011

Holky, jake mate zkusenosti? co vsechno si tam muzu vzit na mimi? muzu ho mit ve vlastnim obleceni? prvniho kluka jsem rodila v Praze, takze tady jsem mimo misu 🙂 Diky, budu rada za vase zkusenosti

catherin89
26. říj 2011

No asi můžeš ale normálně to tam chodí, že po dobu pobytu v porodnici má miminko erární oblečení a své až při odchodu domů. Jinak si vezmi s sebou vlhčené ubrousky pro mimi ty tam nedávají. Plenky tam dostaneš a vezmi si větší zásobu vložek, ty jsem dostávala myslím jen dva dny a pak už jsem používala svoje. Jinak mě nic nenapadá máš nějaký dotaz? Rodila jsem tam v červnu 2010.

beta.m
15. únor 2012

@deniskakubicek Ahojda, ještě stále platí že budeš rodit v Náchodě? Já zatím plánuju že bych šla tam, nechodíš tam na předporodní kurzy? Zajímalo by mě totiž od kterého týdne se tam chodí, na netu sem to nenašla.

deniskakubicek
autor
16. únor 2012

@beta.m ahoj, na predporodni kurzy tam nechodim, budu tam rodit za 14 dni a vsechno mam zmakle od prvniho synka, taky jsem na jejich strance nenasla spousty veci ☹

beta.m
16. únor 2012

@deniskakubicek aha, tak to je jasný když už máš porod za sebou že nepotřebuješ kurz 😀 Já sem se dneska v poradně ptala sestry kdy je vhodné začít na kurz chodit a prý že teˇˇd je na to ideální čas a když jsem tam volala abych se objednala tak mi řekli že mám zavolat až na konci dubna 😕 Termín mám 2.6.

deniskakubicek
autor
16. únor 2012

ja, kdyz jsem bydlela v Praze, tak jsem kurz mela az ve 36.tt, vsechno nas ucila PA a bylo to primo u meho gyndare, kdy jsme si jen dohodly vsechny tehulky schuzku...myslim, ze je jedno, kdy se zacne, ale pak uz opravdu hrozi porod a treba to ani nedochodis...

beta.m
20. únor 2012

@deniskakubicek když to už se mi zdá pozdě, právě proto že můžeš už kdykoliv porodit 😖 To ste měli dobrý že přišla PA k vám do ordinace

jennyska
27. led 2014

Ahoj @deniskakubicek @beta.m @catherin89 a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti, pocity a dojmy s porodnicí v Náchod do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/porodnice-nachod/ pomůžete ostatním těhulkám, které si právě porodnici vybírají a hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jak jste byly v porodnici spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo? Jaký byl personál? Jak proběhl porod? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

svetylko83
31. led 2014

Rodila jsem v Náchodě dvakrát. Dceru císařem v srpnu 2012 a syna přirozeně v lednu 2014 a max. spokojenost s náchodskou porodnicí. Kdybychom šli do třetího tak bych určitě zase rodila tam 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru