Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

ivana24
5. únor 2009

Petro-to muselo být fajn. Já byla u Reicha taky na prvním UTZ s Filípkem, no taky nebyl nic moc. Ale zase o něm vím, že na UTZ je jeden z nejlepších. Ale pak jsem taky radeji chodila buď k Wintrovi nebo k Sadílkovi. My teda chodili do Nera na UTZ jen okrajově, na ty hlavní jsme chodili do Gennetu.
Holky já tam jsem spokojená. Hlavně, aby nám to dobře dopadlo všem. Už se to opravdu krátí.......
Dnes když mi primář říkal, tak ještě příští čtvrtek a pak jdem na to, tak mi z toho bylo nějak ouvej.....takový divný pocity, jak radost tak strach.........

petra.vavra
5. únor 2009

ivi- úplně tě chápu, ale snad to nevyzní blbě, na druhou stranu ti docela závidím...to mimi...malé, voňavé a kňourající...drž se holka a žádný vtipy, abys Barunku nevyklepala 😀 😀

aluskas
5. únor 2009

Ivano, díky moc za odpoveď. A držím palce.
Petro.vavro 😀 to je dobrý s tím doktorem 😀

lucie.krajcarova
5. únor 2009

Petro, dobrej popis, fakt 😀

ivana24
6. únor 2009

Petro: tak ty určo půjdeš ještě do druhého,tak tě mimi ještě čeká 😀
Já už mám stop stav, takže naposledy, poslední dny těhotenství a za pár dní budu mít i odrozeno do konce života 😉 ☹

sluninka
6. únor 2009

jen v rychlosti...

porod šílenej, teda taková bolest, to byl děs...ALE naprostá spokojenost s celou porodnicí, rodil nás dr Winter, úžasný, porodní asistentky se vystřídaly dvě, měnila se směna 🙂 ale nevim jména... jinak na dětským jak doktorky tak sestry vynikající, ochotný, pomáhají se vším, jídlo celkem ušlo, ale neměla jsem nějak hlad 🙂
malá se narodila ve 21:07 přes noc byla na dětským, chodila jsem se tam ale koukat nemohla jsem spát 🙂 ráno v 6h mi ji přinesli na kojení a od tý doby byla jen se mnou na pokoji 😵 u kojení mi pořád usíná, musim jí budit 🙂
v noci vstáváme zatím 1-2x na papání, je to spáč po mamince 😀 jinak andílek, zlatíčko...změnil se nám totál život, teď nám ho diriguje Natálka a jsme za to šťastný...

jinak teď máme 52cm a 3,6kg 😉 takže rosteme do krásy...

příští porod na 100% NERATOVICE!!! (teda 2.den po porodu jsem byla ještě přesvědčená, že už další nezvládnu 😀 ale ono se na to vážně rychle zapomíná 😉 )

petra.vavra
6. únor 2009

sluni- velká GRATULACE 😉

sluninka
6. únor 2009

petra...moc děkujeme 😉

petronelie
6. únor 2009

sluni, také gratuluji. Natálka je nádherná. A nechala sis dát epi? Já si o něj zakřičím hned ve vrátnici 😖

sluninka
6. únor 2009

petronel... já jsem ho původně chtěla a dr mi řekl, že už je pozdě, že ten porod bude rychlej, tak mi nabídl nějakou injekci, já blbec myslela, že na zklidnění a ono to bylo na urychlení, tzn. horší a větší kontrakce 😀

ivana24
6. únor 2009

Sluninko: moc a moc gratuluji, my jdeme za 10dní 😉 Jsem ráda, že jsi byla spokojená. Natálka je kouzelná, taky si dávala na čas, viď? Hlavně, že je zdravá a ty jsi všechno zvládla 😉 Díky za reference.... 😀

petronelie
6. únor 2009

sluni: jooo, o té injekci mi říkala kámoška. To je opak zklidnění. To to pak fičí. 😔

uyvona
6. únor 2009

Sluninko, tak to mám radost, že jsi spokojená. S dítětem je to fakt zvraz, jako Brno (jak se lidově říká).
V Nera jsou fakt v poho. Mě dr. Winter dělal císaře, před tím tam byla dr. Radhouská a pak se střídaly směny, tak dr.Winter potvrdil, že dítě mohutné nevyleze normálně na běžné otevření, takže udělal ten nejkrásnější řez na mém těle 🙂 🙂 😉 .
Měla jsem ho i na všech UZ, co musíme v těhu podstoupit.Je v poho. Nezapomenu, jak mi při té přípravě před císař-operací kladl otázku:"ví o tom váš partner?". Myslel o tom, že jsem po xhodinách šílených kontrakcí a bolesti chtěla celkovou narkozu. Kdo by nechtěl, já už chtěla jen spinkat a probudit se "po všem". Taxem mu odpověděla v té agonii: " co s tím má partner společného?", jako s mou narkozou. Zpětně mi to příjde dost legrační. Člověk opravdu přitom porodu vypouští docela dost legrační věci z pusy. A mě se právě líbí, že to tam dokáží ustát a hodit do humoru. O tom to je, rodičku nestresovat a to v Nera dělají. Prostě v poho.
A Sluninko, na jakém pokojíku jsi byla? Nadstandard nebo vícelůžák?
Opatrujte se
yvn

ivana24
7. únor 2009

Uyvono: prosím tě, ty jsi měla císaře s celkovou narkozou? Já mám prvního při epi no a teď jsem to diskutovala s Bilinou, takže jednoznačně doporučuje epi. Já teda půjdu jen kvůli malé do epi, ale mám z toho zase strach....

uyvona
8. únor 2009

Ivanko,
ano, měla jsem císaře z celkovou narkozou, jelikož jsem už chěla mít od všeho klid a fakt si odpočinout 🙂, byla jsem totálně vyčerpaná (kdo při porodu není, že? 🙂 😉 ). Trochu to personál překvapilo, že chci celkovou, jelikož ženy si dávají tu lokální, ale já fakt už chtěla zavřít ty oči a probudit se až je po všem.
Já Epi ani nechtěla, chtěla jsem si to prožít bez něj, nehledě na to, že jsem se zařekla, že nechci žádný zásah injekcí směrem k páteři, jelikož ten pocit, že neucítím půlku těla zažít fakt nechci. (a také po zkušenosti z jednou lumbální punkcí jsem řekla, že do páteře nikdy více)

petronelie
8. únor 2009

Ahoj holky, tak mám termín a držím stále pohromadě. Nejspíš se s panem primářem neuvidím 😖

ivana24
8. únor 2009

Pet: ty jsi ale hodná, že na nás čekáš! 😉 Vím, už toho máš dost, viď? Já jsem taky hotová a to mám ještě čas....
Uyvono: No ono je to nepříjemné, ten pocit, že píchají do páteře, primář nějak nic jiného nepřipouští, že pro mímo je lepší epi, tak jdu do epi rozhodnuto! 😝

petronelie
8. únor 2009

Ahoj Ivčo.
Je to dlouhý, máš pravdu. Ale co, jsem ráda za donošené miminko. Teď už jen zvládnout ten porod.
Jinak ve středu mám jít na kontrolu, ale věřím, že do té doby už bude Dáda u mě.Jinak se asi uvidíme toho 16 😀

Epi je prý lepší než spinál. Ale nerozumím tomu. Já jdu do epi určo 🙂

ivana24
9. únor 2009

Pet: já jdu na kontrolu zase už zítra, prim. nenechává nic náhodě. Chudák má asi strach, abych zase nerodila dřív. Tak uvidím, co mi řekne, jen doufám, že mě nebude přemlouvat na pátek 13, už to i zkusil, ale odolala jsem. Když v úterý nebudu psát sem, tak ti písnu sms, nezapomeň je ten úplněk.... 😉

petronelie
9. únor 2009

Ahoj Ivčo, já myslela, že jdeš dnes 😀 No já ti dám vědět, kdybych tam byla 😀

petronelie
10. únor 2009

Ahoj Ivčo....to jsem zas já. Jak vidíš, tak pohromadě opět zde. To je se mnou nekonečný příběh. Ani úplněk nezabral. No zítra mám kdyžtak kontrolu u mudra, tak uvidíme. Dej mi vědět, jak dopadla KO u pana primáře.Papa 😉

ivana24
10. únor 2009

Tak v Nera bylo dnes přetěhulováno, prý se rodí jak o život. O to mi pořád říkali, že v únoru se tolik nerodí. No babyboom je babyboom, takže i v unoru. Ale prý se to pořád ještě dá, prý v létě je to mnohem horšíííííí 😅

petronelie
11. únor 2009

Ivčo ahojky. Děkuji za zprávy. Já jsem i dnes stále 2v1.
A byli v Nerátkách volné postele? Já fakt nechci jinam ☹ Dnes jdu na KO, tak se uvidí, co dál.
😉

lucie.krajcarova
11. únor 2009

Petron., držím palečky, aby si tě tam už nechali 😉

petronelie
11. únor 2009

lucko: ahoj 🙂 Já nechodím do Nera na monitor, bo to mám 50 km z domova 😀
Chodím ke svému mudrovi, on v Nera pracuje externě. Nicméně....klid po pěšině. Děloha klidná, mimi klidné, jen tk 125 na 95, ale prý to bývá. Takže ještě týden čekačka a pak vyvolání. Já to ale týden nevydržím 😠

lucie.krajcarova
11. únor 2009

Petro, a kde bydlíš? my prozatím taky v Praze - v Čakovicích.

petronelie
11. únor 2009

lucie: Praha - západ. Jesenice 😀

lucie.krajcarova
12. únor 2009

Petro, tak to máš pěknou dálku, co, přes celou Prahu. To jsi asi na Nerátky musela mít skvělé reference, když ses pro ně rozhodla.

ivana24
12. únor 2009

Už jsem psala Petronelii, v Nera dnes v 10hod pouze jedna postel volná!!!!!! 😠
Takže plno a sestřička mi říkala, že je to stále lepšejší než v létě, prý teď zafungoval úplněk 😀
Tak snad do neděle bude lépe 😉 Jinak docela super, prim. Bilina mi řekl, že mám jít nahoru do porodnice za sestřičkou Vendulkou - tak jsem po porodnici hledala Vendulku, našla a byla moc fajn 😀
Ale příště se raději zeptám i na příjmení 😉

luciehynkova
12. únor 2009

Petronelie: zdravim do Jesenice, taky tam bydlime. zatim jsme ve stadiu snazeni, ale o Neratovicich premyslim take..jen manzelovi se to nezda, ten by me nejradeji odvezl do Krce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru