Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

bayt
19. srp 2017

@bbn
@cery26 děkuji, no asi se musím připravit na cokoliv

a když se zeplatí nějaký ten speciální program péče, tak je aspoň přednostní právo?

kituska20
20. srp 2017

Já měla tu mama care premium a vlastní PA a nadstandart jsem mohla mít. Vybrala jsem si dvoujlůžák a fakt mě překvapilo že o za ten se platí docela dost 700 něco na den.

pernicek1
11. zář 2018

@sarusa ja se přidávám, Pavlínu Sedláčkovou Ptáčkovou taky nedoporučuji...

journals
11. zář 2018

Přidávám se do diskuze, ráda si počtu nějaké zkušenosti z letošního roku 🙂

bbn
11. zář 2018

@journals já tam rodila letos v březnu a byla jsem moc spokojená. Dopředu jsem tedy počítala s tím, že tam budu rodit s jejich PA a že zaplatím tu jejich ambulanci premium. Ani na jedné kontrole jsem nečekala dýl, jak 5 min, s PA jsem se seznámila už ve 12tt po screeningu a byla jsem s ní v kontaktu celé těhotenství. Samotný porod proběhl tak, jak jsem si přála, jen s manželem a PA, většinu doby jsem strávila ve vaně nebo na pokoji, na sále jsem byla všehovšudy 7 min a pak asi 3 hodinu po porodu už s dcerou na břiše. Doktorka přišla až po porodu zkontrolovat, jak jsem na tom já a to už jsem měla dceru na sobě, PA jí nechala v klidu dotepat pupečník, dětská dr se volala na vyšetření až po těch skoro 3 hodinách od porodu, do té doby jsem s dcerou pospávala na sále pěkně tělo na tělo (muž už to nevydržel a musel se jít vyspat, byla to dlouhá noc). Všechno z mého plánu bylo dodrženo, dětské oddělení taky super, s ničím nebyl problém. Byl to můj druhý porod tady a opět jsem byla spokojená. Při příjmu nadstandard volný nebyl, ale byla jsem ten večer na pokoji sama a hned ráno po snídani se nadstandard uvolnil a byla jsem tam s dcerou dalších 6 dní (měla velmi silnou novorozeneckou žloutenku, tak jsme tam byly dýl). Jako já tu nemocnici/porodnici mám ráda, od ambulance až po porodní a dětské. Ale moc doporučuji si domluvit tu jejich PA k porodu, spoustu věcí zařídí a ohlídá ona (pomůže i s kojením), byla se na mne pak podívat i na pokoji a asi po týdnu i doma, člověk se méně stresuje, nebyl problém se jí na cokoliv zeptat (když by člověk nechtěl před dr vypadat jak blbec..). Jediné, co musím této nemocnici vytknout, je jídlo. Ještě před 8 lety zde dávali mezi hlavními jídly i svačiny (jogurt, ovoce,...), teď mají pouze hlavní jídla a něco, co je přibaleno k večeři, co se tváří býti jako svačina....akorát k tomu třeba zapomenou přibalit třeba lžičku 🙂 Pravděpodobně je to tím, že dřív byly Neratovice spol. Almeda, teď přesly pod společného majitele s Mělníkem (vamed) a mají stejný (hrozný) systém stravy (rodila jsem i v Mělníku). Hlavní teplé jídlo ještě ok, to bylo celkem dobré, miluju ty jejich silné polévky, ale snídaně, večeře a něco, co se tváří jako svačina, to je děs. Je toho málo a je to shit - např. balený junior salám s extra porcí éček, za celý týden jen 1ks ovoce a zeleniny - jablko a rajče, co slunce nevidělo. To je ale problém českých nemocnic obecně - hnusné, nekvalitní jídlo za minimum peněz. Naštěstí je dole skvělá kantýna, tam jsem nechala dost peněz 🙂
Moje bilance - 2 porody ze 3 a kdybych měla ještě někdy rodit, tak jedině tam.

handulkak
2. lis 2019

Ahoj holky, mate zkušenosti s programem mamacare/ladycare? V ceně je opravdu PA? Za těch 5/6tisic? Dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru