Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

lucie.krajcarova
14. únor 2009

Petro, teda dokonce schody, tak to už dneska nic nebude, všechny možnosti vyčerpány 😀 JJ i mně se to krátí, ale zaplaťpánbůh ať to malé ve mně ještě pár týdnů vydrží, když chceme toho býčka 😀

ivana24
15. únor 2009

Lucko: To je jasný, ještě je brzy. Ale býk - nosložité to znamení. Tak mi ti pak referujeme, pa a mysli na nás. Doufám, že se tam s Petrou potkáme 😉

lucie.krajcarova
15. únor 2009

Tak Petro, Ivano, ať se tam ve zdraví sejdete, třeba ve stejném pokoji 😉

petronelie
15. únor 2009

Ahoj hoky. Ivuš, myslím na Tebe...já stále 2v1.

Luci: Opět vytřeno, vyskákáno...dnes mám ještě v plánu žehlení. A dám ještě odpolední maliník, ale já mám pocit, že snad vůbec nejsem těhotná. Nejsem unavená,nic. Jen mě semtamo bolí záda. Jsem jak slonice. Všichni mi říkají, buď ráda, budeš mít zdravé donošené dětátko....že prý ty nebývají nervozní. Nojo, to je hezké, ale já už chci mít šmudlíka u sebe 😎

lucie.krajcarova
15. únor 2009

Petro, to je jasné, že bys už měla mimčo mimo břicho, úplně ti rozumím 😀 a co takhle udělat manžílkovi radost, prej sex může vyvolat porod.

petronelie
16. únor 2009

Lucko ahoooj 🙂
Tak další kámoška v noci porodila a já tu stále straším. Dneska mi ale není moc ok, porodu ale nevěřím.
Myslím na Ivču.Snad se brzy ozve i s Barčou 🙂

petronelie
16. únor 2009

Hurá! Ivča má Barunku - 3700 kg, 50 cm. Holka jako lusk. Ivča je dle všeho naprosto v pohodě, už mě láká na čokošku k automatu.

Tak prosím Dádu....pojď ke mě ven, chlapečku můj 😎

luciehynkova
16. únor 2009

ahoj Pet, to je super zprava, tak ze gratuluji, hlavne, ze jsou obe zdrave...a neboj, ja si myslim, ze uz dlouho cekat nebudes...pri pocasi jako je dneska se pry rodi o 106 🙂

petronelie
16. únor 2009

Lucko: No dnes mám břicho jak kámen, tak už mi nezbývá než doufat 😀

lucie.krajcarova
16. únor 2009

Ivča je rychlík, gratulujeme 🙂 😉

luciehynkova
17. únor 2009

ahoj Pet, tak porad jeste nic? 😉

petronelie
17. únor 2009

Ahoj holky. Jsem tu 2v1 opět beze změn. Za dva dny další monitor a pak se oběsím.

lucie.krajcarova
17. únor 2009

Petro, pozor na takové řeči 😖 včera jsem na videu viděla porod, a bylo to maso, i když to nebylo na porodním sále, ale spíš přímo v hekárně (vídeňská nemocnice). no nikomu pak nějak nebylo do řeči. a jedna paní řekla: teď už to nejde vzít zpátky! to bylo docela vtipné 😀

petronelie
17. únor 2009

Lucko, teď vůbec ale nevím o čem mluvíš. To víš, že já mluvím sarkasticky, to čekání leze na mozek 😀

lucie.krajcarova
17. únor 2009

No jen, abys nemluvila tak ošklivě, že se oběsíš, ale úplně tě chápu. jo na tom videu bylo, že pouze 6 % porodů je přesně v termínu, který určí lékař, zbytek plus minus 10 dní, tak to jsi ještě v limitu ne?

petronelie
18. únor 2009

Luckooo, já si dělám srandu...ono to totiž leze trošku na mozek, víš. Já jsem tedy v limitu ještě 2 dny. Ivča zdraví, má se dobře, je super - dělá mi v Nera protekci, prý ráno sestra hlásila, že Dáda ještě nepřijel 😀

Jsem zvědavá na její Barunku 🙂 Prý hezky papá 🙂

lucie.krajcarova
18. únor 2009

tak ať se tam brzy všichni 4 sejdete!!

olioli
19. únor 2009

Ahoj holky, mám tu čest Vám oznámit, že se před hodinkou petronelii narodil Davídek, 3,4 kg a 54 cm, jsou v pořádku 🙂

lucie.krajcarova
19. únor 2009

Oli, to je supeeeeerr!!!!!!!! davídek pěkně narostl 😉 Oli a normálně nebo císařem?

luciehynkova
19. únor 2009

olioli: tak to je super zprava, tak se konecne dockala a ma u sebe Davidka 🙂 tak vyrizuji spoustu gratulaci a uz se tesim na dalsi zpravy

olioli
19. únor 2009

normálně 🙂 detaily vám pak písne. Vše šlo rychle, prý ji potrápil hodinku. Jsou v Benešově, v Nera je stop stav.

olioli
19. únor 2009

má u sebe notebook, tak jí tady brzy očekávejte 😀

lucie.krajcarova
19. únor 2009

Jéé, v Benešově, tak to trochu nevyšlo, ale hlavně že jsou v pořádku, už se moc těším, až se Petra ozve 🙂 to je zajímavé s tím stop stavem, někdo říkal, že se v únoru mín rodí že? 😀

luciehynkova
19. únor 2009

tak do Benesova to mela aspon bliz:o)) tam jsem se narodila ja a v budoucnu bych tam chtela sama rodit 🙂 tak to se tesim na echo dvojnasob 🙂

lucie.krajcarova
20. únor 2009

holky, pomalu balím tašku a přemýšlím, co k základu ještě budu potřebovat.. mám si vzít s sebou vodu bez bublin, nebo tam je? a co papírové utěrky? prý jsou lepší než ručník po sprše... a na intimní hygienu - special mýdlo nebo nic??? jo a někde je možné si nechat pustit svoje cd s hudbou, nevím, jestli i v Nerátkách?

ivana24
20. únor 2009

Ahojky všem, tak už jsme s Bárou doma. Jen k tomu stopstavu, který překvapil jak mě tak Petru. Porodnice v Nera byla poloprázdná, jenže ten den, co rodila Péťa bylo několik akutních císařů a byly plné inkubátory. Takže stop stav kvůli miminkům. Mě to bylo hrozně líto, ale důležité je, že to zvládli a jsou oba v pohodě.
Lucko, vše ti zítra napíšu, dnes už musím jít koupat děti....

lucie.krajcarova
21. únor 2009

Ivčo, to je super, že jste doma!!!!!! užívej si to.

ivana24
21. únor 2009

Tak Lucko: Co bych si do nera určitě vzala krom těch věcí, co jsou napsané v těhu průkazce je termoska - můžeš si tam do ní čepovat čaj a ty erár nemají víčka a čaj mi brzy vychladnul. Potom určitě si vezmi třeba dvě lahve vody na porod a pak si do nich můžeš také čepovat vodu, která je tam volně k dispozici. Určitě si ještě vezmi vlhké ubrousky na mimčo, modrou indulonu (tam jí doporučují, když je mimčo vyschlé a je fakt, že je dobrá, aspoň podle mých dětí 😀 ). Samozřejmě kosmetiku na mimčo, když ho budeš mazat na pokoji. Co ti dají tak jsou podložky, pleny,zavinovačku, oblečení na každý den, mast na prdelku, líh a čistítka na pupíček.
Cd s hudbou na porod si vezmi, to si tam pustit můžeš. Jediné co nevím, jsou ty papírové ubrousky, to víš mi císařáci to nezažili.... 🙂
Kdybych na něco zapomněla tak se ptej pa
Jinak jsem měla u porodu PA Věrku Novákovou, byla super a strašně mě psychicky pomohla. Rodil mě prim. Bilina a s Mudr. Kalivodovou, oba jsou hrozně bezva. Sestřičky byly moc fajn, plně v pohodě jak na šestinedělí tak na gynekologickým. S kojením ti pomohou. U porodu jsem z dětských měla Mudr.Řandovou, no manžel o ní mluvil v superlativech!!! 😉Byla strašně fajn a ostatní pak také. Je hrozně hezký, ať přišel kdokoliv na pokoj, tak se hned juknul na Báru a hned ji chválil, bylo to příjemné. A nejkrásnější co bylo: Když přišel primář a říká, tak je tak nádherná, je to takový zázrak, co? Když to vidím, hned bych měl další dítě. A pak dodal, když já už jich mám tolik... 😀

lucie.krajcarova
21. únor 2009

Ivi, moc děkuji za tvoje užitečné tipy, vše jsem si dopsala na seznam 🙂 Moc ráda slyším, že jsi měla PA Věrku, někdo říkal, že už tam nedělá (nebo je ve výpovědní době???). To je super, ti doktoři, a navíc jsou i vtipní 😀 začínám se tam fakt těšit. i když mě asi čeká císař, jsme koncem pánevním, uvidíme za dva týdny, jestli se malé otočí. a proč jsi měla císaře ty?

ivana24
22. únor 2009

Lucko: Taky pro KP a bylo to v pohodě. Měla jsem jen epidurál, no začlo to tak, že anesteziolog se ptal, kdy budeme potom chtít třetí a tak...No myslela jsem, že mě omyjou.....Jinak první mi dělal Muďr. Šach s Mudr. Sadílkem a taky v pohodě.
Jo a ptala jsi se předtím myslím na povlečení a barvy: Já měla meruňkový pokojík a povlečení k tomu sladěné také to meruňkova...Kolegyě vedle měla zelený pokoj a taky sladěné povlečení 😉 Vím, je to detail, ale působilo to hrozně mile a cítila jsem se jak doma..... 😀
Císaře se neboj: v 10:20 se malá narodila, ve 20hod večer jsemse šla s pomocí sestřičky osprchovat a v půl jedný v noci jsem přeluvila sestru na vytažení cévky a ráno už jsem si nechala Barču.... 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru