Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

antynka1
16. kvě 2010

Lendam - tak to jo, to je pak jasný. A už chodíš na monitory? Nebo se teprve chystáš?

lendam
17. kvě 2010

Anty, na monitor ještě nechodím, prý mi ho udělá můj gyn 28/5 - je totiž externí lékař v Nera. Takže se tam nemusím vláčet 🙂)
L.

antynka1
17. kvě 2010

A ani porodopis tam nepůjdeš sepsat? Já na ty monitory chodím každý týden. To jsem fakt zvědavá, jestli se tam potkáme 😉 Byla jsi se tam podívat?

misullka20
18. kvě 2010

Ahoj sem tu nová.... od srpna chceme se snažit o mimíska a tak už poohledávám se po porodnicích... v neratovicích už sem v nemocnici byla... a líbilo se mi to tam...
jak jste byli spokojení ??

lucie.krajcarova
18. kvě 2010

MIšulko, ahojky. klidně si projdi diskuzi celou a najdeš spoustu poizitivních příspěvků. já se tam chystám už podruhé a fakt se tam těším. bude to znít fakt divně, ale těšila jsem se tam, už když jsem poprvé odcházela s Martínkem 🙂

misullka20
19. kvě 2010

lucie.krajcarova - tak to je super... akorád mám furt trvalé bydliště na Dobřši a bydlím v Pha.. tak snad to nebude problém no.... ale celkově je to kousek od našeho bydliště nebot bydlíme v Letňanech... takže tam jsme za 20 minut nu.... moc děkuji§

petka80
19. kvě 2010

Misullka - já tam taky rodila 2x a spokojenost 😉 Z Letňan jsi tam fakt za chvíli.
Ale ono hlavně záleží na tom, co od porodu a od porodnice čekáš a co je pro tebe důležitý. Neratovice nabízejí takový až skoro rodinný prostředí, individuální přístup, milý personál, jsou pro přirozený porod atd. Ale zas tu není třeba dětská JIPka, která je pro spoustu lidí důležitá při rozhodování 😉

misullka20
19. kvě 2010

petka80 - tak ještě moc nevím, když nejsem ani těhu, ale určitě dám přednost rodinnému prostředí a milému personálu... 🙂
a mají i hezké prostředí 🙂
dělka pobytu bez obtíží je 4 dny?

petka80
19. kvě 2010

Pouští už 3. den po porodu, den porodu se nepočítá.

lendam
19. kvě 2010

Anty, byla jsem tam v půlce dubna sepsat porodopis. Z venku mě ta budova dost vyděsila, zevnitř to také není žádná Homolka, ale když píšete, že jsou tu milí lidé, tak mě to uklidńuje. Pro mě bylo důležité, že tu ordinuje můj gynekolog, ke kterému už léta chodím, takže jsem ani o jiné moc nepřemýšlela. Kamarádka před měsícem rodila v Thomayerce a byla celkem spokojená.

antynka1
19. kvě 2010

Zorvna dneska jsem tam znovu byla 🙂
Lidé jsou tam fakt milí, jediný kdo je takový divný, je sestra na monitorech - ta mi moc nesedí a rozhodně se nepřetrhne....... Ale jinak fakt super. Už jsem se setkala s Dr. Dvořákovou, dr. Jarošovou a dr. Wintrem - všichni tři super. PA a sestřičky v porodnici na mě udělaly taky dobrý dojem. Všichni jsou pečlivý a snaží se vše vysvětlit a rozhodně tě neodbudou 🙂

lendam
19. kvě 2010

Anty, se mnou sepisovala porodopis pí Velanová, myslím, že to je ta z monitorů. Máš nějaké nové zprávy ohledně svého termínu 🙂
L.

antynka1
19. kvě 2010

Jj, to je ta z monitorů.... Termín prý pro ně bude směrodatný ten dle UTZ 14.6. Tak jsem zvědavá - dneska zrovna chodím jak kačena - spodek mě fakt bolí - no lahůdka....... Takže čím dříve to bude, tím lépe. A co ty, jak se cítíš?
A co ostatní, co novýho? Jak rostou dětičky? (i ty v bříšku Luci 🙂)

lucie.krajcarova
20. kvě 2010

Mišulka, tak to máš z Letňan kousek. my bydleli v čakovicích. ale do porodky jsme jeli už z Tišic, to bylo asi 12 km.

Anty, teda nechápu, jak ti šoupou tím termínem... i když u mně to bude taky zajímavé.. příští týden jsem 12tt, ale na kontrolu jdu až ve 13tt, tak nevím, jak mi budou stanovovat TP. zatím mi ho do průkazky nenapsali. holky, nechápu, já o mimísovi vůbec nevím!!!! asi to bude hodné mimi. mys Martínkem jsme nachlazení, tak nějak nemám myšlenky 😒

lucie.krajcarova
20. kvě 2010

Anty, tady podle koníka jsi 39tt, to je už síla! já na konci 39tt rodila! tašku už máš sbalenou?

antynka1
20. kvě 2010

Luci - no ten termín tady na Koníkovi je právě dle té MS... Přemýšlela jsem jestli si ten termín mám přehodit dle toho UTZ - ale kašlu na to. Malá si stejně vyleze kdy bude chtít 😀 Tašku mám už sbalenou a už se těším až to nastane, tyhle poslední dny jsou hrozný....
No to budeš mít také zajímavé. A to ti na té první prohlídce nedělali UTZ? Tak uvidíš, asi ti ho stanoví až teď... Tak hlavně ať jste s Martínkem bry fit 🙂 A jak to vůbec s Martínkem děláš, nosíš ho?
No jinak včera to v porodnici vypadalo docela klidně - myslím, že plno nebylo - tak snad jim to vydrží. Já když jsem tam viděla ty čerstvě narozený miminka - tak to je pro mě vždycky pěkně na nervy - já už chci taky!!!!!

lucie.krajcarova
20. kvě 2010

Anty, dělala mi utz, první termín řekla 10.12. ale nezapsala ho... to víš, že občas Martínka nosím, zvláš´t když je nemocný, tak je docela mazlivý, jinak je to ďáblík a mámu skoro nepotřebuje 🙂 ale jde to, nevadí to. to víš, druhé dítě se už prožívá jinak než první, to jsem se fakticky šetřila!!!! ale jak říkám, mě nic není, cítím se líp než u prvního 😀

tak si nech termín jak je, akorát ti to bude ukazovat asi 42tt, což nevypadá moc dobře 🙂

antynka1
20. kvě 2010

A mozna mi tam bude svitit i 43 a 44 🙂
Tak jeslti ti dělala ten první a nebyl tam nijaký rozdíl, tak to asi odpovídá 🙂
A doufám, že platí, že se pak, až to přijde, přijdeš kouknout 😉
Hlanvě, že se cítíš lépe, já měla první trimestr hrozný, blyo mi fakt blbě a zhubla jsem asi 4 kg....

lendam
21. kvě 2010

Anty, já se cítím v pohodě, ještě dneska jsem poslední den v práci. V noci se několikrát budím, když se převaluju, ale do dneška jsem přibrala jen 9 kg, tak fyzicky to není tak náročné. Taky už se těším, až prcka budu mít v náručí. Pěkný den!

lucie.krajcarova
21. kvě 2010

Anty, přijdu moc ráda, když mi dáš vědět 🙂 máme to kousek 🙂 mně fakt nic není, akorát jsem nachlazená, mám tam asi hodné miminko 😀 Po Martínkovi si ho fakt zasloužím 😀

Leni, to jsi moc nepřibrala 🙂 tašku už máš sbalenou?

lendam
21. kvě 2010

Lucie, nemám, doteď jsem byla zapřažená v práci...těším se že to příští týden pořeším...L.

lucie.krajcarova
21. kvě 2010

Leni, teda ty jsi hazardér 🙂 snad to hned tak nebudeš potřebovat. a jakou máš práci?

lucie.krajcarova
21. kvě 2010

Leni, teda ty jsi hazardér 🙂 snad to hned tak nebudeš potřebovat. a jakou máš práci?

lendam
21. kvě 2010

Vedoucí marketingového odd. u dovozce aut. Dost náročné, proto asi nepřibírám 🙂) Teď si to během těch 3 týdnů do porodu vynahradím...Co děláš ty?

antynka1
21. kvě 2010

Lendam - s tou váhou si nedělej hlavu, já jsem za celé těhu přibrala 9 kg, ale v prvním trimestru jsem 4 kg zhubla, takže nad svojí původní váhu mám jen necelých 5 kg.....

petka80
22. kvě 2010

Anty, Lendam - držím palce, ať vám už ten konec rychle uteče. A třeba se v Nerátkách fakt potkáte. A už se těším, co budete vyprávět, ale věřím, že budete spokojené 🙂 Já mám jen dobrý vzpomínky 🙂

Luci - super, že ti je dobře. A hrozně to letí, už jsi na konci 1. trimestru 😵 Mně bylo celý druhý těhotenství taky krásně, nic moc mě netrápilo, akorát ke konci už to bylo dost obtížný, ale to je jen chvilka.......

U nás dobrý, už jsme se tak nějak zajely, je to teda mazec, když jsem s nima celý den sama, to se teda nezastavím ani na chvilku. Ale obě jsou naštěstí moc hodný, Eliška přes den dost spinká a Anička mi "pomáhá" a ségru má moc ráda 🙂
Jediný, co mi bere energii je, že Eli usíná hrozně pozdě, mezi 10 a 12 večer, takže jsem pak vyřízená. Nechápu, čím to je, vzhůru je tak od 5 odpoledne, kolem 7 ji koupu a pak prostě ne a ne zabrat 😒 Ale snad se to brzo zlepší, ještě je holt malá.....

lucie.krajcarova
23. kvě 2010

Lendam, pracovala jsem jako ekonom.
Petka, letí to neuvěřitelně, a jak si vzpomínám, druhý trimestr byl úplně v pohodě 🙂 teda, malá ti usíná fakt pozdě, to si ani neumím představit... možná by to chtělo vynechat odpoledně-večerní spánek, aby byla unavená. mně chodil martínek spát nejpzději v osm- to bylo v létě, když bylo dlouho světlo. teď už zase kolem sedmé. Já bych ji v těch pět nedávala spát..

petka80
23. kvě 2010

Luci - ona je právě od těch 5 už vzhůru, někdy už dřív......... 😒 Zas míň už spát nemůže, ještě je moc malá............ 😖

lucie.krajcarova
24. kvě 2010

Pet, tak to neporadím... náš spal hezky a budil se jen na papaní, asi co 3 hodiny.

antynka1
24. kvě 2010

AHoj holky,
je nová funkce na Koníkovi - když chcete někomu odpovědět, tak napíčete jeho Nick a před to zavináč a ono se mu to pak objeví nahoře ve Zmínkách o mě - tedy mě se to objevilo až napodruhé. Tak zkouška:
@lucie.krajcarova ahoooj
@petka80 ahoooj
@lendam ahooj

No jinak u mě nic nového. V sobotu zas 2x bolesti jak blázen, no ale nic z toho........... Ve středu jdu zase do Nerátek na kontorlu tak jsem zvědavá, jestli se něco děje.......

lucie.krajcarova
24. kvě 2010

Anty, čau, funguje to 🙂 takže si užíváš poslíčky?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru