Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

lendam
4. čer 2010

@antynka1 Jak tě tak čtu, tak se tam asi fakt toho 14/6 potkáme na porodnici 🙂
Pěkný slunečný víkend všem!

petka80
4. čer 2010

@petra.vavra - velikánská gratulace 😵 A jak ti je? Dobrý?
Třeba byste se mohly potkat v porodnici s Luci 🙂

Leni, Anty, tak šup šup, rychle už poroďte, těším se na další porodní příběhy z Neratovic 😵 😀

petra.vavra
4. čer 2010

Holky děkuju Vám všem moc. Snad bude tentokrát všed v pořádku. Včera jsem byla u Wintera na UTZ na žádost Biliny a gratuloval mi, že je to ukázkové těhotenství, takže jsem šťastná 😉

rintintyna
4. čer 2010

@petra.vavra moc gratulujeme a držíme palečky 😲

antynka1
7. čer 2010

@petra.vavra tak to je super, že se vš vyvíjí dobře 🙂

Jinak u mě bohužel stále nic nového - jdu zase na kontrolu ve čtvrtek - to tam bude Bílina - to je snad jediný doktor, se kterým jsem se ještě osobně nepotkala.

lucie.krajcarova
7. čer 2010

Petro, to je super 🙂
Anty, tak asi ho chce mimi poznat 🙂

petra.vavra
7. čer 2010

anty- děkuju, Bilina se ti bude líbit 😀 😀 , to víš je to můj kůň 😀 😀 , tak ti ho předhazuju 😀
moc ti přeju, ať už je malá venku 😉
Luci- děkuji 😉

antynka1
7. čer 2010

No jsem na něj zvědavá.... Už asi budu pěkně na nervy, tak do něj budu hučet, ať už se mnou něco provedou 😀 Tak jsem zvědavá, co mi řekne 😉

petra.vavra
7. čer 2010

já bych to určitě udělala, musíš na něj hlavně v klidu a nebýt taková ta "hysterická" mamina, on to nemá rád 😉 , ale když uvidí, že s ním mluvíš v klidu a mluvíš k věci, tak je úžasnej a rozumnej. Já myslím, že to rozsekne, je už na čase ne 😀 . Držím palce a neboj on je fakt profík 😉

antynka1
7. čer 2010

No to se bojím, že tam budu hysterická...... Takže zkusím být v klidu a vysvětlit mu, že už šílím - takhle jsi to myslela?

petra.vavra
7. čer 2010

jo jo, on když je na tobě vidět, že jsi nervózní, tak bude bručet 😒 , ale když mluvíš v klidu a jakoby sním rozmlouváš, tak je v pohodě. On nemá rád fňukny a hysterky....hlavu vzhůru, myslím, že teď už tě čekají jen ty hezčí chvilky 😉 .
Myslím, že si tě tam nechají a vyvolají to. Kontrolují ti průtoky apod.?? Já bych mu řekla, že jim samozřejmě věříš a ble, ble, ble, ale že oni musí pochopit, že ty jsi tu maminy a bojíš se o to mimi v bříšku, placenta na konci těhu stárne rychle.....a tak, aby on byl ten, kdo ti to vysvětlí, ale zároveň tě vyslechl. 😉

petra.vavra
7. čer 2010

já v Nera jemu a Winterovi věřím. S oběma mám zlušenost jen tu nejlepší. 😉

lendam
7. čer 2010

Anty, a na co prosím tě čekají? až zešílíš? čím argumentují, že to nechávají takto dlouho....tento týden má být pěkný vedro, to ti určitě nepřidá. Já mám kontrolu zítra, tak jsem zvědavá s čím půjdu domů.

antynka1
7. čer 2010

@petra.vavra díky za rady 🙂 Průtoky a placentu mi dneska Budka kontroloval.
@lendam no on je problém hlavně v tom, že dle UTZ mám termín až zítra - proto čekají... Ale já už od začátku jsem fixovaná na to datum květnové, takže teď takhle blbnu ☹ A je pravda, že jsem zatím u těch doktorů byla klidná (jsem vždycky děsná hrdinka, co je v pohodě) - mě to chytne vždycky až doma - no prostě magor.....

lendam
7. čer 2010

Aha. Tak nevyšiluj 🙂 Já mám termín dle MS 25/6, dle UTZ 17/6. Mám ale mimi z IVF takže fakt přesně vím, kdy k čemu došlo 🙂

petra.vavra
7. čer 2010

Anty, já myslím, že je to naprosto normální chování 😉
já se zase chci vždycky zeptat asi na 1000 věcí a pak doma čumim, jak vejr, že jsem se zase nezeptala, takže když je to fakt důležitý, tak si to píšu na papírky a pak si je beru s sebou....Bilina se mi vždycky směje...naposledy, jsem je měla před porodem s Terkou a on jak se smál, tak říkal, na to je čas, na to je čas a na to je také čas....a já cha, cha za dva dny rodila....ale času bylo dost....zase to tak důležité nakonec nebylo a je pravda, že se vše vyřešilo v rámci porodnice 😉

lendam
7. čer 2010

Anty, zkus argumentaci karmickým číslem miminka, že prostě potřebuješ, aby mělo životní číslo 1, 5 nebo 8... dělám si legraci 🙂)

petra.vavra
7. čer 2010

lendam- 😀 😀 😀

petra.vavra
7. čer 2010

to bych chtěla Bilinu vidět, jak by se tvářil... 😀 😀 😀 mu to snad příště zkusím říct 😀 😀

lucie.krajcarova
7. čer 2010

Leni, a jaký termín porodu u tebe je teda reálný? ještě bych se zeptala, měla jsi jedno nebo dvě embrya? ségra má jedno dítě taky díky IVF a uvažují o druhém, ale neví, jestli si dát jedno nebo dvě... jo a děláš si legraci, ale právě díky číslům jsem chtěla mít císaře 15., 5 je moje důležité číslo, ale už tam byly 3 maminy, tak to nevyšlo 😀 Mrňous si stejně vybral svoje číslo 😝

lucie.krajcarova
7. čer 2010

Petro, no jsem zvědavá, jestli jako druhorodičky budem víc v klidu a budem mít míň otázek 😀 bo já jsem byla fakt zvídavá 😅 u mně platí, že čím víc vím, tím míň se bojím 😉

petra.vavra
7. čer 2010

Luci- já zatím nic neřeším....až bude čas, tak bude mít třeba Bilina zase dost času 😀
Přijel mi pán tvorstva, tak musím mizet, abych mu ukázala, že taky dělám i něco jiného než tu sedím 😀

lendam
7. čer 2010

Luci, mela jsem 2 embrya a 1 vydrzelo. Muze si nechat dat jen 1, ale budou ji nabizet 2, je to na ni. Preji si toho 14.6, moje babicka se narodila 13.6. a zemrela 14.6. Bylo by to symbolicke..

petka80
7. čer 2010

Leni - to by bylo moc pěkný 😔 Přeju ti, aby ti to vyšlo..... 🙂
Můj děda zase narodil 10.4., ale Eli se bohužel courala a narodila se až 11.4...............

lendam
7. čer 2010

Jen na doplneni, ivf vyslo, vztah ne, tak se o mimiska postaram sama. Uz se na nej moc tesim.

lucie.krajcarova
7. čer 2010

Leni, tak jsem ráda, že miminko vyšlo, a je mi moc líto, že vztah ne.. představ si, že u nás v dubňátkách je stejný případ.. rozešli se, když ona byla ve 3. měsíci.. a holčičku nechce ani znát ☹ To prostě nechápu!!! budu držet palce na ten správný termín 🙂

antynka1
7. čer 2010

@lendam on ti to mimísek všechno vynahradí 😉

antynka1
8. čer 2010

@lendam no jinak mě Lendam mrzí, že jsem tě nahnala do Nerátek zrovna na úterky - tak snad dnes bude dr. příjemnější.....
No jinak jsem si konečně změnila pas na termín dle UTZ - protože až by mě tam začal v sobotu svítit 43 tt. tak by mě asi kleplo 😀

lendam
8. čer 2010

Anty, já byla dnes v ambulanci svého dr, takže neratovický dr mě minul 🙂 Jinak se mám hlásit 13/6 na porodku, tak mě zkus předběhnout 🙂

antynka1
8. čer 2010

@lendam tak to je dobře, že jdeš k tomu svému 🙂 Měla jsem docela výčitky, že jsem tě nahnala zrovna k dr. Muškovi..... No to tě zkusím předběhnout, ale mám pocit, že předběhneš ty mě. Ale už si chystám děsně inteligentní řeč na čtvrtek pro dr. Bílinu 😀 No třeba se tam nakonec v porodnici potkáme 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru