Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

petra.vavra
8. čer 2010

@antynka1 Tak doufám, že nám tu řeč sem hodíš, ať se taky pobavíme 🙂

antynka1
8. čer 2010

@petra.vavra o to bude záležet co ze sebe vypotím - ale jak se znám, budu za sedět jak pako a jen přikyvovat, protože můj mozek bude mí zase zatmění 😀

petra.vavra
8. čer 2010

@antynka1 to zvládneš, ti věřím 😉

antynka1
8. čer 2010

@petra.vavra 😀
A četla jsem o Bílinovi na znamylekar.cz, že vypadá jako Bruce Willis 😀 Tak to jsem na něj fakt zvědavá 😀 😀 😀

petra.vavra
8. čer 2010

@antynka1 - jo jo ...tak můžeš hádat, kdo to tam napsal 😀

petra.vavra
8. čer 2010

@antynka1 akorát nám hoch poslední dobou nějak nakynul...to je asi tou spoustou těhotenství kolem něj 😀

antynka1
8. čer 2010

Tos byla ty?

petra.vavra
8. čer 2010

@antynka1 jasný 😀

petra.vavra
8. čer 2010

@antynka1 počkej já ti pošlu jeho fotku 😉

antynka1
8. čer 2010

@petra.vavra Ten svět je ale malej 😉 no už se na pana doktora těším, jsi mě tak hezky navnadila.... 😉

lendam
8. čer 2010

Anty, já dneska argumentovala těmi magickými daty pro naši rodinu, taky mě přemlouval, abych ještě vydržela...ale nějak jsem si zafixovala toho 14/6. Ti chlapi! Kdyby tak měli rodit oni!

petra.vavra
8. čer 2010

@antynka1 sakra ji zrovna nemůžu najít 😠

petra.vavra
8. čer 2010

@antynka1 tak už jí sunadli, škoda 😉

antynka1
8. čer 2010

@petra.vavra já našla jeho fotku na gymuno.cz - ale je tam vidět jenom půlka obličeje.......... No holt si počkám na originál 😀
@lendam takže magické datumy zabraly, co? No tak to já bych moha zkusit zase to, že jsme si řekla, že musím porodit do svých třicetin a to bude už v neděli, takže se musíme někam do té doby pohnout 😀 😀 😀

petra.vavra
8. čer 2010

Anty- tak to jsem nepsala já 😝 , jsem se spletla, já jsem tam pod svým nickem a tady je jen vlnka...tak ale aspon vidíš, že je to fakt pěknej chlap 😉

antynka1
8. čer 2010

@petra.vavra a nebudu se před ním stydět, když je to takový kus chlapa? 😀 😀 😀

lendam
8. čer 2010

@antynka1 : no vidíš, to je argument! Ten určitě použij, že chceš, aby se mimísek narodil ve stejný den jako ty!

petra.vavra
8. čer 2010

@antynka1 On byl první chlap, ke kterému jsem jako mladá holka šla a byla jsem z něj naprosto hotová, ještě než jsem měla jít dovnitř a za celých +- 10 let co jsem u něj se mi nestalo, že bych z něj měla špatný pocit. Když se ho třeba při vyšetření na něco ptám, tak vždycky zvedne hlavu a dívá se mi do očí, což je pro mě obrovský kus respektu pacienta, protože s tím mám problém celý život. V dětství jsem měla doktora, který při třísce na noze, tě musel vidět nahou a od té doby mám blok jako blázen. K tomuhle chlapovi chodím naprosto s klidem a musím říct, že i ráda (doufám, že to není moc morbidní, že chodím ráda na gyndu).

antynka1
8. čer 2010

@petra.vavra Ty mu děláš tak úžasnou reklamu, že se na něj fakt těším 😉

@lendam no já právě chci, aby se narodila dřív 😉

lendam
8. čer 2010

@petra.vavra to není morbidní, ale ujetý 🙂 Jdu se na něj podívat na gymuno.cz

petra.vavra
8. čer 2010

@antynka1 no tak doufám, že nebudeš zklamaná... 😉
@lendam to víš, ty jeho ruce 😀 😀 😀

lendam
8. čer 2010

@petra.vavra Hm, na té fotce není fakt nic vidět, počkám si na něj v reálu. Ani jsem žádnou jinou nevygooglovala.

petra.vavra
8. čer 2010

@lendam on měl foku na stránkách ordinace, kde byl dřív, ale už odešel tak jí stahli 😵

lucie.krajcarova
9. čer 2010

ahoj holky, tak Antynka je v porodnici, odtekla jí voda, asi včera tou bouřkou 🙂 psala mi v sedm ráno 😉

petka80
9. čer 2010

Jéé, tak to je super, konečně se taky dočkala, no jo, ty bouřky fakt dělají zázraky.... Tak ať to má brzo za sebou!!!!!

janar12
9. čer 2010

Ahoj holky! Jsem tu nova, taky se chystam rodit v Neratovicich, termin mam pristi tyden 😵
Holky, jak se stridaji doktori v porodnici? Maj nejaky takovy sytem jak v ambulanci? teda asi jo, ale vite nektera, ktery dny tam teda kdo byva? Moc rada bych vedela ke komu kdyztak pujdem 🙂

Anty drzim palce, i kdyz nejspis uz ma miminko u sebe 🙂

lendam
9. čer 2010

Tak se jí to splnilo, aby to zvládla do svých 30tin 🙂) to ji přeju. L.

lendam
9. čer 2010

Mě ta bouřka přivodila jen hemeroidy a nespavost..Takže si s Anty zřejmě vyměníme postele 🙂

lucie.krajcarova
9. čer 2010

Janar ahojky 🙂 myslím, že každý den má službu jiný doktor ale už si to moc nepamatuju.
ta Antynka nepíše.. může být tak dlouho "bez vody"????????

lendam
10. čer 2010

Luci, bez vody az 18h podle nekterych zdroju..ale spise uz nema cas psat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru