Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

rintintyna
20. črc 2010

@misha_hl taky to nechápu, mě vysvětlovala PA, že od otevření na 3 prsty se to bere vlastně už jako porod 😕 být Tebou, tak tam raději zajdu

misha_hl
20. črc 2010

Jaký je ten bilina a winter?

lendam
20. črc 2010

Winter je mladý doktor a mě dělal s.c. a několikrát byl u mě na vizitě, byl příjemný.

lendam
20. črc 2010

@misha_hl řekni jim, že máš bolesti a nevyhodí tě.

lendam
20. črc 2010

@misha_hl Jo ale bacha, aby tam nebyl Muška, ten je nerudný od přirození 🙂

antynka1
20. črc 2010

Winter je fajn, ale např. mě také ani nevyšetřil.... Ale je hodně příjemný a milý. Největší pečlivka je v tomhle řekla bych dr. Dvořáková. S Bílinou jsem se nesetkala.

petra.vavra
20. črc 2010

@misha_hl tak to bych raději volila pátek, je tam Winter a ten je úžasnej, nebo ve čtvrtek muj Bilina, to se i potkáme 😉

lucie.krajcarova
23. črc 2010

holky, kdo jste měly u porodu PA Evu? tak jsem se dozvěděla, že prý je z naší vesnice - z Tišic. to bychom se mohly seznámit.

misha_hl
26. črc 2010

Ahojky, tak jsem po další kontrole... Dole v recepci mi řekli, že s emonitory stejně jako minulý týden dělají na oddělení ve 4.p. a tam mi řekli, že ve 2.p. Tak jsem se po těch schodech docela prošla... Minule jsem šla na monitor hned, dneska jsem přes hodinu čekala a nakonec mě ještě předběhla ženská co tam ani neměla co dělat. Dostala sprdung od té sestřičky. Ta je docela rázná 😀 Jinak na kontrole mě dneska i prohlídl, všechno je zatím stejné, tak se uvidí za týden. Takže jsem o víkendu vysadila magnezko a začla pít ten maliník, snažím se pozřít to lněné semínko sle nic moc teda... 😖 Dneska byl ten Budka úplně o něčem jiným, takže minule se asi snažil rychle všechno odbavit aby měl klid od těch naštvaných 😠

antynka1
26. črc 2010

@misha_hl Tak super, že to dneska bylo lepší 🙂 A jak se cítíš?
@lucie.krajcarova Myslíš Evu Kovaříkovou? Ta mě příjímala a taky byla u mě u císaře. A je strašně fajn je to jedna z mých oblíbených PA 😉
Teď jsem si tak uvědomila, že za celou dobu co jsem byla v porodnici a ani jednou předtím jsem se tam nepotkala s primářkou.... To mi přijde divný, ležela jsem tam týden. Setkal se s ní někdo vůbec někdy?

lucie.krajcarova
26. črc 2010

Ahojky, Míšo, zdravím tě! to se krásně držíš, dětičky budou hezké dopečené 🙂
Antynko, jj Eva, tak jsem ráda, že je příjemná.
zrovna včera jsem se cítila pod psa, nějak to na mě dolehlo, že od pondělí jsme doma jen se synem... 😔 děsně dlouho jsem brečela..

petka80
26. črc 2010

@misha_hl tak super, že je vše o.k. 🙂 To semínko by se prý mělo chvíli povařit ve vodě (jenom ve trošce), vznikne takovej sliz a to pak můžeš zamíchat třeba do jogurtu a celkem se to dá sníst. Tak dobrou chuť 😀

petka80
26. črc 2010

@lucie.krajcarova luci, to je mi moc líto ☹ Co se přesně stalo? Teda jestli to neva, že se ptám, klidně neodpovídej.

misha_hl
26. črc 2010

@antynka1 Díky. Docela to jde. Jen bych furt hrozně spala, což s klukama moc nejde 😉

@lucie.krajcarova Lucko Ahojky. Nestraš, je tam jen jedno, aspoň mi to všichni tvrdí od začátku, tak doufám, že to tak i bude 😠 Už mám i všechno nachystáno jen pro jedno 😠

Luci nevím co se stalo, ale držím palce aby bylo líp...

@petka80 Peťko jíst se to dá, ale když já mám teď problém se zubama 😖 Stoličku co mi spravovali před měsícem, dali mi tam vložku, že se to na ostro udělá až budu rodit, tak vložka vypadla, a kus se mi vyštípl, na druhé straně jsem chytla zánět do zubu, vypadla mi před tím plomba. Nervy jsou už mrtvé, zubař mi řekl, že simuluju a už k němu nemám chodit... Tak já měsíc nespala, jen jsem to ledovala, pila jeden panadol za durhým abych mohla fungovat přes den s klukama, zhodila jsem a on mi řekne s klidným výrazem, že simuluju 😠

lucie.krajcarova
26. črc 2010

jo Míšo, já si to splela 😀 tak jen ať tam pěkně zůstane, ještě má čas 🙂 no a stalo se to, že mimi mělo VV 😔

misha_hl
26. črc 2010

@lucie.krajcarova Tak to mě mrzí. ☹ To je ještě čerstvoučké. Bude trvat, než to trochu přebolí, ale třeba to zkusíte znovu a dočkáte se zdravého miminka

petka80
26. črc 2010

@lucie.krajcarova Taky mě to moc mrzí ☹ Ještě že máš doma Martínka, aspoň se máš s kým pomazlit 😔

petka80
26. črc 2010

@misha_hl Zuby jsou prevít, já si taky užila s jedním zubem před porodem a pak hlavně asi 3 týdny porodu, děsně mě to bolelo, dr. říkala, že to bude zánět dásně, že to mám vyplachovat a čistit, bylo to čím dál horší, no nakonec mi to převrtala a dobrý. Hele, radši si to dej do pořádku teď, protože běhat po zubařích v šestinedělí je otřes 😝

antynka1
26. črc 2010

@lucie.krajcarova Luci ani nevím co říci.... drž se a ať brzy máš zase dobré zprávy a dvě čárky na testu!!

lucie.krajcarova
26. črc 2010

holky, díky.. čerstvé to je.. ale vím, že mě vylečí další těhu.. jen musíme čekat.
anty, co malá, přibírá?

antynka1
26. črc 2010

@lucie.krajcarova určitě se to brzy povede, držím pěsti. Týnka přibírá, už má přes 4 kg 😀

lendam
26. črc 2010

@antynka1 Já se s ní také nepotkala. Ten můj poklad bude mít asi přes 5 kg, jdeme na 6 nedělní kontrolu ve středu.

petka80
26. črc 2010

Jestli paní primářka není něco jako paní Colombová. Taky ji nikdo nikdy neviděl 😀 Jenom o ní slyšel 😀 😀 😀

petka80
27. črc 2010

Holky, a co @keminek ? Už taky asi porodila, ne? Tak co, byly to nakonec Neratovice nebo ne? 😉

keminek
27. črc 2010

@petka80 ale kdepak, nera nakonec nebyly.. domporod 😅 a ne u nás doma, ale na návštěvě.. spali jsme u babičky 😀 já si řekla, že se odlifrujem k našim, že to od nich mám blíž a že by hlídali malého a my užívali výletů.. ale porod jaksi trval hodinku, byl naprosto v pohodě, nikam jsem dojet nestihla. Epinovala jsem, četla jsem, bála se porodu v porodnici, ač na domporod jsem neměla odvahu. Věřila jsem si. Vnitřně jsem byla asi připravená. A při kontrakcích jsem ani moc přemýšlet o ničem nemohla 😀 Na 3 zatlačení byla malá venku. Já bez jakéhokoliv sebemenšího poranění. Po porodu zcela fit stejně jak před porodem 😉 Okamžitě jsem chodila, seděla.. atd. Na wc jsem si došla hned druhý den 🙂 Prostě jako by nic 😉 A rodila jsem na 4 v kočičím hřbetu asi.. fajn poloha a fajn také, že jsem nemusela na žádnou kozu 😝 😝 😝 😉

petka80
27. črc 2010

@keminek tý jo, tak to je paráda, to moc obdivuju 🙂 A kdo u toho teda byl nakonec? 😕 A do porodnice jsi nakonec nejela vůbec, jo? Závidím! A moc gratuluju k Janičce 🙂

antynka1
27. črc 2010

@keminek no dobrý! Na to bych odvahu neměla..... Gratuluji k Janičce!

misullka20
27. črc 2010

ahoj lidi, slyšela jsme že v porodnici když nastanou potíže s miminkem tak ho převážejí vrtulníkem do Motola.. je na tom něco pravdy ? nemají asi tolik vybavení pro mimča..

kamikadze
27. črc 2010

@keminek to zni jako z pohadky ten tvuj porod 🙂 Moc gratuluju.

antynka1
27. črc 2010

@misullka20 Nemají JIP, takže asi proto. Ale kam převáží to nevím.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru