Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

lucie_benes
2. zář 2010

Tak se hlasim, ze 31.8.2010 se nam narodil Mikulasek 🙂

antynka1
2. zář 2010

@lucie_benes Gratuluji!!!!! Nádhera! A těším se na podrobnosti a fotečky!

konsa
2. zář 2010

@kacorina mě rodila Eva Kovaříková a mohu potvrdit, že je úžasná! Určitě doporučuji.
četla jsem poslední stránku a koukám, že se tu nadává na slovenské trio. Já zažila v akci jen Mušku, ale teda musím potvrdit, že to je síla. nechápu, že tenhle člověk může dělat doktora- neví vůbec nic a o jeho přístupu nemluvě. Někdo se tu zmínil, že lze někam psát chvály/stížnosti. Kam? Ráda bych v Nera rodila i další děti, takže by bylo fakt fain, kdyby se podařilo odstranit tyhle slovenský neschopáky 😉

petra.vavra
2. zář 2010

@lucie_benes gratuluji 😉

asistentkarvv
3. zář 2010

Ahoj holky 🙂
Chtěla bych rodit v Neratovicích. V úterý tam jdu do první poradny a na monitor. Prosím jak to tam chodí a nevíte kdo ordinuje v poradně v úterý? Ať se tak nějak můžu připravit s kým budu mít tu čest.
Děkuji

antynka1
3. zář 2010

@asistentkarvv úterý nedoporučuji - to je tam dr. Muška.......... Prvně půjdeš na monitor - vem si sebou moč. No a s monitorem pak jdem do poradny - do gynekologické ambulance - oboje je v druhém patře - monitory - půjdeš vpravo a je to na konci chodby doleva. A cestou mineš gynekologickou ambulanci po pravé straně 😉

asistentkarvv
3. zář 2010

@antynka1 děkuji za info, ale jak to mám udělat, když jsem tam volala a sestrami řekla, že mám přijít v úterý?

antynka1
3. zář 2010

@asistentkarvv tak to ti řekla asi proto, že v úterý je tam nejméně lidí 😀 Ale co vím, tak se tam stále neobjednává, takže můžeš přijít kdykoli... Protože si tě pak budou zvát po týdnu, takže každé úterý..... Ale nevím přesně, jak ses s nima domluvila, ale já bych klidně šla jiný den. Jo a jestli tam nejsi zaregistrovaná, tak si tam zavolej na recepci - nebo až tam budeš, tak se jim tam na recepci musíš zaregistrovat do jejich informačního systému.

asistentkarvv
3. zář 2010

@antynka1 no a jaký den je to nejlepší? Jen jsem tam volala a sestra mi řekla, že mám být v 8h na monitoru a v 9h v poradně. Zaregistrovaná jsem i jsem byla na prohlídce porodnice. Prováděla nás PA myslím Jejkalová nebo tak nějak se jmenovala - no a moooc velký dojem na mě neudělala ☹ tak aspoň bych chtěla vychytat tu poradnu.

antynka1
3. zář 2010

@asistentkarvv v pondělí je dr. Budka, v úterý Muška, ve středu dr. Dvořáková, ve čtvrtek dr. Bílina a v pátek dr. Winter. A který je nejlepší? Těžko říci, každý ti řekne něco jiného. Záleží co očekáváš. Pár lidí tu nadávalo na dr. Dvořákovou - já s ní zase naopak mám výbornou zkušenost. Budka je taky v pohodě - akorát tě třeba ani nevyšetří pokud necítí potřebu - stejně tak dr. Winter - ale určitě to jsou lidi na správném místě. A dr. Bílina - pěje se tu na něj chvála, ale já se s ním bohužel nikdy nepotkala.

asistentkarvv
3. zář 2010

@antynka1 hmmm tak to jsi mi dala 😀 a to dělají monitor a těhu poradnu každý den???

antynka1
3. zář 2010

@asistentkarvv jj, každý den. Akortá právě v tu středu mě jendou sprdly, že prý ten den se poradna nedělá, ale je to pitomost, chodila jsem tam každou středu a tohle podle mě měla ta sestřička jen blbou náladu a nestíhaly. Ale je pravda, že v tu středu jsem šla občas na poradnu přímo do porodnice k dr. Jarošový. Já na poradnách vlastně vzykoušela všechny dny, kromě čtvrtka - měla jsem jít i ve čtvrtek, ale to už jsem nestihla 😉 No pro jistotu bych volila PO, ČT nebo PÁ 🙂

lendam
3. zář 2010

@lucie_benes Přidávám se ke gratulantům.

kacorina
5. zář 2010

ahoj holky..porod se mi blíži☹tak doufám že neratovicekou porodnici nezavřou.Začína se proslýchat že to tam jde do kopru.Odcházejí prý porodní asistentky..tak nevím jestli je to pravda.Slovaci hold to tam pošlou do pekla☹Nejdříve jsme vyhnali rusaky a zabydleli se nam tu slovaci.je jich všude hodně..ne že bych něco pro ti nim měla,ale co je příliš..v neratovicích to tam vedou od 10 k 5..tak zatím kačena🙂

petra.vavra
5. zář 2010

@kacorina proč nemáš vyplněný profil??

kacorina
5. zář 2010

už mám...trochu chybička se vloudila😨))

lucie_benes
5. zář 2010

Ahoj,
tak uz jsme od patku doma a adaptujeme se na zivot ve 4 🙂
Par slov o porodu - Mikulasek se narodil v utery 31.8., 3,13 kg a 50 cm - narodil se o 10 dni drive, takze oproti prvnimu (3,95) je to strizlicek.
Uz v pondeli vecer jsem mela takovy zvlastni pocit, co kdyby uz to prislo, to same v noci, ale zadne bolesti, nic. V utery rano po 7, kdyz jsme vstavali, jsem citila divne tlaky v podbrisku, ktere se zacaly po 4 minutach opakovat, ale nic strasneho, dala jsem si vanu, porad to same. U prvniho porodu jsme mela jen krizove bolesti, takze jsem tto neznala. No po 2 hodkach pravidelnych ne moc bolestivych kontra jsem volala do Nera, jestli to je ono a jestli mam prijet 🙂 - kdyz jsem rekl, ze prvni byla sekce a ze se trochu bojim o jizvu, rekli, at prijedu, ze je to jina (jinak samozrejme po tel nemohli poznat, jestli jsou to poslicky nebo kontrakce 🙂 )
Do Nera jsme prijeli pred 11, ujala se me MUDr. Dvorakova a PA Ivana Jaklova, natocil se monitor, vysetreni - na 3 cm a po te, co jsme rekla, ze chci rodit vaginalne, me vzala na monitor, aby premerila velikost mimca a jizvu. Vah. odhad 2,8-3,1, takze muzu rodit normalne. Chtela jsem nadstandard a protoze nebyl volny, cekala jsme chvili na chodbe, uz s docela silnymi kontrakcemi, pak me PA Verka zavedla na chvili na 4luzak, at jdu do sprchy, ale v zapeti mi prdla voda a musela jsem znova na monitor, u ktereho jsem uz odmitala lezet, no a Verka mi nabidla napustit vanu, ale ze jestli me prej po prasknuti vody nekdo vysetroval - po vysetreni jsem byla na 9cm - to bylo asi pred pul 13, jsem sla rovnou bez pripravy a jakekoliv sprchy nebo vany na sal rovnou 🙂 Tak jsem si odbyla jeste par kontrakci, ktere teda bolely jako cert, natocili mi jeste 1 monitor, no a pak uz jsem sla na to, asi na 5 - 6 kontra byl MIkulas na svete. 2. dobu porodni vedla de facto MUDr. Dvorakova, radila a povzbuzovala a musim rict, ze byla celou dobu moc hodna a mila a nemuzu si na nic stezovat.
Takze tebtokrat to byla docela rychlovka, podarilo se rodit normalne, takze parada, na personal si stezovat nemuzu. Ono mozna nakonec je lepsi nevedet, kdo z personalu jak na koho pusobi, protoze ja se dopredu akorat stresovala, abych nenarazila na Musku napr.
Byla jsem na nadstandardu, takze klidek, az mi tam skoro byla dlouha chvile, ale mela jsem N1, coz je snad ten drazsi, ale nic moc, je pekne studeny, a tim, ze byla zima, tak nic moc.
Jinak detske setsricky a doktori a ostatni personal super, ochotny, nemuzu si stezovat. Jo a s pani primarkou jsem se potkala 2x 🙂
Kdyby nekdo z tech, co budou za chvli rodit, chtely neco vedet, tak napiste.

antynka1
6. zář 2010

@lucie_benes Tak paráda! A super, že jsi to zvládla přirozeně 🙂 Ještě jednou moc gratuluji. A který porod se to zdál lepší? A poprvé jsi rodila kde? Možná jsi to sem psala, ale nepamatuji se...... A mělas teda rychlovku 😉 To závidím 😉

petka80
6. zář 2010

@lucie_benes jé, taky ještě jednou gratuluju, to je paráda, že to byla taková rychlovka a přirozeně 🙂 Co Jiřík? Jak se tváří na bráchu? 😉

lucie_benes
6. zář 2010

Ahoj,
dekuju vsem za gratulace.
@antynka1 Poprve jsem taky rodila v Neratovicich, ale nakonec sekci pro nepostupujici porod. No a lepsi je ten normalni, jednak pocit, kdyz ti daj mimco na brisko, je krasny (pri prnim jsem mela celkovou narkozu), za druhe jsem de facto hned po porodu byla fit a vicemene me nic nebolelo, takze ja bych dobrovolne do sekce nesla, i kdyz kontrakce ted bolely jak prase 😉
@petka80 No Jirik to zvlada zatim, je to "baska Miki", ale ma tendence ho casto hladit po hlave a ne vzdy odhadne miru 🙂 Ale MIkulda je zatim zlaty a od brachy leccos vydrzi, tak se to snad vsechno podda.

iwca
7. zář 2010

ahojky, tak sem nakukuju, protože se taky chystám rodit v nera. Už jsem tam rodila v červnu2007 tak mě zajímá jestli se tam něco nezměnilo.
@lucie_benes taky gratuluju!! Podle pár tvých posledních přízpěvků to vypadá, že jsi byla v porodnici spokojená?
@kacorina koukám, že mám termín pár dní po tobě. Co se děje v neratovicích?

kacorina
9. zář 2010

ahoj..nějak dlouho jsem tu nebyla🙂nevíte někdo nové novinky z neratovic?nevím začínám mit z toho stres.Po neratovicích se povídají ruzné fámy.Snad porod přežiju🙂

lucie_benes
9. zář 2010

@kacorina No ja rodila minule utery a prezila jsem 🙂 Nevim, nic desneho se mi nedelo, kdyz tak se zeptej konkretne, co te zajima, mam cestrve zkusenosti 😉

antynka1
9. zář 2010

@kacorina já rodila v červnu a taky spokojenost 😉

kacorina
9. zář 2010

zajíma mě jak se chovají lekaři..na ty jsem slyšela hodně stížností.chci rofit jen s porodní asistentkou tak to snad pujde

petra.vavra
9. zář 2010

@kacorina já myslím, že když jsi slyšela......atd, tak by bylo asi dobré napsat nám od koho a na koho..... 😒

rintintyna
9. zář 2010

@kacorina pokud se nic nezměnilo, jde to s Miladkou nebo Věrkou, možná Evičkou domluvit tak, aby lékař byl přítomen jen na to nejnutnější, tedy nám bylo řečeno, že prostě, jak poleze miminko ven, tak zkrátka bude muset být lékař, dětská doktorka a dětská sestra přítomni, ale ani jsem o nich nevěděla 😉 Jinak hrůzu bych z toho fakt neměla 😅

bambulkaivanka
12. zář 2010

Ahoj všem, ráda bych přidala svoji aktuální zkušenost.

Hledala jsem dlouho gynekologa, protože můj lékař ukončil v Praze praxi a já nenašla jemu podobného, aby mi vyhovoval. Takže jsem nejprve zkusila Mudr. Toupalíka v Neratovicích. Při poznámce, kdy jsem mu oznámila, že plánujeme miminko, mi oznámil, no jo, to nečekejte, že to vyjde poprvé, to vám může trvat léta, i když jste mladá a vitamíny? To neberte, to je zbytečný. Takže jsem hledala dál. Nakonec jsem zjistila, že můj pražský lékař je tady u nás v Neratovicích ( Mudr. Budka) takže volba byla jasná, 4 pozitivní testy, hurá k němu. Ale ouha... Po dvou hodinovém čekání v narvané čekárně jsem zjistila, že Mudr. Budka je na sále a má záskok pana doktora Mušku. Nevím jaké s ním máte zkušenosti, ale já k němu odmítám již chodit. Nejprve mě klasicky vyšetřil a z hrůzou povídá, vždyt vy krvácíte a máte zánět. Poté mě udělal vnitřní ultrazvuk, ptám se ho tedy už s mírně klepajícím hlasem, zda jsem tedy těhotná? ( Odebere mi krev? Řekne mi k tomu něco?)? No ano, něco jako tehotěnství tady vidím, ale to se uvidí až časem. Přijdte za 14 dní a pak uvidíme.. Na zánět ( trpím na kvasinky) mi nic nedal a když jsem se ho zeptala co má znamenat to moje krvácení tak mi s klidným hlasem řekl, že mě natrhl při kontrole.. Takže má zkušenost s Mudr. Muškou je asi taková. Zítra jdu zkusit znova štěstí doufám, že tam Mudr. Budka bude. Krásný den všem.

antynka1
12. zář 2010

@bambulkaivanka myslím, že s dr. Muškou nemá nikdo dobrou zkušenost....... Stačí si pročíst pár stran zpět......

kacorina
13. zář 2010

@petra.vavra no čekám poměrně dlouho na monitor tak maminy toho hodně napovídají,nebo chceš kontrektní jména..?tak to fakt nevím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru