Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

antynka1
21. únor 2011

@petra.vavra @rosslyn souhlasím, je to dle mimi, každému vyhovuje něco jiného 🙂

wesna11
10. bře 2011

Zdravím, měla bych dotaz, zda některá z vás v poslední době nerodila v Neratovicích plánovaným císařem. Dnes mi byl na poradně doporučen, tak bych chtěla zjistit nějaké info, jak to v Neratovicích probíhá. Může být partner u toho? Může být při měření a vážení mimča? Četla jsem, že dřív to možné bylo, ale teď si tím nejsem úplně jistá. Jinak uvítám i další postřehy týkající se plánovaného císaře v této nemocnici. Díky moc. 🙂

lendam
19. bře 2011

@wesna11 Záleží, co si domluvíš se svým doktorem. Mě původně sestra řekla, že při císaři tam partner nesmí být, ale můj doktor automaticky předpokládal, že partner přijde. I když ve finále by se asi do toho miniaturního prostoru, kde císaře dělají nevešel 🙂

antynka1
19. bře 2011

@wesna11 Partner mohl čekat před sálem, do sálu nesměl... Na vážení atd. už mohl.

lucie.krajcarova
21. dub 2011

jéé tady už nikdo nerodí 😢

hest
21. dub 2011

já se chystám zanedlouho-)))

agnea
21. dub 2011

jeeee já taky 🙂)))

hest
22. dub 2011

@agnea třeba se potáme někdy v poradně? Já byla teď vpondělí, ale kdy pojedu příští týden to ještě nevím.)ú

petra.vavra
22. dub 2011

@agnea
@hest
holky já vám tak závidím 😅 😀 😀 .... pozdravujte celou Nera porodnici a zvláště Pavlínku Ptáčkovou, pokud se s ní některá potkáte a Květku....tu snad potká každý, to je ženská na "všechno"... 🙂 ještě dnes cítím, jak mi hupla na břicho a Viktorka byla venku 😀 😀 😀

hest
22. dub 2011

@petra.vavra prosimte co zavidis? Jsem opuchla jak hrom, ja uz chci rodit;) jj kvetu jsem tam. Videla, pak nejake jine PA ( delali mi monitor. Nahore v porodnici. Jedu ted z brna ze zkousky, jsem opuchla od vcera a mam poslicky, tak snad dojedu;)) a jak vam se dari s malou? Me kveta taky hupala na bricho;)

petra.vavra
22. dub 2011

@hest závidím, ten krásný pocit, který se dostaví bezrpostředně po narození miminka 🙂 ...bože fuj zkoušky, tohle mám zdárně za sebou, jak s Terezkou tak s Viktorkou a třetí dítě ani školu už neplánuju... 😀 ..no i když 😅 ....
s Viktorkou se máme dobře, děkujeme za optání, je to můj malý bobeš 😀
budu čekat na popis a hlavně na to co se vám narodí...bude holčička 😉

hest
22. dub 2011

@petra.vavra me se teda po narozeni vojty dostavil pocit, slava mam to za sebou a byla jsem rada ze si maleho pak nechali sestricky u sebe-) ten prima pocit se dostavil po nekolika tydnech-) ale pritel rika ze jsem byla z maleho prirpdakovana hned-)) tak kdo vi-))) JJ, ještě mi chybí 4 zkoušky..tak uvidíme jestli ještě dám výlet do Brna, nebo kde to vlastně porodím-))))))

petra.vavra
23. dub 2011

@hest věř, že zkoušky doděláš v pohodě, ty co potřebuješ, mám pocit, že ty mimina to nějak snad cítí, že pak už nato není čas....já dělala poslední semestrální zkoušku pět dní před vánocema a den před koncem 6ti nedělí státnice 😀 😀 😀 a zvládla, takže to dáš!!!
já u Terky taky měla pocit, sláva už je to venku a klidně si to kdokoliv vezměte a nechte mě spát, ale u Viktorky to byla jak blesk z čistého nebe...tu jsem nechtěla pustit z ruky jakmile mi ji položily na břicho 🙂 a hje to mazlik bobeš doteď... 🙂
porodíš vb Nera neboj 😉

hest
14. kvě 2011

@petra.vavra tak zítra mám termín a nevypadá to-))) do Neratek jedu na kontrolu až ve středu...-) jak se máte vy?

petra.vavra
14. kvě 2011

@hest vidíš, jsem ti říkala, že miminko počká, až budeš mít čas jít rodit 😀 ....držím moc palce, ať vše vyjde tak, jak má 😉. Pokud vydržíš do středy určitě se ozvy, budu čekat a pokud nevydržíš, tak se ozvy taky, to taky budu čekat 😀 ...a Kryštof i Karolínka jsou krásná jména, vybrali jste super
jinak my se máme krásně, Viktorka se už sama otáčí na bříško, takže pokud bude v tomto tempu pokračovat, tak za chvilku mi tu poleze 😅 😀 je to naše sluníčko 😉

hest
14. kvě 2011

@petra.vavra díky, určitě pak dám echo, mám net v mobilu a na koníka jsem vysílala i loňský porod-))
no chtěla bych aby mimino vylezlo, bo musím pak v červnu ještě na dvě zkoušky do Brna..tak snad to nějak pokoulím..lepím tu seminárky..ale to je tak každý den tak pár vět..nemám na to momentálně vůbec myšlenky-))) utíkají mi pořád k porodu a miminku-) jů to je fajn, že už se otáčíte. A jak zvládla příchod konkurence Terinka? A jak to zvládáš, dvě děti? Trochu se toho bojím-)))

petra.vavra
16. kvě 2011

@hest těším se na zprávičku ....
no Terka příchod sourozence moc nezvládla, ale už jsme se s tím nějak poprali a věřím, že to bude dobré...u Vás to bude dost jiné, neboť je tam malý věkový rozdíl. Mám kamarádku, co má holčiny po 2 letech a jsou super. Terka bohužel už chápe, že se maminka a tatínek musí rozdělit i pro to druhé a ona už není jediným bodem vesmíru svých rodičů a tak to bylo dost těžké v prosazování se sama sebe...Viktorku má ráda, to je důležité, spíš to dává pěkně sežrat svým rodičům...no když jsme si to sami takhle naplánovali, tak holt to musíme vydržet 🙂

petra.vavra
16. kvě 2011

@hest koukej, jak se mají rády 😀 ...asi tak hodinu denně 😀

mopom
18. kvě 2011

zdravím, chtěla bych se podělit o zkušenost s porodem v Neratovicích (kdyby někdo pátral 🙂, v Nera jsem rodila v prosinci 2008 a teď v květnu 2011, jsem na výsost spokojená a nadšená, porodní asistentky blahořečím kudy chodím..."moje" porodní asistentka byla celou dobu se mnou, ve vaně mě masírovala záda, čelo, podávala pití, uklidňovala, zapálila svíčky, až se tam manžel skoro nudil 🙂 nenutila mi nic, naopak navrhovala různé pozice k porodu - nakonec jsem rodila chvíli ve stoje, pak na 4 a paráda, neuvěřitelná zkušenost...a hlavně pozitivní, takže, neváhejte a utíkejte rodit do Neratovic 🙂 a samozřejmě doktoři a dětské sestry taktéž fantastický, já opravdu nemám jedinou špatnou zkušenost....tak snad to někomu pomůže v rohodování

rintintyna
1. čer 2011

@hest obrovská gratulace a Karolínce jen to nej🙂

petra.vavra
1. čer 2011

@hest také veliká gratulace, těším se na popis 🙂

hest
4. čer 2011

@petra.vavra Děkuji! Jinak už jsem vyplodila ten popis, mám ho ve fotoblogu-)

antynka1
5. čer 2011

@hest už jsem tvůj popis četla. Gratuluji k holčičce. Měla jsi fajn porod, takový by se mi taky líbil 😉

hest
5. čer 2011

@antynka1 díky, takovýhle bych si střihla klidně ještě jednou, úplně na mě padl smutek, že mám dorozeno-))

konsa
8. čer 2011

Ahoj holky, chystá se někdo v nejbližší době rodit v Neratovicích? Koukám, že diskuze tady poslední dobou trochu vázne, tak doufám, že se to tady rozjede, jako v době, kdy jsem se chystala na svůj první porod 😉

Nevíte náhodou někdo, jestli se dá zjistit dopředu, zda neplánují v Nera uzavření (třeba kvůli malování, atd.)? Jak mám termín kolem vánoc, tak jsem nervozní, aby byli v plné zbroji 😀

ahooooja
8. čer 2011

malování v zimě se bát nemusíte, na stránkách Amedy jsem se dočetla, že rekonstrukci chystají na léto naštěstí pro mě až na srpen tak to snad stihnu 🙂

antynka1
8. čer 2011

@konsa jé ahoj, ty čekáš druhé mimi? tak to gratuluji, to je super. No to víš, hlavní kecalky už mají odrozeno 😀 taky ti to přijde chvilka co jsme se tu těšily až porodíme a bály se, aby v Nerátkách neměly stop stav? 😉

konsa
8. čer 2011

@ahooooja díky za info 🙂 a kdy máš termín? Je to tvůj první porod? Domlouváš si na porod PA, nebo ne?
@antynka1 ahoooj. Jak to jde? Co Kristýnka - zlobí? 😉 Ty se na druhé nechystáš? nenech mě v tom samotnou 😉

ahooooja
8. čer 2011

@konsa jj prvni zatim se jeste moc nestresuji vsak je vic nez mesic cas. PA domluvenou nemam ani to neplanuji proste snad to nejak pujde 🙂 verim ze tam jsou vsichni prima.

konsa
8. čer 2011

@ahooooja jojo většina je tam prima 🙂 já si na první porod taky PA neobjednávala - chytla jsem úžasnou Evu Kovaříkovou, která se o mě starala jak o princeznu 😀 Takže na druhý porod se chci domluvit opět s ní. Jen doufám, že tam ještě pracuje a že na mě bude mít o vánocích čas....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru